Keystone logo
© University of Helsinki
University of Helsinki

University of Helsinki

University of Helsinki

Tanıtım

University of Helsinki tamamen İngilizce olarak öğretilen çok çeşitli Yüksek Lisans Programları sunmaktadır. Programlarımızın kapsamı, iki yıllık tam zamanlı çalışma ile tamamlanan 120 AKTS kredisidir. Tüm programlar üniversite eğitimini düzenleyen ulusal mevzuata uygundur ve bu nedenle dünya çapında tanınmaktadır.

Avrupa'nın en iyi multidisipliner araştırma üniversitelerinden biri

University of Helsinki , araştırma alanında uzmanlaşmış Avrupa'nın önde gelen üniversitelerinden biridir. Oxford ve Cambridge gibi üniversiteleri içeren Avrupa Araştırma Üniversiteleri Birliği'nin kurucu üyesidir. Üniversite, yüksek kaliteli öğretimi, araştırması ve yenilikçiliği ile uluslararası üne sahiptir.

University of Helsinki temel gücü, bilimsel araştırmalar ve bunlardan türetilen öğretiler olarak kabul edilir, çünkü öğretimin araştırmayla yakından bağlantılı olduğuna inanırız. Bu bizim felsefemize yansıdı: “tüm öğretmenler araştırmacılar ve tüm araştırmacılar öğretiyor”.

Sıralamalar

Uluslararası sıralamalar, University of Helsinki ı sürekli olarak Avrupa'nın en iyi 20 üniversitesi arasına yerleştirir.

Helsinki Üniversitesi Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge

Konumlar

  • Helsinki

    University of Helsinki P.O.Box 3

Chat with students

sorular