Keystone logo

214 Uluslararası Hukuk derecesi

filtreler

filtreler

 • Hukuk Çalışmaları
 • Uluslararası Hukuk Çalışmaları
 • Uluslararası Hukuk
Çalışma alanları
 • Hukuk Çalışmaları (214)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Educations Diploması içinde Uluslararası Hukuk

  Yurtdışında Uluslararası Hukuk Çalışması

  Uluslararası hukuk, ülkelerin ve ulusların birbirleriyle nasıl etkileşim kurdukları çerçevesini oluşturan tüm kuralları, düzenlemeleri ve yasaları kapsar. Pek çok farklı ülkede, hepsinin kendi yasaları ile, uluslararası hukuka uymanın ve onu zorlamanın bir zorunluluk olduğunu hayal etmek kolay. Ancak, dünyadaki yetenekleri alana çeken zorluk budur.

  Bugün yaşadığımız küreselleşmiş dünya göz önüne alındığında, uluslararası hukuk hızla profesyonellerin dünyanın her yerinde iş bulabileceği bir alan haline geldi. Bu, uluslararası hukukun yurt dışında eğitimini, eğitiminden en iyi şekilde yararlanmak isteyen öğrenciler için harika bir seçenek haline getirmektedir.

  Yurtdışında yapılan bir çalışma, öğrencilere yeni bir kültüre girme, bir dil öğrenme ve yeni arkadaşlar edinme olanağı sağlar. Ayrıca, mezun olma zamanı geldiğinde ve öğrenciler hayallerindeki işi aramaya başladığında insanları ayrı tutar. Öyleyse, bir ömür boyu sürecek maceraya başlamak için yurtdışında uluslararası bir hukuk fakültesini takip etmeyi düşünün.

  Yurtdışındaki En İyi Uluslararası Hukuk Dereceleri

  Uluslararası hukukun karmaşık doğası nedeniyle, öğrenciler, mezun olduktan sonra, uluslararası hukuk derecelerini yurt içi ve yurt dışındaki en iyi uluslararası hukuk okullarından birinde takip ederse, başarılı bir kariyer bulma konusunda en iyi şansa sahip olurlar. En iyi uluslararası hukuk programları, öğrencilerin kutunun dışında düşünmelerine ve davalarını kazanmak için yaratıcı çözümlere ulaşmalarına izin verir. Aynı zamanda uluslararası bir avukat olmak için gerekli pratik deneyimleri kazanmayı içerir.

  Uluslararası hukuk öğrencisinin hayatındaki tipik bir gün, genellikle geniş bir yelpazedeki hukuk konularını kapsayan konferanslar ve seminerler etrafında döner. Sınıf dışında, öğrencilerin gelecek sınavlar için iyi bir zaman ayırmaları beklenmektedir. Bazı öğrenciler de gerçek dünya deneyimi kazanmak için staj veya gölge çalışma avukatlarına katılmayı seçebilirler.

  Her ne kadar zorlu olsa da, özellikle de yurtdışında uluslararası hukuk eğitimi almayı tercih ederseniz, öğrenci yaşamını rahatlamak ve deneyimlemek için boş zamanlarınız var. Sınıflar arası molalarda Brüksel veya Amsterdam'ı keşfederek yeni uluslararası arkadaş grubunuzu tanımak için zaman harcadığınızı hayal edin!

  Studying International Law Abroad

  Uluslararası Hukukta Kariyer

  Yüksek lisans potansiyeline sahip kariyer yollarını tamamlayan uluslararası hukuk mezunları için birçok kariyer seçeneği bulunmaktadır.

  Uluslararası Hukuk Kariyerleri:

  • Şirket avukatı
  • Yabancı Hizmet Acentesi
  • Uluslararası Avukat
  • Yargı Uzmanı
  • Avukatlık
  • Bölgesel Arabulucu
  • Üniversite profesörü

  Özellikle yurtdışında uluslararası hukuk eğitimi görmüş ve zaten yurtdışında tecrübeye sahipseniz, dünyanın dört bir yanındaki işleri bulabilirsiniz.

  Uluslararası Hukukta Derece Derecesi Ön Şartları

  En iyi uluslararası hukuk okulları, genellikle, aday öğrencilerin daha önce sınıflarında, özellikle de İngilizce ve tarih derslerinde iyi performans gösterdiklerini göstermelerini gerektirecektir. Hem lisans hem de lisansüstü öğrenciler herhangi bir standart test sonucu ile birlikte akademik transkriptlerinin bir kopyasını vermek zorunda kalacaklar.

  Uluslararası öğrencilerin pek çok uluslararası hukuk derecesi İngilizce olarak yürütüldüğünden, uluslararası öğrenciler İngilizce yeterliliklerini kanıtlamak zorunda kalacaklardır. Program başka bir dil gerektiriyorsa, ikinci bir dilde yeterliliğinizi kanıtlamanız da gerekebilir. Başvurunuzu tamamlamak için büyük olasılıkla bir deneme de gerekecektir.