Keystone logo
POLI.design

POLI.design

POLI.design

Tanıtım

polidesign

POLI.design , evrensel olarak tanınan ve tanınan uluslararası bir mükemmellik merkezi olan Milano'da bulunmaktadır.

Şehrin sunduğu kalıcı yapılar, kültürel kurumlar, fuarlar ve showroomlar, yayıncılık endüstrisi, okullar, sergiler, sergiler ve etkinlikler sayısızdır ve profesyonel ve eğitim kurslarını zenginleştirebilecek kültürel olarak canlı ve dinamik bir iklim yaratılmasına katkıda bulunur. Sürekli yenilik perspektifinden, en güncel tüm biçimlerinde daha geniş tasarım deneyimi.

POLI.design , üniversiteler, şirketler ve meslek kuruluşları, kurumlar ve kuruluşlar arasında bir arayüz görevi gören tasarım alanında faaliyet göstermektedir.

Yeniliğe yakından odaklanmış şirketler için eğitim programlarının yanı sıra genç mezunlar ve profesyoneller için eğitim programları geliştirir. Uluslararasılaşma perspektifinden hareket eder, duruma göre üniversiteler, okullar, kurumlar, kurumlar, işletmeler ve şirketler ile amaca yönelik ortaklıklar kurar.

Neden tasarım?

Bugün yaşadığımız dünyalar gibi karmaşık ve birbiriyle yakından ilişkili dünyalardaki metniniz, tasarım, toplumları ve üretim sistemlerini yeni geliştirme modellerine doğru yönlendirebilecek bir kaynağı temsil eder; aynı zamanda kimlik ve çeşitlilik açısından küresel rekabete ayak uydurmak için günümüzde hayati önem taşıyan bir kaynaktır.


Tasarım, kültürel eğilimler, yönlendirici zevkler, davranışlar, yaşam tarzları ve tüketim tarzları aracılığıyla bireysel ve kolektif tercihlere rehberlik edebilen büyümenin arkasındaki itici güçtür. Çok sayıda ve çok çeşitli uygulamalara sahiptir: yeni teknolojilerin tanıtımı ile bağlantılı araştırma ve uygulamalardan, yeni ürün ve hizmetlerin tasarlanmasına, iletişim arayüzlerinin incelenmesinden ergonomik ve çevresel niteliklerin yönetilmesine, kentsel alanların ve kişinin kendi vücudunun tanımlanmasından çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik politikalarıyla bağlantılı yönetim süreçleri.


Bu bağlamda POLI.design, akademik ve iş kültürlerini ve bilgi profesyonellerinin dünyasını birleştirmeyi önerir; bir meslek disiplini ve sistemi olarak tasarımı teşvik etmek ve geliştirmek; üniversiteler, kurumlar, üreticiler ve profesyoneller arasında erdemli ilişkileri teşvik etmek; ve yaratıcı girişimlerin gelişimini desteklemek.

Burslar ve finansman

Mali yardımlarımız ve uzman ustalarımıza kaydolmak için erken kayıt hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi kontrol edin.

Neden POLI.design

POLI.design, Tasarım Okulu'nun müfredat yollarını destekleyen ve tamamlayan, tasarımcının bugün faaliyet gösterdiği birçok çalışma alanında profesyonel eğitimi ve etkili bir yerleştirmeyi amaçlayan, Politecnico di Milano Tasarımında yüksek lisans okuludur.

Üniversiteler, işletmeler, kuruluşlar ve kurumlar ile profesyonel dünyalar arasında uluslararasılaşma perspektifinde faaliyet gösteren ve zaman zaman üniversiteler, okullar, kuruluşlar, kurumlar, şirketler ve şirketlerle ortaklıklar kuran bir rol oynamaktadır.

POLI.design Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

Ödüller ve Akreditasyonlar

İtalya'da 1. Üniversite

Sanat tasarımı

QS SIRALAMASI (2021)

Avrupa'da 3. üniversite

Sanat tasarımı

QS SIRALAMASI (2021)

Dünya çapında 5. üniversite

Sanat tasarımı

QS SIRALAMASI (2021)

Konumlar

  • Milan

    POLI.Design, 38/A, via Durando, 20158, Milan

sorular