Keystone logo
The University of Law Business School Online Çevrimiçi Mesleki Uygulama ile İş Hukuku ile İnsan Kaynakları Yüksek Lisansı
The University of Law Business School Online

Çevrimiçi Mesleki Uygulama ile İş Hukuku ile İnsan Kaynakları Yüksek Lisansı

Online

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11.300 *

Uzaktan Eğitim

* Ekim 2023 - Haziran 2024: 10.750 £ | Eylül 2024 - Haziran 2025

Tanıtım

Yeni MSc İnsan Kaynakları ve İstihdam Hukuku ile Mesleki Uygulama Online kursumuz 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık MSc Stratejik İşletme Yönetimi ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle öğrenci istihdam fırsatlarını teşvik etmek için ikinci bir Mesleki Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

İş Hukuku ile İnsan Kaynakları online işletme yüksek lisans programımız size insan kaynakları yönetiminin en önemli kavramları hakkında geniş bir anlayış kazandırırken, aynı zamanda İK yönetimi ve istihdamın yasal yönleri konusunda uzmanlaşmanızı sağlayarak iş piyasasında size rekabet avantajı sağlayacaktır. Sektörün gelişim ihtiyaçlarını karşılamaya ve gelecekteki istihdam edilebilirliğinize güçlü bir şekilde odaklanmaya vurgu yaparak yapılandırılan bu kursu tamamladıktan sonra kariyerinizi üst düzeye taşımak için iyi bir konumda olacaksınız.

Bu kurs hem The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) hem de The Chartered Management Institute (CMI) tarafından akredite edilmiştir. Bu, derecenizi tamamladıktan sonra CIPD sertifikasına ve Stratejik Yönetim ve Liderlik alanında CMI Seviye 7 Diplomasına başvurma fırsatına sahip olacağınız anlamına gelir.

Esnekliğin Tadını Çıkarın – Çevrimiçi kampüsümüzde öğrenim görmek, uzmanlığımız, deneyimimiz ve istihdam edilebilirlik odağımızın avantajlarından yararlanarak, belirlenen son tarihler dahilinde ve günün tercih ettiğiniz saatinde, kendi hızınızda ve diğer taahhütleriniz çerçevesinde çalışmanıza olanak tanır.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık Lisans derecesi veya eşdeğer niteliklerden 2: 2 veya daha fazlası
  • Uluslararası gereksinimler - her bir bileşende en az 5.5 olan IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce seviyesi.

harç

  • Ekim 2023 - Haziran 2024: £10,750
  • Eylül 2024 - Haziran 2025: 11.300 £

Kariyer yolu

İnsan Kaynakları ve İş Hukuku Yüksek Lisans Programı.

Okul Hakkında

sorular