Keystone logo
© Eva Dang
University of Southampton

University of Southampton

University of Southampton

Tanıtım

135'ten fazla ülkeden 6.500'den fazla uluslararası öğrenci her yıl University of Southampton eğitim görmeyi seçmektedir. Buna ek olarak, dünyadaki üniversiteler ve ortaklarla bağlantılarımız var ve böylece gerçekten uluslararası bir kurum haline geliyor.

İşte Beşeri Bilimler bölümünde, insanlardan, onların tarih öncesi ve günümüze kadar geçen yüzyıllar boyunca yaptıkları etkinlikler ve kazanımlardan etkileniyoruz. Birçoğu İngiliz üniversitelerinde ilk onda yer alan geniş disiplinlerde çığır açan ve uluslararası düzeyde önemli araştırma ve eğitim ile tanınırız.

İnsanları kandıran şeyin ne olduğunu bilmek, bu çalkantılı zamanlarda her zamankinden daha önemli. Disiplinlerimizden birinde derecesi olan öğrenciler, insanlara yeni kavrayışlar önermekte ve öğrenme ve öğretime yönelik derin bir tutkudan kaynaklanan yaratıcı enerjiyi ve entelektüel canlılığı istemektedir.

Dünya standartlarındaki akademik personel, yüksek lisans ve lisansüstü öğrencilerimize en yüksek seviyedeki ders ve desteğiyle, uzmanlıklarını her zaman kişisel araştırmalarına dayandırmaktadır.

Akademisyenler, kendi alanlarında çalışmanın yanı sıra disiplinler boyunca daha fazla bilgi için birlikte çalışırlar. Bu, kölelik gibi düşünce provoke eden konuların öğrencilere karmaşık konuların kapsamlı bir resmini vermek için çeşitli perspektiflerden incelenebileceği anlamına gelir.

Yenilikçi araştırma merkezlerimiz, araştırmacıları, 18. yüzyıl ve Ortaçağ ve Rönesans dünyaları gibi geniş konularda yoğunlaştıracak şekilde bir araya getiriyor. Ayrıca, Yahudi / Yahudi Olmayan İlişkiler için benzersiz Parkes Enstitüsü ve Avrupa'daki en büyük Yahudi arşiv koleksiyonlarından biri olan Parkes Kütüphanesi'ne ev sahipliği yapıyoruz.

Son yıllardaki araştırmalarımız, yıllık Ulusal Öğrenci Anketinde düzenli olarak hiçbir şeyin ikinci kategorisinde kabul edilen öğretmenlerimize bilgi verir. Beşeri Bilimler boyunca, akademik personel üyelerimiz samimi ve cana yakın; her zaman yardım etmeye ve öğrencilerin başarılı olmaya istekli olmaya istekli olmaları.

Lisansüstü fırsatlar sizin için

200'ü aşkın ders ve 90'ı aşkın araştırma dersi ile dünya üniversitelerinin en iyi% 1'inde (QS World University Rankings 2018) yer alan Southampton, alanınızda en iyi siz olabilmenize yardımcı olacak dünyaca ünlü akademisyenlere ve olanaklara sahiptir. .

Southampton'da eğitim almak seçmek, canlı bir lisansüstü topluluğun parçası olmak demektir.

Dünyadaki en yetenekli öğrencilerden ve akademisyenlerden bazıları arasında en üst düzeyde yerinizi alın.

Southampton, İngiltere'nin güney kıyısındaki Hampshire töreninde bulunan en büyük şehirdir.

Londra'ya 75 mil uzaktayız; Portsmouth'dan 19 km ve Winchester'dan 20 km. 219 mil kare olan güzel parklar ve ormanlar olan Yeni Orman Milli Parkı'ndan yalnızca birkaç dakika uzaklıktayız. Güney-batı Hampshire'ın çoğu, güney-doğu Wiltshire ve Dorset'in doğusunda uzanan güzel kırsal bölgedir. Ayrıca, dünyanın harikalarından biri olan Stonehenge'e ve Avrupa'daki en iyi bilinen tarih öncesi anıta çok yakın durumdayız.

Southampton yaklaşık 220,000 nüfusa sahiptir ve İngiltere'nin en yeşil ve keyifli metropol alanlarından biridir. Southampton'un kendi havaalanına ve Londra'ya ve İngiltere'nin geri kalanına hızlı demiryolu bağlantıları vardır. Güney sahilinde bulunan biz Carnival İngiltere'nin evdeyiz ve dünyadaki en büyük gemi yolcu gemilerine düzenli olarak bizi ziyaret edin.

Southampton ayrıca Premier League'de yarışan Southampton Football Club'un ve Hampshire County Cricket Club'ın evi olan Ageas Bowl'un evidir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Southampton

    University of Southampton University Road, SO17 1BJ, Southampton

sorular