Keystone logo

885 Sektörde Bir Usta Bulun

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • İşletmecilik Çalışmaları
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (885)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Yüksek Lisans Diploması içinde İşletmecilik Çalışmaları

  Çeşitli işletme yüksek lisans dereceleri

  İşletme ve yönetimdeki ana yüksek lisans kursları organizasyon yönetimi ve işletme yönetimidir. İşletme, finans, organizasyon, pazarlama, insan kaynakları ve muhasebe alanlarını kapsar. Örgütsel yönetim örgütsel değişim sistemi, grup dinamiği ve girişimcilik gibi alanlara yöneliktir.

  Nitelikler

  Derslerin tamamlanmasıyla adaylar maddi kavramları, finans ilkelerini, pazarlama stratejilerini, muhasebe yöntemlerini ve ilkelerini, insan kaynağını ve herhangi bir kurumsal işletmenin genel yönetimini anlayabileceklerdir. Adaylar ayrıca iş etiği ve hukukunu anlamanın yanı sıra iş ve yönetim profesyonel iletişimini öğrenmeye hak kazanacaklar. İşletme ve yönetim alanında yüksek lisans derecesi, dünya çapında en iyi kurumsal yöneticileri ve girişimcileri sunar.

  Popüler uzmanlıklar

  Işletme yüksek lisans derecesi, pazarlama, proje yönetimi, muhasebe, finans ve insan kaynakları gibi bir dizi uzman kariyerinin temelini oluşturacaktır. Adaylara lisans çalışmaları sırasında edindikleri bilgileri geliştirme ve edindikleri becerileri geliştirme fırsatı verir.

  Gereksinimler ve başvuru prosedürü

  Yüksek lisans programına kabul edilmek için, bir adayın ilgili bir alanda minimum lisans derecesi gerekir. Bununla birlikte, eğer bir katılımcı birinci dereceye sahip değilse, o zaman iş deneyimlerine ve derecenin rolüyle ilgisine göre düşünülebilir. Başvuru işlemleri Üniversiteye ve başvuru sahibinin yerel mi yoksa uluslararası mı olduğuna göre değişir.

  Çalışmanın uzunluğu

  İşletme ve yönetim alanında yüksek lisans derecesi genellikle çalışma alanına bağlı olarak 1-2 yıl sürer.