Keystone logo
© University of Pretoria
University of Pretoria - Faculty of Education

University of Pretoria - Faculty of Education

University of Pretoria - Faculty of Education

Tanıtım

Pretoria Üniversitesi - Eğitim Fakültesi

Fakültemiz 3.500'den fazla Lisans Eğitimi öğrencisine ev sahipliği yapmaktadır ve yılda yaklaşık 900 mezunumuz öğretmenlik mesleğine girmektedir. Ayrıca Spor Bilimlerinde bir yıllık Yüksek Sertifika sunuyoruz. Programlarımız, Pretoria Üniversitesi içindeki diğer bölümler ve fakültelerle olan ortaklıklarımızla güçlendirilmektedir.

Fakülte, teknoloji okuryazarı ve hızla değişen öğretim ortamına cevap verebilen kaliteli öğretmenler yetiştirmektedir. Öğrencilerin her program için belirtilen minimum süre içinde derecelerini tamamlama sorumluluğunu almalarını amaçlayan FLY@UP kampanyasını yürütüyoruz. FLY, 'Bitiş Çizgisi Sizindir' anlamına gelir. Lisans eğitimlerini tamamlayan öğrenciler, onur, yüksek lisans ve doktora çalışmalarına devam etmeleri için şiddetle teşvik edilir.

Öğretim mükemmelliği arayışında Fakülte, öğrencilere fiziksel ve sanal bir öğrenme ortamında en uygun öğrenme fırsatlarını sunan ve çok çeşitli sanal öğretim stratejileri, öğrenme araçları ve öğretmenlerimizi yarının taleplerine cevap verecek beceri ve niteliklerle donatan YouTube videoları, mobil uygulamalar ve anlatımlı PowerPoint sunumları gibi medya.

Pretoria Üniversitesi - Eğitim Fakültesi Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge

Konumlar

  • Pretoria

    cnr Lynnwood Road and Roper Street, , Pretoria

sorular