Keystone logo

Educations.com Go Global MBA Bursu - Şartlar ve Koşullar

16 Haz 2021

Bu sayfa, educations.com Go Global MBA Bursu için Hüküm ve Koşulları özetlemektedir.

Bu Hüküm ve Koşullarda:

 • "burs", educations.com Go Global MBA Bursunu ifade eder
 • "biz", "bize", "bizim" veya "educations.com", Keystone Educations Group'u ifade eder
 • "siz" veya "sizin", burs adayı olarak sizi ifade eder

Bu burs için başvuruda bulunarak, bu Hüküm ve Koşulları okuyup kabul ettiğiniz anlaşılmaktadır.


1. Uygulamalar

1.1 Burs uygunluğu

Bu bursa başvurmak için:

 • 2024 Güz döneminde başlayan bir MBA programına başvurmuş (veya başvuracak) olmalısınız.
 • En fazla 5 yıllık ilgili profesyonel iş deneyimine sahip olmalısınız.
 • Aşağıdakiler dahil, seçtiğiniz üniversite veya işletme okulu için giriş koşullarını karşılamanız gerekir:
  • Geçerli bir lisans (lisans) derecesine sahip olmak
  • Programın dil gereksinimlerini karşılamak
 • İlgili bir çalışma vizesine (varsa) sahip olmanız veya başvurmaya uygun olmanız gerekir
 • Yurt dışında bir ülkede okuyor olmalısınız:
  • vatandaşlığa sahip olmadığınız yer
  • şu anda ikamet etmediğiniz (şu anda yurtdışında eğitim görmediğiniz sürece)

Çevrimiçi MBA eğitimi alıyorsanız da başvurabilirsiniz. MBA programı, vatandaşı olmadığınız veya kalıcı olarak ikamet etmediğiniz bir ülkede bulunan bir enstitüde uzaktan eğitim yoluyla incelenebilir.

Bu burs için değerlendirilmek üzere bu uygunluk şartlarını yerine getirmelisiniz. Uygunluk şartlarını karşılamıyorsanız, başvurunuzu diskalifiye edeceğiz. Diskalifiye bildirimi almayacaksınız.

Başvurular İngilizce olarak yapılmalıdır. Diğer dillerdeki başvurular dikkate alınmayacaktır. Benzer şekilde, özgeçmiş, akademik kayıtlar, sertifikalar veya başvuru yazısı dışındaki belgeleri içeren başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

1.2 Son başvuru tarihi

Tüm başvurular resmi çevrimiçi form aracılığıyla yapılmalı ve 24 Nisan 2024 saat 12:00 CEST'ye kadar doldurulmalıdır. Şu anda, başvuru formunu kapatacağız ve daha fazla gönderime veya gönderimlerde düzenleme yapılmasına izin verilmeyecektir.

Resmi çevrimiçi form dışındaki yollarla bize yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Lütfen başvurularınızı e-postayla göndermeyin veya bize göndermeyin.

1.3 Yanlış veya yanıltıcı bilgi gönderme

Başvurunuzda yer alan tüm bilgiler ve bu bursla ilgili diğer tüm iletişimler, bilginiz dahilinde, başvuru anında doğru olmalıdır.

Bilerek yanlış veya yanıltıcı bilgi vermek suçtur. Yanlış veya yanıltıcı bilgi verdiğinizi bilirsek veya buna inanmak için nedenimiz varsa, başvurunuzu diskalifiye edebiliriz. Burs zaten ödenmişse, verilen bursun toplam tutarını bize geri ödemekle yükümlü olacaksınız.


2. Finalistler

2.1 Finalist kriterleri ve seçimi

Puanlama kriterleri ve seçilen finalistlerin sayısı bizim takdirimize bağlıdır ve alınan başvuruların sayısına ve kalitesine bağlı olacaktır. Kesin başvuru puanlama kriterlerini ifşa etmeyecek olsak da, bursu nihai olarak ideal adayımıza (burs giriş sayfasında ana hatlarıyla) en yakın olan birine vermek için puanlamamızda mümkün olduğunca adil ve tutarlı olmaya çalışıyoruz.

2.2 Finalistlerin bildirimi

Finalistler, 15-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında başvuru formunda verilen e-posta adresine e-posta yoluyla bilgilendirilecek ve e-postayı aldıktan sonraki 7 gün içinde bursa devam eden ilgilerini teyit etmek ve ek belgeleri (aşağıda açıklanmıştır) göndermek için yanıt vermelidir.

Bu 7 günlük süre içinde yanıt vermemeniz, finalist olarak yerinizin geri çekilmesine neden olabilir. Bu süre içinde yanıt veremez ve finalist olarak geri çekilirseniz, size bildirim yapılmaz.

