Keystone logo

38 Bir Restoran Yönetimi Derecesi Öğrenin

filtreler

filtreler

 • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları
 • Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği
 • Restoran Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları (38)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Educations Diploması içinde Restoran Yönetimi

  Yurtdışında Restoran Yönetimini Öğrenin

  Açıkça geliyorsa, yanılıyorsunuz - restoran yönetimi, bir restoranı başarılı bir şekilde işletmek için karmaşık bir sorumluluklar ve beceriler kombinasyonu gerektirir. Restoran yöneticilerinin sadece kaliteli yemek değil, aynı zamanda iş için de bir tutkuları vardır. Amaç, misafirlerin eksiksiz ve mutlu ayrılmaları için olağanüstü yemekler ve harika bir müşteri deneyimi sunmaktır. Aynı zamanda, restoran yöneticileri yemek siparişi vermek, restoran tesislerini korumak ve personeli yönetmekle sorumludur.

  Bu nedenle, öğrenciler restoran yönetimi alanına girme konusunda ciddiyse, bir restoran yönetimi derecesi önerilir. Bir lisans programı, öğrencilere restoran endüstrisinin tüm inceliklerini öğretecek ve onlara mezun olduktan sonra değerli bir iş bulmaları için gerekli bilgi ve becerileri sağlayacaktır.

  Küresel mutfağın uluslararası çekiciliği nedeniyle, öğrenciler ayrıca restoran yönetimi derecelerini yurtdışında sürdürmek için mükemmel bir fırsata sahiptir. Yepyeni bir yemek kültürünü deneyimlemek için Floransa veya Montrö gibi şehirlere seyahat ederken, aynı zamanda yeni arkadaşlar ve profesyonel bağlantılar kurun.

  Yurtdışındaki En İyi Restoran Yönetimi Dereceleri

  Restoran endüstrisinin rekabetçi doğası nedeniyle, rekabette avantaj elde etmek için en iyi restoran yönetimi okullarından birinde derece alır. Zorlayıcı olsa da, en iyi restoran yönetimi dereceleri öğrencilere mutfakta ihtiyaç duyulan eleştirel düşünme ve yaratıcı problem becerilerini sağlar.

  Bir restoran yönetimi öğrencisinin hayatındaki tipik bir gün, tipik olarak, yemek hazırlama, gıda güvenliği ve ekip yönetimi dahil olmak üzere çok çeşitli konuları kapsayan bir günde birkaç derse ve seminere katılmayı içerir. Öğrenciler ayrıca mezun olmadan önce gerçek dünya iş deneyimi elde etmek için bir staja katılacaklar.

  Bununla birlikte, yurtdışında bir restoran yönetimi derecesi, tüm boş zamanlarınızın şehrinizin sitelerini keşfetmek, uluslararası arkadaşlar edinmek ve yeni bir dil öğrenmek için harcanabileceği anlamına gelir.

  Restaurant Management Students Abroad

  Restoran Yönetiminde Kariyer

  Restoran yönetimi derecesine sahip mezunlar için, tümü yüksek kazanç potansiyeline sahip tatmin edici kariyer yollarına götüren birçok kariyer seçeneği vardır.

  Bir restoran yönetimi derecesi gerektiren işler şunları içerir:

  • Barmen
  • Caterer
  • Genel Müdür
  • Baş aşçı
  • Karlılık Koçu
  • Restoran Yöneticisi

  Hangi alanda uzmanlaştığınıza bağlı olarak, restoran yönetimi kariyerinizi neredeyse her yöne götürebilirsiniz! Yurtdışında restoran yönetimi okumak, öğrencilere işverenleri etkileme ve muhtemelen yurtdışında çalışma fırsatı da verir.

  Restoran Yönetiminde Derece İçin Ön Koşullar

  En iyi restoran işletmeciliği okulları, genellikle, aday öğrencilerin daha önce sınıflarında, özellikle işletme ve yemek bilimi derslerinde iyi performans gösterdiklerini göstermelerini ister. Hem lisans hem de yüksek lisans öğrencileri, standartlaştırılmış test sonuçlarıyla birlikte akademik transkriptlerinin bir kopyasını sunmak zorunda kalacaklar.

  Birçok restoran yönetimi derecesi tamamen İngilizce olarak yürütüldüğünden, uluslararası öğrencilerin de İngilizce yeterliliklerini kanıtlamaları gerekecektir. Program başka bir dil gerektiriyorsa, ikinci bir dilde yeterliliğiniz olduğunu da kanıtlamanız gerekebilir. Başvurunuzu tamamlamak için büyük olasılıkla bir deneme de gerekecektir.