Keystone logo

Yurtdışı Tarih Dereceleri

filtreler

filtreler

 • Beşeri Bilimler
 • Tarih
Çalışma alanları
 • Beşeri Bilimler (436)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Educations Diploması içinde Beşeri Bilimler Tarih

Yurtdışında Eğitim Tarihi

Dünyanın neresinde seyahat ediyor olursanız olun, keşfedilmesi gereken uzun ve zengin bir tarih vardır, bu da tarih derecesini yurtdışında okumak için mükemmel bir fırsattır. İlgi alanlarınıza bağlı olarak, tam size göre uygun yeri bulabilirsiniz!

20. yüzyıl siyasetindeki Almanya'nın rolü hakkında daha iyi bilgi edinmek için Berlin'de eğitim alın. Ya da Marie Antoinette ve Fransız Devrimi ilginizi çekerse, Paris’i düşünün. Nerede olursanız olun, sadece çevredeki tarihin derinlemesine bir anlayışını değil, aynı zamanda günlük olarak etkileşime girdiğiniz insanları ve kültürü de geliştireceksiniz.

Hayat boyu arkadaşlar edinecek, profesyonel ağınızı genişletecek ve bir ömür boyu sürecek bir maceranın tadını çıkaracaksınız. Yurtdışında sizin için mükemmel bir çalışma ortamı bulmaktan başka hiçbir şey sizi engellemiyor!

En İyi Tarih Dereceleri

Hepsi sadece önemli isimleri ve tarihleri öğrenmekle ilgili değil, en iyi tarih derecesi programları, öğrencilere neden ve sonuç hakkında eleştirel olarak nasıl düşüneceklerini öğretirken, aynı zamanda öğrencilerin günümüzdeki sorunların geleceği nasıl etkileyebileceği konusunda yaratıcı bir şekilde düşünmelerine yardımcı olacaktır. Sonunda, öğrenciler yalnızca geçmişle ilgili geniş bir bilgi birikimine sahip olmayacak, aynı zamanda gelecekteki mükemmel kariyeri bulmak için gerekli becerilere sahip olacaklardır.

Bir tarih öğrencisinin hayatında ortalama bir gün genellikle herhangi bir konuda derslerle başlar. Daha sonra, öğrenciler notlarını tartışmak, ders çalışmak, bir projede çalışmak veya daha fazla ders vermeden önce biraz dinlenmek için bir araya gelebilirler. Sınıf dışında, öğrencilere çok sayıda okuma ve yazma görevi verilmesini beklemelisiniz. Çoğu zaman, öğrenciler haftada birkaç tarihi metin okumak ve belirli bir konuda kendi araştırmalarını yapmak zorunda kalacaklar.

Ancak, özellikle yurtdışında okuduğunuzda, zor bir iş değil. Siz ve tüm yeni uluslararası arkadaşlarınız, yeni şehrinizi keşfetmek, müzeleri ziyaret etmek ve birbirlerini daha iyi tanımak için eğleneceksiniz.

History students abroad.

Tarihte Kariyer

İşverenler özellikle tarih derecesine sahip adaylardan etkilenirler, çünkü herhangi bir çalışma ortamında iyi çalışan gelişmiş bir analitik düşünme ve problem çözme becerileri seti ile birlikte gelirler. Bu nedenle, tarih okuduktan sonra, çok sayıda farklı alanda iş bulabileceksiniz.

Tarih derecesine sahip adayları kabul eden bazı yaygın işler şunlardır:

 • arşivci
 • Kamu hizmeti memuru
 • Editör
 • İstihbarat subayı
 • Gazeteci
 • kütüphaneci
 • lobici
 • Politik yardım
 • Araştırmacı

Tarih inceleyen endüstrilerin ve alanların genişliği öğrenciler için açılır, bunun bir iş bulmak ve bir kariyer oluşturmak için önemli ve esnek bir derece olduğunu açıkça göstermektedir.

Tarih Derecesi Ön Koşulları

En iyi tarih okulları genellikle aday öğrencilerin derslerinde, özellikle tarih ve edebiyat da dahil olmak üzere beşeri bilimlere odaklanan derslerde daha önce iyi performans gösterdiklerini göstermelerini ister. Hem lisans hem de yüksek lisans öğrencileri, standart test sonuçlarının yanı sıra akademik transkriptlerinin bir kopyasını da sunmak zorunda kalacaklar.

Uluslararası öğrencilerin aynı zamanda İngilizce yeterliliklerini de kanıtlamaları gerekecektir, çünkü birçok tarih derecesi tamamen İngilizce olarak yapılmaktadır. Ayrıca, başvurunuzu tamamlamak için büyük olasılıkla bir deneme gerekecektir.