2.3 Ek belgeler

Finalistlerin, başvurularını desteklemek için çevrimiçi olarak ek belgeler sunmaları istenecektir. Bu şunları içerebilir:

 • Kabul mektubu şeklinde üniversiteye kabul belgesi
 • Transkript şeklinde lisans yeterliliğinin kanıtı
 • Pasaport şeklinde kimlik belgesi
 • Özgeçmiş/özgeçmiş şeklinde profesyonel iş deneyimi kanıtı

Görmemizi istersek lütfen bu belgeleri hazır bulundurun (ki bu büyük olasılıkla).

Yukarıda listelenen belgelerin fotokopilerini veya taramalarını kabul edeceğiz. Belgelerin düşük kaliteli kopyalarını göndermek, finalist olarak yerinizin geri çekilmesine neden olabilir. Finalist olarak geri çekilirseniz, size bildirim yapılmaz.

2.4 Koşulların değişmesi

Burs finalistlerini seçtiğimizde ve onlarla iletişime geçtiğimizde, başvurunuzu gönderdikten sonra herhangi bir nedenle durumunuz değiştiyse, başlangıçta sağladığınız bilgilerin güncelliğini yitirmiş veya geçersiz olmasıyla sonuçlanmışsa, bize bildirmenizi isteriz. Bunu yapmamak, finalist olarak geri çekilmenize neden olabilir.


3. Bursun verilmesi

3.1 Kazananın açıklanması

Burs kazananı, bursunu resmi olarak kabul etmesinin ardından 5-11 Haziran 2024 tarihleri arasında web sitemizde ve sosyal medya kanallarımızda duyurulacaktır.

3.2 Bursu kabul etmek

Burs kazananı olarak seçilirseniz, 3 Haziran 2024'ten önce e-posta yoluyla resmi bir "teklif" alacaksınız ve teklifi aldıktan sonraki 3 gün içinde bu teklifi kabul veya red olarak yanıtlamalısınız.

Bu 3 günlük süre içinde cevap verilmemesi, burs teklifinin geri çekilmesi ve başka bir adaya atanması ile sonuçlanabilir.

3.3 Fonların ödenmesi

Sizin adınıza doğrudan üniversiteye tek bir taksitte fon ödemesi yapacağız. Öğrenciye ödeme yapmıyoruz.

Fonların ödenmesi üniversite ile organize edilecektir ve üniversitenin sponsorlu fonların ödenmesine ilişkin özel düzenlemelerine ve süreçlerine bağlı olarak biraz zaman alabilir. Bu nedenle, belirli bir ödeme tarihini garanti edemeyiz.

Sunulan bursun toplam değeri, resmi teklif e-postasında belirtilecektir. 7.000 USD değerine kadar herhangi bir değerde fon teklif etme hakkımızı saklı tutuyoruz. Öğrenim ücretleri 7.000 ABD Doları veya daha yüksekse, öğrenciye 7.000 ABD Doları verilecektir. Öğrenim ücretleri 7.000 USD'nin altına düşerse, öğrencilere öğrenim ücretine kadar burs verilecektir.

Kazanan, programını / çalışma dönemini iptal etmeye veya ertelemeye karar verirse, bunun sonucunda fon ödemesi iptal edilecek, kazanan kaybedilecek ve ödül, 2024 Sonbaharında başlayacak bir programda öğrenim görecek başka bir finaliste gidecek.

3.4 Vergilendirme

Vergilendirme konularından sorumlu değiliz ve size mali tavsiye sağlayamayız. Burada verilen bilgiler yalnızca genel niteliktedir ve kişisel mali durumunuzu dikkate almaz.

3.5 Gizlilik / Kişisel bilgilerin kullanımı

Burs teklif edilirse, adınız, okulunuz, fotoğrafınız ve verilen burs gibi bilgileriniz web sitelerimizde ve sosyal medyada yayınlanacak ve ayrıca markamızı, bursumuzu ve geleceğimizi tanıtmak amacıyla medyaya iletilecektir. burslar.

Bursu kabul ederek, bitmiş ürünü, reklam metnini veya educations.com'un yanı sıra bu ve gelecekteki diğer bursları tanıtmak için kullanılabilecek diğer maddeleri inceleme veya onaylama hakkından feragat etmiş olursunuz.

Bursun alıcısı olarak seçilmediyseniz, educations.com'un kişisel bilgilerle nasıl çalıştığını öğrenmek için şirket hüküm ve koşullarımızı ve gizlilik politikamızı okuyun.

3.6 Burs iptali

Herhangi bir noktada şartları düzenleme ve/veya burs programını iptal etme hakkını saklı tutarız.

3.7 Uygulama geri bildirimi

Uygulamalar hakkında geri bildirimde bulunmayacağız.

Yurtdışı maceranıza başlamaya hazır mısınız?