Keystone logo

İspanya Şehir Rehberleri

9 Haz 2017

ispanya

Programları bul:

Madrid

Madrid, İspanya'nın başkenti ve en büyük şehridir ve çok kültürlü ve ekonomik bir merkezdir. Güçlü kültürel miras ve modernist etkilerin bir karışımı olan, okumak için Madrid'e gelmek isteyen öğrenciler, yüksek kaliteli kolejler ve üniversiteler arasından seçim yapabilir.


Barselona

İspanyol sanatının, sporunun ve müziğinin dinlenmesi olarak bilinen Barcelona, her yıl okumak için dünyanın dört bir yanından gelen yaklaşık 20.000 öğrencinin yer aldığı, gençlik odaklı bir şehirdir. Öğrenciler sıcak havanın, yemyeşil bahçelerin ve doğal plajların tadını çıkarabilirler.


Marbella

Marbella, İspanya'nın güneyinde, birçok zengin ve ünlü misafirinin keyif aldığı lüks yaşam tarzıyla bilinen bir sahil kentidir. Uluslararası iş dünyasıyla güçlü bağlantıları olan Marbella, yurtdışında eğitim görmek için ideal bir yer.


Murcia

Murcia, öncelikle ağır bir İslami etkisi olan bir hizmet ve üniversite şehridir. Öğrenciler, çeşitli özel ve devlet üniversitelerinin yanı sıra İspanya'nın sunduğu en iyi yiyecek ve içeceklerden bazılarından faydalanacaklar.İspanya'da eğitim hakkında daha fazla bilgi edinin:

Şehirler

Kaynaklar:

  • http://www.mec.es
  • http://www.lamoncloa.gob.es/Paginas/index.aspx