Keystone logo

703 Makine Mühendisliği Derecesi Bulun

filtreler

filtreler

 • Mühendislik Çalışmaları
 • Makine Mühendisliği
Çalışma alanları
 • Mühendislik Çalışmaları (703)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Educations Diploması içinde Makine Mühendisliği

  Yurtdışında Makine Mühendisliği Derecesi için Eğitim

  İster küçük ister büyük ölçekte olsun, makine mühendisleri çevremizdeki mekanik dünyayı tasarlamaktan ve inşa etmekten sorumludur. Ofisteki yazıcıdan dünyanın yörüngesindeki uzay istasyonlarına kadar, günlük olarak kullandığımız ekipmanın arkasında eski bir makine mühendisliği öğrencisi var.

  Makine mühendisliği derecesi için okuyan öğrenciler, kendilerini mühendislik alanındaki en geniş ve en çeşitli disiplinlerden birine açar. Ayrıca, birçok makine mühendisliği lisans programı uluslararası öğrencileri kollarını açarak karşılar ve size tutkunuzu yurt dışına taşıma ve yurtdışında makine mühendisliği eğitimi alma şansı verir.

  Sadece sınıfta tüm pratik mühendislik becerilerini öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda yurtdışında yaşamak ve okumakla uğraşarak bütün bir pratik beceriyi de öğreneceksiniz. Yurtdışında okuyan öğrenciler, bir ömür boyu sürecek maceranın tadını çıkarırken, yeni uluslararası arkadaşlar edinme ve profesyonel ağlarını genişletme fırsatı buldukları için minnettar olduklarını bildiriyorlar.

  Bu yüzden, kaçırmayın - yurtdışında bir makine mühendisliği derecesi için eğitim alın!

  En İyi Makine Mühendisliği Dereceleri

  Zor olsa da, zorluğa hazır olanlar, en iyi makine mühendisliği okullarından birinde eğitim almayı seçtiklerinde eğitimlerinden en iyi şekilde yararlanacaklarını göreceklerdir. Öğrenciler, ileri düzeyde elektrik yapıları, matematik, fizik ve taslak hazırlama hakkında bilgi edinirken, aynı zamanda havacılık mühendisliği gibi özel alanlara da dalmayı bekleyebilirler.

  Bir makine mühendisliği öğrencisinin hayatındaki bir gün genellikle tamamen doludur. Çoğu öğrenci güne seminerler, eğitimler ve laboratuarlarla devam eden bir dersle başlar. Kısa bir boş zamanın ardından, öğrenciler genellikle eve gitme zamanı gelene kadar bireysel olarak veya gruplar halinde çalışmaya devam ederler.

  Bununla birlikte, bir makine mühendisliği derecesi için çalışmak, özellikle yurtdışında okurken sıkıcı olmaktan uzaktır. Güney Afrika'da yurtdışında makine mühendisliği okurken boş zamanınızı en iyi şekilde değerlendirin ve canlı yerel kültürü keşfedin ve dünyanın başka hiçbir yerinde bulunamayan bazı harika yiyecek ve müziklerin tadını çıkarın.

  Mechanical engineering student abroad.

  Makine Mühendisliğinde Kariyer - Makine Mühendisliği Derecesi ile ne yapabilirsiniz?

  En çeşitli mühendislik alanlarından biri olan makine mühendisliği öğrencileri için mezuniyet sonrası birçok seçenek mevcuttur.

  Örneğin, birçok öğrenci aşağıdaki alanlarda kariyer seçer:

  • Uygulama mühendisliği
  • Tasarım mühendisi
  • Enerji mühendisliği
  • Saha servis teknolojisi
  • Üretim Mühendisliği
  • Boru hattı mühendisliği
  • Ürün geliştirme

  Kariyer yolunuz nereye götürürse götürsün, makine mühendisliğindeki işler hem zorlu hem de tatmin edicidir, bu da makine mühendisliği derecesini kendileri için bir şeyler yapmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçim haline getirir.

  Makine Mühendisliği Derecesi Giriş Koşulları

  En iyi makine mühendisliği okulları, aday öğrencilerin daha önce sınıflarında, özellikle matematik ve fen ile ilgili konulara odaklanan sınıflarda daha önce iyi performans gösterdiklerini göstermelerini isteyecektir. Hem lisans hem de yüksek lisans öğrencileri, standartlaştırılmış test sonuçlarının yanı sıra akademik transkriptlerinin bir kopyasını sunmak zorunda kalacaklar.

  Birçok makine mühendisliği derecesi tamamen İngilizce olarak yürütüldüğünden, uluslararası öğrencilerin de İngilizce yeterliliklerini kanıtlamaları gerekecektir. Başvurunuzu tamamlamak için büyük olasılıkla bir makale de istenecektir.