Keystone logo
© VIT
Victorian Institute of Technology

Victorian Institute of Technology

Victorian Institute of Technology

Tanıtım

VIT olarak biz bir eğitim kurumundan daha fazlasıyız; mükemmelliği ve yetkilendirmeyi teşvik etmeye adanmış gelişen bir topluluğuz. Kaliteli eğitim ve yenilikçi öğrenme deneyimleri sunma mirasımızla, akademik başarının temel taşı haline geldik. Seçkin fakültemiz, son teknolojiye sahip tesislerimiz ve dinamik kurslarımız, öğrencilerin gelişebilecekleri ve isteklerini gerçeğe dönüştürebilecekleri bir ortam yaratır. Kapsayıcılık ve yenilikçilik değerlerinden yola çıkarak sadece mezunlar değil, geleceği şekillendirecek liderler yetiştirmeye çalışıyoruz. Başarı yolculuğunuzun başladığı VIT hoş geldiniz.

VIT İşletme Yönetimi ve Bilgi Teknolojileri ve Sistemleri alanında çeşitli uzmanlık kursları sunan Avustralya'da kayıtlı bir eğitim sağlayıcısıdır. Avustralya Hükümeti düzenleyicisi TEQSA (Üçüncül Kalite ve Standartlar Ajansı) tarafından bir eğitim sağlayıcısı olarak kayıtlıdır ve Avustralya Yeterlilikler Çerçevesi (AQF) kapsamında akredite kurslar sunmaktadır. VIT verilen MBA, öğrenci deneyimini geliştirmeye ve yüksek düzeyde öğrenci memnuniyeti sağlamaya odaklanan yüksek kaliteli bir yüksek lisans derecesi olarak kabul edilmektedir. VIT olarak yardım etmek için buradayız! Amacımız, çalışmanızın mümkün olduğunca sorunsuz ilerlemesini sağlamak ve başarıya ulaşmanız için ihtiyaç duyduğunuz araçları size sağlamaktır.

Bir kez daha sizi selamlıyor ve VIT prestijli MBA programlarımızdan biriyle hayatınızı değiştirmeye yardımcı olmasını görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. MBA programımız sizin gibi bir öğrenciye yakışacak özelliklere sahiptir. Odak noktamız, iş yerinizde uygulanabilecek bir MBA yeterliliği ve uluslararası işletme bilgisi elde etmenize yardımcı olmaktır. Yatırımınız, hayatınızı değiştirebilecek bir derece elde ederek ödüllendirilecektir. Lütfen verilen bilgileri inceleyin; kariyerinizde büyümenize yardımcı olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

VIT Avantajları

1998 yılında kurulan VIT tanınmış bir Kayıtlı Eğitim Kuruluşudur (2000'den beri RTO). Multi-Medya, Dijital Prodüksiyon, Bilgi Teknolojisi, İşletme Yönetimi ve Konaklama endüstrisi gibi ileri teknolojilerde tam ve yarı zamanlı akredite, ulusal olarak tanınan nitelikler ve kısa kurslar sağlar. VIT Avustralya'daki önde gelen üniversitelerle eklemlenme, kredi transferi ve ileri düzey anlaşmaları vardır.

VIT , SAP University Alliance Program Üyesi, Microsoft IT Academy Program Üyesi Microsoft Sertifikalı Ortağı ve Oracle Gold Ortağıdır

Önemli

 • 23-24 yıl RTO (Kayıtlı Eğitim Kuruluşu) olarak
 • İşletmede 20 yıl
 • Harika merkezi Melbourne konumları
 • Geniş kurs yelpazesi
 • Devlet Tarafından Finanse Edilen Eğitim Programları için Onaylandı

Misyon

İnsanlara yüksek kalitede eğitim ve öğretim sağlayarak, onlara hayatlarını değiştirecek bilgi ve beceriler kazandırmak

Vizyon

VIT yaşam boyu öğrenme için mükemmel eğitim ağları oluşturmayı amaçlamaktadır; insanların öğrenmeye, büyümeye ve başarıya ulaşmaya geldiği yer

Değerlerimiz Bizim İçin Ne İfade Ediyor?

