Keystone logo
University of Pretoria - Faculty of Natural and Agricultural Sciences

University of Pretoria - Faculty of Natural and Agricultural Sciences

University of Pretoria - Faculty of Natural and Agricultural Sciences

Tanıtım

Pretoria Üniversitesi - Doğa ve Tarım Bilimleri Fakültesi

Pandemi, bir üniversitenin neye benzemesi gerektiğini ve temel işini araştırma, öğretme ve öğrenme ile topluluk katılımını nasıl yürütmesi gerektiğini yeniden hayal etmemize olanak sağladı. Acil çevrimiçi öğretimden uzaklaştık ve yüksek kaliteli, amaca yönelik olarak tasarlanmış kampüs içi etkinliklerin daha iyi bir eğitim için sofistike bir çevrimiçi öğrenme ortamını tamamlayacağı karma bir öğrenme modeline geçiyoruz. UP ve Doğa ve Tarım Bilimleri Fakültesi (NAS) ile tanınan kaliteden ödün vermeden eğitiminizi tamamlamanız için size daha fazla esneklik sağlayacaktır.

Hibrit öğrenme, NAS'ın kıtada eğitime öncülük ettiği birçok yoldan sadece biridir. Salgın bize bilimin toplum için değerini öğretti. Programlarımızın çeşitliliği, endüstri bağlantılarımız, araştırmamızın kalitesi ve derin ve anlamlı topluluk katılım projelerimizin tümü, sizi dünya üzerinde etkisi olacak tatmin edici bir kariyer yolunda başlatmak için eğitiminize katkıda bulunur.

Neden Pretoria Üniversitesi - Doğa ve Tarım Bilimleri Fakültesi

Öğretim ve araştırmadaki mükemmelliğimiz, akademi dışındaki çok sayıda ortağımız tarafından tanınmaktadır. Birkaç şirket, kar amacı gütmeyen kuruluş, endüstri kuruluşu ve devlet daireleri ile birlikte çalışıyoruz; bu, NAS'tan aldığınız kalifikasyonun size istihdam için benzersiz bir avantaj sağladığı anlamına gelir. Eğitiminiz sırasında maruz kaldığınız mükemmel araştırma ve öğretim, değerli gerçek dünya deneyimiyle birleştiğinde sizi aranan bir iş adayı yapacaktır.

Ormancılık ve tarım, yaşam bilimleri ve matematiksel ve istatistiksel bilimlerdeki uzmanlığımızla tanınıyoruz - hepsi de temel bilimlerde gerçek burs ve mükemmellik ile destekleniyor. Bazı benzersiz dereceler sunuyoruz (örneğin Meteoroloji ve Beslenme) ve başka yerlerde benzer teklifler olsa da, çekici çift anadal seçeneklerimiz var (ve hatta İnsan Fizyolojisi, Genetiği ve Psikolojisinde benzersiz bir üçlü anadal). Birçok odak alanımızdan ikisi olan Afrika'daki gıda ve su güvenliğine birçok açıdan yaklaşılabilir: iklim değişikliği, biyoteknoloji, mahsul geliştirme, ıslah, veri bilimi, tarım ekonomisi, sigorta riski, tüketici davranışı, yerli mahsuller, zararlılar ve hastalıklar, karbon döngüsü ve çevresel değişim bunlardan sadece birkaçıdır.

Kampüs Yaşamı ve Tesisler

NAS'ta bir öğrenci olarak, önde gelen bilim adamları tarafından rehberlik edilecek ve son teknoloji ekipmanın kullanımı konusunda eğitim alacaksınız. Burada bilimsel araştırmanın ön saflarında yer alacak ve yenilikçi düşünmek için ilham alacaksınız. NAS'ta, insanlığın yaşayan dünyayla olan bağlantısını derinden takdir ediyoruz ve bunun geçimimizi nasıl şekillendirdiğini araştırmak için yeni fırsatlar keşfediyoruz.

NAS, insanlar ve disiplinler açısından çeşitliliği ve dünyayı nasıl gördüğümüz ile tanınan bir fakültedir. Eski sorunlara yeni perspektiflerden bakmamıza yardımcı olan bu çeşitlilik, öğretim ve araştırmadaki mükemmelliğimizi sağlamada çok önemli bir rol oynamaktadır. Aynı zamanda, farklı disiplinlerin günün toplumsal sorunlarını çözmek için güçleri birleştirdiği kesişen araştırmalar için ideal bir şablon sağlar.

Pretoria Üniversitesi - Doğa ve Tarım Bilimleri Fakültesi Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge

Konumlar

  • Pretoria

    cnr Lynnwood Road and Roper Street, , Pretoria

sorular