Keystone logo
© BIMM University
University of Kent

University of Kent

University of Kent

Kampüs Özellikleri

Canterbury'de 5.300'ün üzerinde ve Medway'de 1.100'ün üzerinde çalışma odamız var. Canterbury kampüsümüzde ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılamak için çok çeşitli yüksek kaliteli öğrenci konaklamaları sunuyoruz. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, güvenli, konforlu ve sıcak bir ortamdan emin olabilirsiniz.

Mutfaklı konaklama

Kendi yemeklerinizi pişirmek ve ara sıra dışarıda yemek yemek istiyorsanız mükemmel. Darwin College, Keynes, Turing, Tyler Court ve Park Wood'da ve Woolf College'daki özel lisansüstü konaklama yerimizde mutfaklı konaklama imkanı sunuyoruz.

Kısmi yemekli konaklama

Tüm yemeklerinizi kendi başınıza hazırlamakla uğraşmak istemiyorsanız, kısmi yemekli konaklama birimimiz idealdir. Kampüs içi seçeneklerimiz şunlardır:

Yatak ve Bistro

Keynes College ve Becket Court sakinlerine sunulan bu pakete hafta içi Dolche Vita'da kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonları ve Resmi Tatillerde Rutherford Yemek Salonu'nda brunch ve akşam yemeği dahildir.

Yatak ve Esnek

Eliot ve Rutherford Colleges sakinlerinin yararlanabileceği bu yemek ve konaklama paketi, dönem boyunca haftada yedi gün çeşitli kampüs mekanlarında yemek için harcamak için günlük 10 sterlinlik bir ödenek içerir.

Özgürlük Rıhtımları

Medway öğrencilerimiz için harika bir konaklama seçeneği. 5-8 kişilik bir dairede kendinize ait ebeveyn odanızda kalacaksınız ve her dairenin geniş bir mutfağı var. Konaklama ücretine elektrik faturaları, internet bağlantısı ve kişisel içerik sigortası dahildir.

İster çarpıcı Birleşik Krallık kampüslerimizden birinde ister uzman Avrupa merkezlerimizde eğitim alıyor olun, samimi bir karşılama ve mükemmel bir öğrenci deneyimi sizi bekliyor. İşte bekleyebileceğiniz şeylerin bir tadı.

canterbury

Tarih açısından zengin ve yaklaşık 30.000 öğrenciye ev sahipliği yapan güzel ve arkadaş canlısı bir şehir. Orta çağdan kalma binalar, hareketli barlar ve barlar ile çok çeşitli mağaza ve restoranların yanında yer alır. Londra'dan bir saatten daha kısa mesafede, kasabalar, köyler, kırsal alanlar ve plajlarla çevrili Canterbury, dünyanın en iyilerini sunuyor.

Katedral'e bakan tepedeki park alanı kampüsümüz, yüksek kaliteli öğrenci konaklaması, Templeman Kütüphanesi, bir spor merkezi, tıp merkezi, tiyatro, gece kulübü, sinema, restoranlar, barlar ve dükkanlar dahil olmak üzere harika öğretim, çalışma ve sosyal tesislere sahiptir.

Medway

Medway'de keşfedilecek çok şey var: tarihi kasabalar, güzel kır parkları ve nehir kenarındaki barlar ve restoranlar.

Medway kampüsümüz, Pembroke ve The Historic Dockyard Chatham olmak üzere iki alana dayanmaktadır ve endüstri standardı bir haber odası, laboratuvarlar, post prodüksiyon stüdyoları, müzik prova odaları ve dijital film yapım süitleri gibi olağanüstü olanaklara sahiptir. Kampüs, öğrenci dostu fiyatlarla harika yemek ve eğlence ile canlı ve samimi bir atmosfere sahiptir.

Brüksel

Avrupa Birliği kurumları, NATO ve diğer birçok uluslararası kuruluş ve STK'ya ev sahipliği yapan Brüksel, uluslararası ilişkilerin dünya merkezidir. Programlarımız bundan yararlanır ve öğrencilerimiz ağ oluşturma, akademik gelişim ve profesyonel ilerleme için benzersiz fırsatlardan yararlanır. Merkezlerimiz amaca yönelik tasarlanmış tesislerimizde 7/24 sessiz çalışma alanı, konferans salonları ve seminer odaları ve doktora araştırmacıları için ofis alanı bulunmaktadır.

Paris

Dünyanın kültürel açıdan en zengin şehirlerinden biri olan Paris, bu olağanüstü şehirde yaşamış ve ilham almış seçkin aydınların izinden giderken sınıfınız oluyor. Tüm Paris programlarımızın içeriği, şehrin müzelerine, sanat sergilerine, arşivlerine, sinemalarına ve mimari zenginliklerine çalışma gezileri ile çalışmalarınızın ayrılmaz bir parçası olan konumdan yararlanmak için tasarlanmıştır.

