Keystone logo

filtreler

 • Ekonomi Çalışmaları
 • İstatistik bilimi
Çalışma alanları
 • Ekonomi Çalışmaları (102)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

102 Yurtdışı Eğitim İstatistikleri

  Educations Diploması içinde İstatistik bilimi

  Yurtdışı Eğitim İstatistikleri

  Bir istatistik derecesi, öğrencilere beynini gerçekten esnetme şansı sunar. Zorlu problemleri ve denklemleri ele almak sadece başlangıçtır. İstatistik eğitimi, öğrencilerin sürekli olarak verileri analiz etmelerini ve bunları gerçek dünya senaryolarına uygulamalarını gerektirir.

  Bir meydan okuma gibi geliyorsa, bunun nedeni budur. Bu yüzden, belirli bir öğrenciyi, istatistiklerini incelemekte başarılı olmak gerekir. Bu, işverenler her zaman bir istatistik derecesi kazanılan beceriler ile işe alımları arıyoruz. Analitik düşünme, problem çözme veya ileri matematik becerileri olsun, stat öğrencilerinde her şey var.

  Yurtdışındaki diplomanızı ve yurtdışındaki çalışma istatistiklerinizi alırsanız, deneyimi daha da keyifli hale getirebilirsiniz. Yurtdışında öğrenim görmek için muhtemel destinasyonlar, analiz edeceğiniz veriler kadar farklıdır. Bir Avrupa ortamına ilgi duyuyorsanız, İspanya'daki istatistikleri araştırmayı düşünün. Ya da daha fazla macera arıyorsanız, çalışmalarınızı Güney Afrika'ya götürün.

  Nerede olursanız olun, yurtdışındaki istatistiklere bayılacaksınız! Yeni arkadaşlar edinmenin, yeni bir dil öğrenmenin ya da sadece bir ömür boyu maceraya sahip olmanın harika bir yolu.

  En İyi İstatistikler Dereceleri

  Eğitiminizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, yurtiçi veya yurtdışındaki en iyi istatistik okullarından birinde çalışmayı düşünün. İyi bir okul, mezun olduktan sonra işverenlerin farkına varmanızı sağlayan prestijli bir istatistik derecesi demektir. En iyi stat programları temel bilgilerin ötesine geçer ve öğrencilere çözümlerini gerçek dünyaya nasıl uyguladıkları konusunda yenilikçi olma şansı sunar.

  Bir istatistik öğrencinin hayatındaki tipik gün genellikle dersler ve seminerler ile doldurulur. Sınıfta olmadığınızda, kütüphanede veya yerel bir kafede çok fazla okuma ve eğitim görmeyi beklersiniz. Bir istatistik derecesi için çalışmak birçok bağımsız çalışma gerektirse de, sınıf arkadaşlarıyla bir çalışma grubuna başlamak veya birlikte zor problemler üzerinde çalışmak her zaman harika bir fikirdir.

  Yurtdışındaki en iyi devlet okullarından birinde bir istatistik derecesi izliyorsanız, dersten sonra yeni arkadaşlar edinmek ve etrafınızdaki kültürü keşfetmek için biraz zaman ayırmak için harika bir fırsat!

  Statistics Student Studying Abroad

  İstatistikte Kariyer

  Bir istatistik derecesi, yeni mezunlara akademik programlarında geliştirdikleri tüm beceri ve bilgileri göstermek için mükemmel bir fırsat sunar. Her alanda ve organizasyonda istatistik becerileri gereklidir, sayıca saygın bir beceriyle çalışabilme becerisi kazanır.

  Aşağıdaki istatistiklerle ilgili kariyer seçimlerinden bazılarını göz önünde bulundurun:

  • Muhasebeci
  • Aktüer
  • Veri Analisti
  • İktisatçı
  • Yatırımcı
  • Pazar araştırmacısı
  • Araştırma asistanı
  • İstatistikçi

  Hangi yolu seçmiş olursanız olun, problem çözme sevginiz sizi yüksek kazanç potansiyeline sahip bir kariyere ve profesyonelce sürekli gelişmek için odaya götürecektir.

  İstatistik Derecesi Önşartları

  En iyi istatistik okulları, genellikle, aday öğrencilerin daha önce sınıflarında, özellikle matematik içindeki sınıflarında iyi performans gösterdiklerini göstermelerini gerektirir. Hem lisans hem de lisansüstü öğrenciler herhangi bir standart test sonucu ile birlikte akademik transkriptlerinin bir kopyasını vermek zorunda kalacaklar.

  Uluslararası öğrenciler de İngilizce yeterliliklerini kanıtlamak zorunda kalacaklar, çünkü pek çok istatistik derecesi tamamen İngilizce olarak yürütülmektedir. Program başka bir dil gerektiriyorsa, ikinci bir dilde yeterliliğinizi kanıtlamanız da gerekebilir. Başvurunuzu tamamlamak için büyük olasılıkla bir deneme de gerekecektir.