Keystone logo
WINGS - Wismar University (Germany)

WINGS - Wismar University (Germany)

WINGS - Wismar University (Germany)

Tanıtım

WINGS - Wismar Uluslararası Mezuniyet Hizmeti

WINGS - Wismar Uluslararası Mezuniyet Hizmeti - Wismar Üniversitesi'nin (Almanya) bir yan şirketi - profesyoneller için yarı zamanlı programlar ve sertifikalı ileri eğitim sunmaktadır. Eğitim programları, Lisans, Diploma veya Yüksek Lisans gibi yüksek bir halk eğitimi derecesi alabileceğiniz ekonomi, teknoloji ve tasarım alanlarında sunulmaktadır. WINGS bunun üzerine kurulmuştur ve 2004 yılında kurulmuştur. Temel görevleri, Wismar Üniversitesi'nin akademik uzmanlığı altında yarı zamanlı ve ileri eğitim programları geliştirmek, organize etmek ve pazarlamaktır.

Her yarı zamanlı öğrenci resmi olarak Wismar Üniversitesi'ne kaydolur ve WINGS tarafından kapsamlı ve bireysel olarak desteklenir. Avrupa, Baltık bölgesi, Amerika, Latin Amerika, Asya ve özellikle Güney-Doğu-Asya'daki çeşitli temaslardan dolayı, araştırma ve çevrimiçi öğretim yöntemlerimizde çeşitli kültürlerarası özellikler belirgin bir şekilde bulunabilir. Şu anda dünyanın her yerinden yarı zamanlı programlarımıza katılan öğrenciler var. 5.200'den fazla yarı zamanlı öğrencisi ile WINGS, Almanya'daki profesyoneller için yarı zamanlı programların önde gelen sağlayıcılarından biri haline gelmiştir.

Kampüs Özellikleri

Aydınlatma Tasarımı Yüksek Lisans dersinde, tüm öğrenciler atölye haftaları boyunca tek bir yerde bir araya getirilir. Ücretler dönem ücretlerine dahildir.

MBA Uluslararası Lojistik ve Ticaret için öğrenciler, ilgili atölye konumunda kendi konaklama yerlerinden sorumludur.

  KANATLAR - Wismar Üniversitesi (Almanya) Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

  Konumlar

  • Wismar

   Philipp-Müller-Str. 12, 23966, Wismar

  • Barcelona

   Barcelona, İspanya

  • Copenhagen

   Copenhagen, Danimarka

  sorular