Keystone logo
Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

Tanıtım

kendi dünyanı inşa etmek

Hollanda'daki en sürdürülebilir Uygulamalı Bilimler Üniversitesi olan Van Hall Larenstein'da eğitim alın. Kendi yolunuzu seçin ve kendiniz ve çevreniz için geleceğe hazır bir dünya inşa etme becerileri sunan bir çalışma programını takip edin.

Holland'ın zirvede performans gösterdiği alanlarda İngilizce eğitimli bir dizi benzersiz eğitim programı sunuyoruz. Dolayısıyla, ister beslenmeyle ilgileniyorsanız, ister at sporları ve işletmesi alanında bir lisans arıyor olun, ister Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri üzerinde çalışmak isteyin, sizin için doğru programa sahibiz!

Kariyer

Van Hall Larenstein'ın uluslararası iş dünyası ve STK'larla yakın bağlantıları vardır. Bu, teoriyi pratiğe uygulamanıza olanak tanır: öğrenciler, yurtdışındaki stajları sırasında çok değerli iş deneyimi elde etmenin yanı sıra, gerçek hayattan vakalar üzerinde çalıştıkları şirketlerde gezilere çıkarlar. Ayrıca profesyonelleri misafir dersler vermeye davet ediyoruz. Neredeyse tüm kariyer alanlarında kültürlerarası yeterlilikler gerekli olduğundan, uluslararası deneyimin öğrencilerimizin gelişiminde çok önemli olduğuna inanıyoruz. En başından itibaren, dünyanın her yerinden profesyonel bir öğrenci ve meslektaş ağı geliştireceksiniz.

Üniversitemizdeki iletişim hatları kısadır: Öğrencilerimiz, öğretim üyelerinin kişisel ilgisi ile küçük sınıflarda çalışırlar. Programlarımız, size kendi seçimlerinizi yapma fırsatı vermek için tasarlanmıştır. Bu sizi gerçekten önemli olan profesyonel bir alanda büyüleyici bir kariyere hazırlayacaktır!

Çevrimiçi Açık Güne katılın ve çalışma programınızı seçin!

Dijital kapılarımız sizleri ağırlamak için açık.
Videolar: En sevdiğiniz çalışma programıyla ilgili sunumları izleyin, öğrenci hikayelerini dinleyin ve VHL'yi tanıyın.
Canlı sohbet: öğrenciler ve öğretim görevlileriyle tanışın ve onlara istediğiniz her şeyi sorun.
Bilgi: öğrenci hayatı, eğitim desteği, kabul ve kayıt hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenin.
Daha fazla bilgi ve kayıt için buraya tıklayın

Neden VHL?

 • Küçük Ölçekli Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kişisel rehberliğimiz sayesinde burada hızla kendinizi evinizde hissedecek ve birçok yeni, ilginç insanla tanışacaksınız.
 • Yaparak öğrenme Modern tesisleri kullanarak araştırma yapacak ve alanınızdaki (uluslararası) uzmanlarla işbirliklerinin keyfini çıkaracaksınız.
 • Etki yaratan çalışma programları Özel bilgi ve becerilerinizle, geleceğe hazır bir dünya yaratmak için araçlara sahip olacaksınız. VHL mezunları işverenler için yüksek talep görmektedir.
 • Mezun olmadan önce bile değerli uluslararası iş deneyimi elde etmek için programlarımızın her birine uluslararası stajlar dahil edilmiştir.

Kampüs Özellikleri

Van Hall Larenstein'ın 2 lokasyonu var. Velp'te, nefis yeşilliklerle çevrili modern bir bina olan Larenstein Malikanesi'nde bulunuyoruz. Arnhem'in hareketli şehir merkezine bisikletle ulaşmak sadece birkaç dakikanızı alır. İkinci konum, 2018'de Avrupa kültür başkenti olan Leeuwarden'de. Leeuwarden, şehrin içinden akan kanallara sahiptir ve Hollanda adalarına yakın bir konumdadır.

