Keystone logo
University of Pretoria - Faculty of Health Sciences

University of Pretoria - Faculty of Health Sciences

University of Pretoria - Faculty of Health Sciences

Tanıtım

Pretoria Üniversitesi - Sağlık Bilimleri Fakültesi

Bugüne kadar, 31.000'den fazla mezun bu kurumda eğitimlerini tamamladı ve mezunlarımızın yetkin, sorumlu, tutkulu ve bütünsel sağlık profesyonelleri olmalarını sağlamaya kararlıyız.

Kalite, Fakülte'nin mükemmel bir öğretme ve öğrenme kültürüne olan bağlılığının merkezinde yer almaktadır. Müfredatlarımız ve öğretim yöntemlerimiz, hızla değişen dünyanın taleplerini karşılamalarını sağlamak için düzenli olarak güncellenmektedir.

Öğrenmeye yönelik yüksek standartlarımız ve yenilikçi yaklaşımlarımız, mezunlarımızın karmaşık problemlerle başa çıkma ve çözme becerilerini geliştirir. En son teknolojiye sahip öğretim mekanlarımız, laboratuvarlarımız, beceri eğitim laboratuvarlarımız, BT tesislerimiz, eğitim hastanelerimiz ve kliniklerimiz, öğretme ve öğrenmeyi hayata geçirmeye yardımcı olur. Ülkenin sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için, artan öğrenci sayısını karşılamak için Sağlık Bilimleri Kampüsü ve yurtlarını genişleterek ülke çapında daha fazla mezun talebine cevap verdik.

Öğrencilerimize kapsamlı bir dizi özel ders, mentorluk ve ilerleme izlemenin yanı sıra yerinde öğrenci sağlığı ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Mükemmel modül geçme oranlarımız ve derece tamamlama oranlarımız, öğrencilerimizin bağlılığını ve sıkı çalışmasını ve öğrenci destek sistemlerimizin başarısını kanıtlar. Ek araştırma fırsatlarına erişim, lisans öğrencilerine Fakülte içinde önemli ölçüde daha fazla lisansüstü fırsat sunar.

Öğrenciler, çok çeşitli sosyal, sportif, kültürel, liderlik ve topluluk sosyal yardım faaliyetlerine erişimleri olduğu için tam ve dengeli bir üniversite deneyimini benimseyebilirler.

Pretoria Üniversitesi - Sağlık Bilimleri Fakültesi Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge

Konumlar

  • Pretoria

    cnr Lynnwood Road and Roper Street, , Pretoria

sorular