Okulumuz, Montparnasse bölgesindeki ortak kurumlarla paylaşılan küresel bir araştırma ve çalışma merkezi olan Columbia Global Center'da (Reid Hall) bulunmaktadır. Tarihi Sorbonne çevresinde öğrenci hayatıyla dolup taşan Latin mahallesinin yanındadır.

  Burslar ve fon sağlama

  Kent Üniversitesi, dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencileri karşılama konusunda uzun bir geleneğe sahiptir ve Uluslararası öğrencilerimiz için özel Burslar da dahil olmak üzere çok çeşitli Lisans ve Lisansüstü Bursları sunmaktan memnuniyet duyar. Mevcut Burslarımız ve nasıl başvurulacağı hakkında daha fazla bilgi Burslar web sayfalarımızdadır.

  Neden Kent Üniversitesi

  Mükemmel destek

  Times Higher Education Awards 2018'in Öğrenciler için Olağanüstü Destek kategorisinde kısa listeye alındı.

  Mükemmel öğrenci deneyimi

  Öğrencilerimiz sürekli olarak bizi Birleşik Krallık'taki en iyi öğrenci deneyimlerinden birini sunan olarak değerlendiriyor

  Küresel görünüm

  Güçlü uluslararası odağımızla gurur duyuyoruz ve öğrencilerimizin küresel bir bakış açısı geliştirmelerini sağlıyoruz.

  Birinci sınıf tesisler

  Kent öğrencileri, tesislere, akademik programlara ve hizmetlere yapılan sürekli yatırımdan yararlanır.

  Kampüs Yaşamı ve Tesisler

  Öğrenci Desteği ve Refahı

  Psikolojik, duygusal veya zihinsel sağlık sorunlarından kaynaklanan herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız, Özel Öğrenme Zorlukları, erişim gereksinimleri ve Kapsayıcı Öğrenme Planları ile destek sağlar.

  Kariyer ve İstihdam Hizmeti

  İstihdam edilebilirlik becerilerinizi geliştirmenize, kariyerinizi planlamanıza, özgeçmişinizi geliştirmenize ve mülakatları uygulamanıza ve ayrıca kampüsteki atölye çalışmalarına ve işveren ziyaretlerine katılma fırsatına yardımcı olabilir.

  Kütüphaneler

  1,3 milyondan fazla kitap, süreli yayın, dergi ve çevrimiçi kaynak içeren iki kütüphane

  Kent'te derslerden ve seminerlerden çok daha fazlası var. Bir öğrenci topluluğuna katılabilir, yeni bir spora başlayabilir, kendinizi müzik dünyasına kaptırabilir veya kariyer beklentilerinizi artırmak için gönüllülük yapabilirsiniz.

  Spor ve fitness

  'Herkes için spor' felsefesine bağlıyız ve sizi Kent'te daha aktif olmaya, formda kalmaya ve eğlenmeye teşvik ediyoruz. İster eğlence amaçlı bir kullanıcı, ister ciddi bir sporcu olun, kendini işine adamış spor geliştirme ekibimiz ve tam nitelikli sağlık ve fitness eğitmenlerimiz yardıma hazırdır. Cömert spor bursları da mevcuttur.

  Sanat ve Kültür

  Kampüs içi sinema ve Gulbenkian sanat merkezimizde en son film, tiyatro, sanat, müzik, tarih ve dansın tadını çıkarın. Ayrıca öğrencilerin oluşturduğu yapımlara ve etkinliklere katılabilirsiniz.

  müzik topluluğu

  Müzik, Kent deneyiminin büyük bir parçasıdır. Tüm derslerden öğrenciler çok çeşitli müfredat dışı müzik etkinliklerine katılabilir ve hatta Canterbury Katedrali'nin muhteşem çevresinde performans gösterme fırsatları bile vardır. Müzik Performansı Bursları yetenekli enstrümanistler ve şarkıcılar için mevcuttur.

  Kulüpler ve topluluklar

  İlgi alanlarınızı paylaşın ve dünyanın her yerinden ömür boyu arkadaşlar edinin. Çok çeşitli spor, performans, kültür, inanç ve özel ilgi grupları mevcuttur ve hatta kendi toplumunuzu bile kurabilirsiniz. Gönüllülük ve bağış toplama ve Kent Union'ın TV ve radyo istasyonları için çalışma fırsatları da vardır.

  Küresel ölçekte eğlenin

  Gerçek uluslararası topluluğumuzla - 159'dan fazla milletten öğrencilerimiz tarafından temsil edilmektedir - dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle Holi, Şükran Günü ve Çin Yeni Yılı gibi festivalleri kutlama şansına sahip olacaksınız.

  Kent Üniversitesi Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

  Konumlar

  • Canterbury

   Giles Ln, CT2 7NZ, Canterbury

  Chat with students

  sorular