Keystone logo
The University of Law Business School Online Çevrimiçi Mesleki Uygulama ile Pazarlama Yüksek Lisansı
The University of Law Business School Online

Çevrimiçi Mesleki Uygulama ile Pazarlama Yüksek Lisansı

Online

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11.300 *

Uzaktan Eğitim

* Ekim 2023 - Haziran 2024: 10.750 £ | Eylül 2024 - Haziran 2025

Tanıtım

Pazarlama kariyerinizi başlatmak veya hızlandırmak mı istiyorsunuz? Yeni MSc Marketing with Professional Practice Online kursumuz 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık MSc Stratejik İşletme Yönetimi ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle öğrencilerin istihdam fırsatlarını geliştirmek için ikinci bir Profesyonel Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

CIM (Chartered Institute of Marketing) onaylı online eğitimimiz, günümüzün hızlı ve sürekli değişen pazarlama dünyasındaki en yeni pazarlama kanallarına, kavramlarına ve gelişmelerine odaklanarak tasarlanmıştır. Sosyal medya, veri analizi ve dijital teknolojiler gibi konuları kapsayan bu programdan mezun olduktan sonra üst düzey bir pazarlama rolüne geçmek için iyi bir konumda olacaksınız.

Bu kurs The Chartered Management Institute tarafından akredite edilmiştir, bu nedenle kursu başarıyla tamamladıktan sonra, derecenizin yanı sıra Stratejik Yönetim ve Liderlik alanında CMI Seviye 7 Diplomasına başvurma seçeneğiniz olacaktır. Bu kurs aynı zamanda Chartered Institute of Marketing (CiM) tarafından 'Akredite Derece' olarak sunulmaktadır, yani öğrenciler sektörde tanınan nitelikleri hızlandırılmış bir hızda kazanabilirler.

Esnekliğin Tadını Çıkarın – Çevrimiçi kampüsümüzde öğrenim görmek, uzmanlığımız, deneyimimiz ve istihdam edilebilirlik odağımızın avantajlarından yararlanarak, belirlenen son tarihler dahilinde ve günün tercih ettiğiniz saatinde, kendi hızınızda ve diğer taahhütleriniz çerçevesinde çalışmanıza olanak tanır.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık Lisans derecesi veya eşdeğer niteliklerden 2: 2 veya daha fazlası
  • Uluslararası gereksinimler - her bir bileşende en az 5.5 olan IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce seviyesi.

harç

  • Ekim 2023 - Haziran 2024: £10,750
  • Eylül 2024 - Haziran 2025: 11.300 £

Kariyer yolu

Pazarlama.

Okul Hakkında

sorular