Önce Öğrenciler

Öncelikle öğrencilerimize kaliteli hizmet sunmaya odaklanın. Öğrenci deneyimini yaptığımız her şeyin merkezine koyuyoruz

Bütünlük

Kimse izlese de izlemese de, her zaman ve her koşulda doğru olanı yapın

Ekip Çalışması ve Sahiplenme

Tüm şirket adına hareket edin. VIT başarısına ulaşmak için etkin bir şekilde birlikte çalışıyoruz

Yenilik Yapın ve Basitleştirin

Yeniliğe bakın ve her zaman basitleştirmenin yollarını bulun. Dışarıdan haberdar olun ve yeni fikirler arayın

Kalite Odaklı

Öğrencilerimize, onların memnuniyetini ve geleceğimizi güvence altına alan yüksek değerli hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz.

kabul

Nasıl Başvurulur (Uluslararası Öğrenciler)

VIT ( Victorian Institute of Technology ) başvurmak isteyen öğrenciler aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek bunu yapabilirler:

Uluslararası Öğrenciyseniz, aşağıdaki alanları doldurarak hemen başvurun:

Yüksek Öğrenim Uluslararası Öğrenci Başvuru Formu (PDF)

Veya

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak çevrimiçi Yüksek Öğrenim uluslararası başvuru formunu da doldurabilirsiniz. Çevrimiçi Uluslararası Başvuru Formu (başvuru ayrıntılarınızı destekleyici belgelerle birlikte gönderin.)

Mesleki Eğitim veya İngilizce Uluslararası Öğrenci Başvuru Formu (PDF)

Veya

Ayrıca çevrimiçi Mesleki veya İngilizce başvuru formunu da doldurabilirsiniz.

Çevrimiçi Mesleki veya İngilizce Uluslararası Başvuru Formu (başvuru ayrıntılarınızı destekleyici belgelerle birlikte gönderin.)

Uluslararası Öğrenciyseniz, aşağıdaki alanları doldurarak hemen başvurun:

(a) Mesleki Gelişim ve Tedarikçi Sertifikasyon Eğitimi (Kısa Kurslar) Başvuru Formu (PDF)

VTAC Aracılığıyla Kurslar

Aşağıdaki durumlarda VIT ( Victorian Institute of Technology ) VTAC Kılavuzunda listelenen kurslara/programlara doğrudan başvurabilirsiniz:

 • Şu anda Avustralya'da 12. Sınıf eğitimi almıyor ve
 • Yalnızca VIT ( Victorian Institute of Technology ) başvurmayı planlıyoruz

Nasıl Başvurulur (Yurtiçi Öğrenciler)

VIT ( Victorian Institute of Technology ) başvurmak isteyen öğrenciler aşağıdakileri yapabilirler:

 1. VIT politikalarını ve prosedürlerini Yurt İçi Öğrenci El Kitabımızdan okuyun
 2. Kabul kriterleri için kurs sayfasını kontrol edin
 3. Çevrimiçi başvuru formunu doldurun
 4. Aşağıdaki belgeleri başvurunuzla birlikte yükleyin
  1. Bitirme sertifikalarınızın ve akademik transkriptlerinizin onaylı kopyası
  2. Kimlik belgesinin onaylı kopyası, örneğin Sürücü Belgesi, Pasaport veya Avustralya Vatandaşlık Sertifikası
  3. Görevleri ve çalışma tarihlerini içeren imzalı işveren referans mektubu.
   Sürdürmek
 5. Krediler ve Önceki Öğrenimin Tanınması: Öğrenciler geçmiş eğitimlerinin ve/veya iş deneyimlerinin VIT yeterliliklerine yönelik bir kredi olarak sayılmasına hak kazanabilirler. Bu, kredi başvurusunda bulunan öğrencilerin ilgili derste yer alan bazı birimlerden muaf tutularak yeterliliklerini daha kısa sürede tamamlayabilecekleri anlamına gelmektedir.

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

 • Melbourne

  Queen Street, 123, 3000, Melbourne

  programlar

  Kurum ayrıca şunları sunar:

  sorular