Keystone logo
The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

Tanıtım

76780_ScreenShot2018-05-21at10.39.37PM.png

Hukuk ve iş dünyası arasındaki bu yakın bağlarla, hukuk eğitimindeki uzmanların mükemmel bir iş okulu geliştirmek için iyi donanımlı olmalarını sağlar.

Pratik öğrenmeye odaklanmış bir çalışma ile, Hukuk Üniversitesi İşletme Okulu, öğrencileri işyerinde başarılı ve başarılı olmaya hazır hale getirmeyi amaçlamaktadır. İş hedeflerinize ulaşmak için doğru öğrenme ortamını yaratma konusunda kendimizle gurur duyuyoruz.

Sıralamalar ve akreditasyon

Hukuk Üniversitesi İşletme programlarının çoğu, prestijli Chartered Management Institute (CMI) tarafından akredite edilmiştir ve öğrenciler başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından derecelerine ek olarak bir CMI diplomasından faydalanacaktır.

Akredite programlara katılan öğrenciler ayrıca, derslerinin süresi boyunca ve tamamlanmasından bir yıl sonra da CMI'ya ücretsiz üyelik kazanacaklardır. Faydaları arasında İngiltere'nin en büyük yönetim kütüphanesine erişim, çevrimiçi kaynak portalına erişim, işe alım yöneticileri ve çevrimiçi CMI mentorluk topluluğuna erişim yer almaktadır.

istihdam

İstihdam edilebilirlik, İş Okulunda yaptığımız her şeyin kalbinde yer alır.

İşe alım ekibimiz, etkinlikler, atölye çalışmaları ve ziyaretler aracılığıyla tanışacağınız IBM, Lloyds of London ve Price Waterhouse Coopers (PwC) gibi İngiltere'deki önemli işverenlerin iş ilişkilerini nasıl başarılı bir şekilde gerçekleştireceğiniz konusunda size birebir tavsiyelerde bulunacaktır. İşletmelere, gerçek dünyada işin nasıl yürüdüğünü ilk elden görmenizi sağlar.

Bağlantılar

76779_ScreenShot2018-05-21at10.39.46PM.png

Hukuk fakültesi olarak bizim sicilimiz ve tecrübemiz, yasal ve iş dünyasında dünya çapındaki bağlantıları kurmamızı sağladı ve bu bağlantılar sayesinde, işiniz başladığında potansiyel işverenlerle bağlantı kurma şansının ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. senin kariyerin.

Bu yüzden mükemmel ağ fırsatları sunmak için işletmeler ve işverenler ile güçlü küresel ilişkiler geliştirdik.

Londra konumu

The University of Law Business School'daki lisansüstü programlar, başkentin ticari merkezinin ve Londra'nın en hareketli bölgelerinin kalbinde yer alan London Bloomsburycampus'ta verilmektedir.

Kurslarımızın birçoğu da% 100 çevrimiçi olarak mevcuttur.

Kurslarımız

76781_ScreenShot2018-05-21at10.40.04PM.png

Hukuk Üniversitesi İşletme Fakültesi, İngiltere genelinde bir dizi lisansüstü program sunmaktadır:

 • Msc Stratejik İşletme Yönetimi
 • Msc Liderlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi
 • Msc Uluslararası Pazarlama
 • Msc Kurumsal Finansal Yönetim
 • MSc Global Muhasebe

Ayrıca, mevcut rollerinde ilerlemek isteyen ya da üst düzey yönetim ve liderlik rollerine ilerlemek için kariyerlerini ilerletmek isteyen herhangi bir disiplinden profesyoneller için geliştirilmiş olan Master of Business Administration (MBA) kurslarını da sunuyoruz.

Uluslararası Hukuk veya Girişimcilik alanında uzmanlaşmanızı sağlayan iki program sunuyoruz.

 • MBA Girişimcilik
 • MBA Uluslararası Hukuk

Kurslarımızın birçoğu da% 100 çevrimiçi olarak mevcuttur.

Konumlar

 • London

  Store St, Fitzrovia, , WC1E 7DE, London

 • UK Online

  UK Online, Birleşik Krallık

  sorular