Hem Leeuwarden hem de Arnhem, bir sürü uluslararası öğrencinin bulunduğu orta ölçekli öğrenci şehirleridir. Yıl boyunca arkadaşlarınızla takılabileceğiniz ve yerel halkla tanışabileceğiniz festivaller, pazarlar ve konserler vardır. Amsterdam, Lahey, Berlin ve Paris sadece kısa bir tren yolculuğu mesafesindedir.

Van Hall Larenstein Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nin iki kampüsü vardır:

Leeuwarden (Kuzey)

Leeuwarden'deki yakın zamanda yenilenmiş kampüs binasında büyük bir kütüphane, laboratuvarlar, teknoloji salonları, çatıdaki seralar ve Grand Café bulunmaktadır. Friesland bölgesinin kalbinde ve Hollanda adalarının yakınında bulunan Leeuwarden, birçok gece kulübü, kafe, müze ve şehrin içinden akan kanalların bulunduğu büyüleyici bir öğrenci şehridir.

Velp (Doğu)

Modern Velp kampüs binası, tatlı yeşilliklerle çevrili güzel Larenstein Malikanesi'nde ve hareketli Arnhem şehir merkezine sadece birkaç dakika uzaklıkta yer almaktadır. Korenmarkt, Rijn nehri üzerinde canlı bir gece hayatı ve bir dizi öğrenci derneğiyle övünen Arnhem, birçok büyük girişimin yer aldığı dinamik ve çok kültürlü bir şehirdir.

Hollanda'da öğrenci konaklaması diğer birçok ülkeden farklıdır: çoğu yüksek öğretim kurumu (Van Hall Larenstein dahil) kampüste konaklama sağlamaz ve çoğu Hollandalı ve uluslararası öğrenci özel pazarda kendi konaklama yerlerini bulur. Bununla birlikte, birçok özel konut acentesi, web sitesi ve Facebook grubu, hem Leeuwarden hem de Velp'te uygun fiyatlı öğrenci konutları (ortak daireler, bireysel odalar veya stüdyolar) sunmaktadır.

Barınma hakkında daha fazla bilgi için enstitünün web sitesine bakın!

  Neden Uygulamalı Bilimler VHL Üniversitesi

  Daha sürdürülebilir bir dünya için katkıda bulunmak ve kişisel gelişiminiz üzerinde çalışmak ister misiniz? Hollanda'daki en sürdürülebilir Uygulamalı Bilimler Üniversitesi olan Van Hall Larenstein'da eğitim alın! Hollanda'nın zirvede olduğu alanlarda İngilizce öğretilen bir dizi benzersiz Lisans, Yüksek Lisans ve Sertifika programı sunuyoruz. Beslenme veya uluslararası ticaretle ilgileniyorsanız, hayvanlarla çalışıyorsanız veya Birleşmiş Milletler Sürdürülebilirlik Hedefleri üzerinde çalışıyorsanız, sizin için doğru programa sahibiz!

  • Kişisel ilgi ile küçük ölçekli uygulamalı bilimler üniversitesi
  • Sürdürülebilir düşünme ve yapma: Bir fark yaratın!
  • Deneysel çiftliklerde, bahçelerde ve teknoloji laboratuvarlarında uygulamalı dersler
  • Programlara dahil edilen uluslararası stajlar
  • Konuk dersleri, geziler ve gerçek hayattan vakalarla profesyonel oryantasyon
  • Hollanda'nın öncü olduğu alanlarda benzersiz çalışma programları

  Ödüller ve Akreditasyonlar

  Akredite Programlar

  Hollanda ve Flandre Akreditasyon Kurumu (NVAO)

  Akredite Kurum

  Hobéon - Sürdürülebilir Yüksek Öğrenim sertifikası (AISHE)

  Uygulamalı Bilimler VHL Üniversitesi Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

  Konumlar

  • Leeuwarden

   Van Hall Larenstein Leeuwarden Agora 1, 8901 BV, Leeuwarden

   • Velp

    Velp Larensteinselaan 26a, 6880 GB, Velp

    • Vlissingen

     Vlissingen, Hollanda

     • Rotterdam

      Rotterdam, Hollanda

      sorular