Keystone logo
Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

Tanıtım

kendi dünyanı inşa etmek

Hollanda'daki en sürdürülebilir Uygulamalı Bilimler Üniversitesi olan Van Hall Larenstein'da eğitim alın. Kendi yolunuzu seçin ve kendiniz ve çevreniz için geleceğe hazır bir dünya inşa etme becerileri sunan bir çalışma programını takip edin.

Holland'ın zirvede performans gösterdiği alanlarda İngilizce eğitimli bir dizi benzersiz eğitim programı sunuyoruz. Dolayısıyla, ister beslenmeyle ilgileniyorsanız, ister at sporları ve işletmesi alanında bir lisans arıyor olun, ister Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri üzerinde çalışmak isteyin, sizin için doğru programa sahibiz!

Kariyer

Van Hall Larenstein'ın uluslararası iş dünyası ve STK'larla yakın bağlantıları vardır. Bu, teoriyi pratiğe uygulamanıza olanak tanır: öğrenciler, yurtdışındaki stajları sırasında çok değerli iş deneyimi elde etmenin yanı sıra, gerçek hayattan vakalar üzerinde çalıştıkları şirketlerde gezilere çıkarlar. Ayrıca profesyonelleri misafir dersler vermeye davet ediyoruz. Neredeyse tüm kariyer alanlarında kültürlerarası yeterlilikler gerekli olduğundan, uluslararası deneyimin öğrencilerimizin gelişiminde çok önemli olduğuna inanıyoruz. En başından itibaren, dünyanın her yerinden profesyonel bir öğrenci ve meslektaş ağı geliştireceksiniz.

Üniversitemizdeki iletişim hatları kısadır: Öğrencilerimiz, öğretim üyelerinin kişisel ilgisi ile küçük sınıflarda çalışırlar. Programlarımız, size kendi seçimlerinizi yapma fırsatı vermek için tasarlanmıştır. Bu sizi gerçekten önemli olan profesyonel bir alanda büyüleyici bir kariyere hazırlayacaktır!

Çevrimiçi Açık Güne katılın ve çalışma programınızı seçin!

Dijital kapılarımız sizleri ağırlamak için açık.
Videolar: En sevdiğiniz çalışma programıyla ilgili sunumları izleyin, öğrenci hikayelerini dinleyin ve VHL'yi tanıyın.
Canlı sohbet: öğrenciler ve öğretim görevlileriyle tanışın ve onlara istediğiniz her şeyi sorun.
Bilgi: öğrenci hayatı, eğitim desteği, kabul ve kayıt hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenin.
Daha fazla bilgi ve kayıt için buraya tıklayın

Neden VHL?

 • Küçük Ölçekli Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kişisel rehberliğimiz sayesinde burada hızla kendinizi evinizde hissedecek ve birçok yeni, ilginç insanla tanışacaksınız.
 • Yaparak öğrenme Modern tesisleri kullanarak araştırma yapacak ve alanınızdaki (uluslararası) uzmanlarla işbirliklerinin keyfini çıkaracaksınız.
 • Etki yaratan çalışma programları Özel bilgi ve becerilerinizle, geleceğe hazır bir dünya yaratmak için araçlara sahip olacaksınız. VHL mezunları işverenler için yüksek talep görmektedir.
 • Mezun olmadan önce bile değerli uluslararası iş deneyimi elde etmek için programlarımızın her birine uluslararası stajlar dahil edilmiştir.

Kampüs Özellikleri

Van Hall Larenstein'ın 2 lokasyonu var. Velp'te, nefis yeşilliklerle çevrili modern bir bina olan Larenstein Malikanesi'nde bulunuyoruz. Arnhem'in hareketli şehir merkezine bisikletle ulaşmak sadece birkaç dakikanızı alır. İkinci konum, 2018'de Avrupa kültür başkenti olan Leeuwarden'de. Leeuwarden, şehrin içinden akan kanallara sahiptir ve Hollanda adalarına yakın bir konumdadır.

Hem Leeuwarden hem de Arnhem, bir sürü uluslararası öğrencinin bulunduğu orta ölçekli öğrenci şehirleridir. Yıl boyunca arkadaşlarınızla takılabileceğiniz ve yerel halkla tanışabileceğiniz festivaller, pazarlar ve konserler vardır. Amsterdam, Lahey, Berlin ve Paris sadece kısa bir tren yolculuğu mesafesindedir.

  Konumlar

  • Leeuwarden

   Van Hall Larenstein Leeuwarden Agora 1, 8901 BV, Leeuwarden

   • Velp

    Velp Larensteinselaan 26a, 6880 GB, Velp

    • Vlissingen

     Vlissingen, Hollanda

     • Rotterdam

      Rotterdam, Hollanda

      sorular