Keystone logo
VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

Tanıtım

Eğitim alanında olmak değişime hazırlıklı olmak demektir, öğrenme sürekli harekettir.

Bu temel özelliğe bugün toplumsal değişimde yaşadığımız hızı da eklersek, öğretim yönteminden bahsederken her şeyin mümkün olduğunu söyleyerek başlamalıyız.

Açık olanla başlıyoruz: dil iletişim kurmamıza izin veriyor. Bu nedenle, ikinci bir dil öğrenmenin ana ekseni iletişim olmalıdır. Öğrencilerimizin İspanyolca iletişim kurmasını sağlıyoruz, yöntemimizin iletişim üzerinde net bir vurgusu var. Bu didaktik amaca ek olarak, İspanyolca konuşanlardan oluşan bir topluluğa dalmanın gücüne inanıyoruz. Öğrenciler öğrenmek istediği dile daldıklarında, sınıfta öğrendikleri her şey her zaman farklı gerçek yaşam bağlamlarında uygulanır. Bu sürekli maruz kalma, güçlü motivasyon ihtiyacını iletir ve bu nedenle öğrenme şanslarını büyük ölçüde artırır.

VOS'ta, dile bu daldırma işleminin eğitici gücünden yararlanırız: görünür gerçeklikler yoktur, gerçekliği hem sınıfta hem de dışarıda tüm gücüyle kullanırız (e-öğrenmede bu da mümkündür: İspanyolca'ya daldırma neredeyse tamamen olabilir. bir sosyal ağ aracılığıyla elde edilir).

Bu bilgi edinme, her günü İspanyolca ile kültürel bir macera haline getiren haftalık atölye çalışmaları ve kültürel etkinliklerle devam ediyor.

Eğitim müfredatımızı tasarlarken ve her İspanyolca dersini planlarken, “öğrenmenin teknolojiden etkilendiği” hayati gerçeğinin çok farkındayız. Bu, öğretme pratiğini, öğrencinin rolünü, bilginin ne olduğunu ve esasen insanların öğrenmesi için ne yaptığımızı değiştirir.

Konumlar

 • 1906

  Marcelo Torcuato de Alvear,1459, C1060, 1906

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular