Keystone logo
Windesheim University of Applied Sciences

Windesheim University of Applied Sciences

Windesheim University of Applied Sciences

Tanıtım

En Beğenilen Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Windesheim, birçok üst düzey lisans programı ile Hollanda'nın en iyi uygulamalı bilimler üniversitelerinden biridir. 27.000'den fazla tam zamanlı ve yarı zamanlı öğrencisiyle Windesheim, Hollanda'daki en büyük uygulamalı bilimler üniversitelerinden biridir.

Windesheim, bilgi ve uzmanlık alışverişinde bulunmak için insanları bir araya getiren dinamik bir topluluktur. Uluslararası işgücü piyasasına girmeye hazır, tam nitelikli profesyoneller olan öğrencileri yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu amaçla, sürekli olarak eğitim inovasyonuna ve öğrenci gelişimine yatırım yapıyoruz.

Windesheim, büyüyen bir öğrenci nüfusuna sahiptir ve öğrenciler, uzmanlar ve işverenler tarafından büyük saygı görmektedir. Hollanda yüksek öğretim sektörü hakkında iki ana bağımsız yıllık çalışma olan 'Elsevier' ve 'Yüksek Öğretim Seçim Kılavuzu', bizi şimdiden uzun yıllar üst üste ilk üçe yerleştirdi. Başarı faktörlerinden biri kişisel yaklaşımımızdır: öğrenciler küçük sınıflarda (15-20 öğrenci) çalışır ve her yetenek önemlidir. Eğitmenler sadece öğretmen değil aynı zamanda koçtur. Öğrencileri derinlemesine düşünmeye, eleştirel düşünmeye ve kendilerinden en iyi şekilde yararlanmaya teşvik ederler. Öğrencilerimizin, işgücü piyasasının ve genel olarak toplumun gereksinimlerini karşılayan kişiselleştirilmiş eğitime yöneldik. Yaklaşımımızın temel taşları, yetkinliğe dayalı öğrenme ve her öğrenci için bir kişisel gelişim planı içerir.

Windesheim'ın yenilikçi ve girişimci yaklaşımı ve işletmeler ve kurumlarla yakın işbirliğimiz, bilgimizi anında uygulanabilir kılıyor. Staj yoluyla pratik deneyim kazanmak, çalışma programlarımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

Kampüs Özellikleri

Öğrenci tesisleri

Windesheim canlı bir öğrenme topluluğudur. Uluslararası öğrencilerin çoğunluğunun kalacağı Zwolle kampüsünün her yerinde, özel çalışma ve grup çalışması için alanlar bulunmaktadır. Öğrencilerimize, öğrenci danışmanlığı, bir medya merkezi, grup çalışması için çok sayıda alan ve süpermarket dahil olmak üzere son teknoloji tesisler sunuyoruz. Öğrencilerimiz kampüsteki harika spor tesislerimizden etkileniyor: spor salonlarımız, fitness salonlarımız, karate ve judo dojomuz, kapalı futbol salonlarımız, ısıtmalı yüzme havuzumuz ve tırmanma duvarımız var. Kampüsümüzde taze yiyecek ve içeceklerin sunulduğu kantinlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca, bir spor kafemiz ve çok beğenilen Starbucks kahvesini sunan kendi Grand Café'miz var. Bisiklete binerek gerçekten Hollanda deneyimi yaşamak isteyenler için de kampüste bir bisiklet tamir atölyemiz var.

Konaklama

Windesheim, takip ettiğiniz programa bağlı olarak, uluslararası öğrencilere kampüse ve şehir merkezine yakın, öğrencilerin birlikte yaşayıp okuyabilecekleri öğrenci yurtlarında konaklama imkanı sunar. Öğrenci konutlarında uzmanlaşmış, uygun odaları makul fiyatlara sağlayan bağımsız bir konut derneği ile ortak çalışıyoruz.

Zwolle Hakkında

Windesheim, Amsterdam, Utrecht ve Groningen'e arabayla sadece bir saatlik mesafede, yaşam masrafları için makul fiyatlarla canlı ve davetkar orta ölçekli bir şehir olan Zwolle'de bulunuyor. Zwolle'de dört Uygulamalı Bilimler Üniversitesinden birinde yaklaşık 30.000 öğrenci eğitim görmektedir. Güzel bir tarihi merkezin yanı sıra, şehirde çok sayıda park (piknik yapmak için gerçekten güzel!), Ayrıca atmosferik kafeler ve yemek yenecek yerler vardır. Zwolle ayrıca tüm büyük zincir mağazalar ve bir sürü bağımsız butik ile alışveriş yapmak için harika bir yerdir. Aynı zamanda güvenli bir şehirdir ve bisiklete binmeyi öğrendikten sonra etrafta dolaşmak kolaydır. Zwolle'deki öğrenci hayatı, çekici kafe ve restoranlarla dolu şehir merkezi ve çevresinde yoğunlaşmıştır. Zwolle'de müzik ve kültür festivalleri, tiyatro gösterileri, filmler ve müzeler gibi birçok kültürel etkinlik de vardır. Zwolle ayrıca yıllık Kurtuluş Festivali (ücretsiz erişim), Rhythm & Blues Night ve çok çeşitli spor etkinlikleri ile ünlüdür. Kürek çekmekten diğer uluslararası öğrencilerle sosyalleşmeye kadar hemen hemen her şey için öğrenci kulüpleri ve toplulukları var.

  Burslar ve fon sağlama

  burslar

  Windesheim burs sağlamıyor ama eğitim ücretimiz çok makul.

  Öğrenci Görüşleri

  Konumlar

  • Zwolle

   Windesheim University of Applied Sciences P.O. Box 10090

   sorular