Keystone logo
The University of Law Business School Online Çevrimiçi Mesleki Uygulama ile Şirketler Hukuku ile Kurumsal Yönetim Yüksek Lisansı
The University of Law Business School Online

Çevrimiçi Mesleki Uygulama ile Şirketler Hukuku ile Kurumsal Yönetim Yüksek Lisansı

Online

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11.300 *

Uzaktan Eğitim

* Ekim 2023 - Haziran 2024: 10.750 £ | Eylül 2024 - Haziran 2025

Tanıtım

Şirketler Hukuku ile Kurumsal Yönetim alanındaki online işletme yüksek lisans kursumuzla kariyerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Yeni MSc Corporate Governance with Company Law with Professional Practice Online kursumuz 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık MSc Stratejik İşletme Yönetimi ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle öğrenci istihdam fırsatlarını teşvik etmek için ikinci bir Mesleki Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

Kuruluşlar iş kararlarından giderek daha fazla sorumlu tutulmakta ve etik davranışlara ve kurumsal sosyal sorumluluğa (KSS) giderek daha fazla odaklanılmaktadır. Bu kurs boyunca, mesleki becerilerinizi geliştirecek ve iş etiği ile iş kararlarını çevreleyen etik ve yasal ikilemlere odaklanarak kurumsal yönetim ve şirketler hukuku çerçevelerindeki en önemli kavramları keşfedeceksiniz.

Esnekliğin Tadını Çıkarın – Çevrimiçi kampüsümüzde öğrenim görmek, uzmanlığımız, deneyimimiz ve istihdam edilebilirlik odağımızın avantajlarından yararlanarak, belirlenen son tarihler dahilinde ve günün tercih ettiğiniz saatinde, kendi hızınızda ve diğer taahhütleriniz çerçevesinde çalışmanıza olanak tanır.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık Lisans derecesi veya eşdeğer niteliklerden 2: 2 veya daha fazlası
  • Uluslararası gereksinimler - her bir bileşende en az 5.5 olan IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce seviyesi.

harç

  • Ekim 2023 - Haziran 2024: £10,750
  • Eylül 2024 - Haziran 2025: 11.300 £

Kariyer yolu

Şirketler Hukuku ile Kurumsal Yönetim Yüksek Lisans Programı.

Okul Hakkında

sorular