Keystone logo

filtreler

 • Sahne Sanatları
 • Müzikoloji
 • Müzikoloji
Çalışma alanları
 • Sahne Sanatları (7)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

7 Yurtdışında Müzik Çalışması

  Educations Diploması içinde Müzikoloji

  Yurtdışında Müzik Çalışması

  Müzik, dünya çapında milyarlarca insanın, her kültürden ve yaşam yürüyüşünden paylaştığı evrensel bir çıkardır. Konserlerde, evde veya sokaklarda, müziğin insanları bir araya getirme yeteneği büyülüdür.

  Dünyanın dört bir yanından farklı müzikleri dinlemek de, farklı kültür ve stillere girmenin ve bu sayede yurtdışında bir müzik derecesi için çalışmanın daha da eğlenceli olmasını sağlayan harika bir yoldur! Örneğin, geleneksel Afrika halk müziği ve modern pop infüzyonunun yarattığı tamamen özgün bir sesi yaşayabileceğiniz Güney Afrika'da eğitim.

  Veya klasik tarzınız daha fazla ise, Almanya'da yurt dışında müzik, klasik ustalar Bach, Handel, Beethoven ve Brahms'ın evlerine bakın. Her yerde etkilerini hissedeceksiniz, kendi başyapıtlarınızı yaratmanız için size ilham kaynağı olacaksınız!

  Ancak, nereye giderseniz gidin, yurtdışında öğreniminizi, yeni bir arkadaşlık ve yaşantı için hatırlanacak deneyimler yaşamaya seveceksiniz.

  En İyi Müzik Dereceleri

  Müzik derecesi almak istiyorsanız, müzik için bir tutkuya sahip olmanız gerekir. Ancak, sadece müzik dinlemek gibi bir şey değil. En iyi müzik okulları, diğer kavramların yanı sıra, kompozisyon, teori, tarih ve orkestrasyon öğreten müzik kavramına meydan okuyacaktır.

  Sadece yaratıcılığınızı değil, aynı zamanda hem sınıfta hem de sahnede eleştirel düşünme ve mantıksal becerilerinizi göstermek zorunda kalmayacaksınız. Bu nedenle, bir müzik derecesi, özellikle en iyi müzik okullarına ne kadar rekabetçi bir şekilde kabul edilebileceğini düşünerek, yeteneklerinin parlamasına izin vermeyen öğrenciler için en iyi seçimdir.

  Ama, seni geri tutmasına izin verme! Seçeneklerinizi dünyanın dört bir yanındaki okullara açtığınızda kabul edilme şansınızı artırırsınız. Öyleyse, hayal gücünüzün vahşi çalışmasına izin verin ve dünyanın görmesi için nereye gittiğinizi görün!

  Music student abroad.

  Müzikte Kariyer

  Ayrıca, yurtdışında yapılan bir çalışma, herhangi bir özgeçmişte veya özgeçmişte harika görünecektir. İşverenler yurtdışında eğitim görmüş adayları sever. İşe alım yapanların, adayın sınıf dışında tüm bir yaşam eğitimi aldığını gösterir, çünkü yurtdışında öğrenim görmek, öğrencilerin problemleri yaratıcı bir şekilde çözmelerini, değişime alışmaları ve kültürler arası iletişim kurmalarını gerektirir.

  Ya da belki kendi patronunuz olmayı ve solo müzik kariyerinizi yönetmeyi tercih edersiniz! Her iki durumda da, müzik derecenizi kullanarak sizin için en uygun olanı bulabilirsiniz.

  Aşağıdaki kariyerlerden bazılarını göz önünde bulundurun:

  • akompanist
  • Düzenleme
  • Sanatçı temsilcisi
  • Ses mühendisi
  • Rezervasyon şirketi
  • Müzik eğitimi
  • Müzik gazeteci / blog yazarı
  • Yetenek avcısı
  • Teknik eğitmen

  Müzik derecenizi aldığınız her nerede olursa olsun, önemli olan yeteneklerinizi duymanızdır!

  Müzik Derecesi Ön Şartları

  En iyi müzik okulları genellikle gelecekteki öğrencilerin daha önce sınıflarında iyi performans gösterdiklerini, özellikle de bir enstrümanı veya müzik teorisini öğrenmeye odaklanmış sınıfları göstermelerini gerektirecektir. Hem lisans hem de lisansüstü öğrenciler herhangi bir standart test sonucu ile birlikte akademik transkriptlerinin bir kopyasını vermek zorunda kalacaklar.

  Uluslararası öğrenciler İngilizce yeterliliklerini kanıtlamak zorunda kalacaklar, çünkü birçok müzik derecesi tamamen İngilizce olarak yürütülmektedir. Başvurunuzu tamamlamak için büyük olasılıkla bir deneme de gerekecektir.