Keystone logo
University of Glasgow Online

University of Glasgow Online

University of Glasgow Online

Tanıtım

Glasgow Üniversitesi'nde daha iyi bir dünya hayal ediyoruz ve başkalarının bunu değiştirmesine yardımcı olmak için ilham alıyoruz. The Guardian University Guide 2023'e göre İngiltere'nin en iyi 11. üniversitesi ve QS World Rankings 2024'e göre dünyada 76. sırada yer aldı.

Çevrimiçi lisansüstü programlarımız, hedeflerinize ulaşmanız ve dünyayı değiştiren topluluğumuza katılmanız için size güç verir. Hırslı insanların başarıya yönlendirildiği bir kuruma katılın. Çevrimiçi programlarımızdan birini inceleyin ve iz bırakmaya hazırlanın.

Çevrimiçi eğitim almak, yeni bir kariyere ulaşmak için mevcut kariyerinizi feda etmeniz gerekmediği anlamına gelir. İnteraktif kaynaklarımıza her yerden ve her zaman erişebileceksiniz; Buna videolar, etkileşimli testler ve tartışmalar da dahildir; öğrenmenize ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya adanmış kaynaklar. Glasgow Üniversitesi'nde mevcut taahhütlerinizden ödün vermeden hedeflerinizi ilerletebilirsiniz.

Daha fazlasını bul


Çevrimiçi Yüksek Lisans Eğitimi

Çevrimiçi Eğitim Yüksek Lisans Programımız öğretmenler, doktora öncesi veya -EdD öğrencileri ve kariyerlerini mevcut taahhütleri etrafında ilerletmek isteyen eğitim profesyonelleri için mükemmeldir. Uzman öğretim üyeleri tarafından araştırmaya ve üst düzey öğretime odaklanmamız, yetişkin eğitimi, değerlendirme ve pedagoji ve kapsayıcı eğitim uzmanlıklarıyla kendinizi Eğitim alanına kaptırmak için en iyi konumda olmanızı sağlayacaktır.

Çevrimiçi Yüksek Lisans Pazarlama

İş dünyasındaki pazarlama becerilerini geleceğe hazır hale getirmek isteyen pazarlamacılar için başarı, en son veri tabanlı, hizmet merkezli ve dijital tekniklerden yararlanma becerisine bağlıdır. Üç akrediteli Adam Smith İşletme Okulumuz tarafından sunulan Glasgow Üniversitesi'nin çevrimiçi Yüksek Lisans Pazarlama programı, size en son teknolojileri pazarlamanın temellerine uygulama yeteneği sağlar. Analitiklerden kullanıcı deneyimi (UX) pazarlamasına, marka geliştirmeye, pazarlama yönetimine ve tüketici davranışına kadar en yeni konuları araştırıyor.

Glasgow'da, hedeflerinize ulaşmanız, bizimle çevrimiçi eğitim almanız ve bugün dünyayı değiştirmeye başlamanız için sizi destekliyoruz.


Bize katılın ve izinizi bırakın

Öğrenci Görüşleri

Sıralamalar

  • The Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2024'e göre Eğitim alanında Birleşik Krallık'ta 1. sırada yer aldı
  • The Complete University Guide 2024'e göre Eğitim alanında Birleşik Krallık'ta 8. sırada
  • QS'ye göre dünyanın en iyi 50 Eğitim Okulu - 2023, 2022, 2021, 2020, 2019

Neden Glasgow Üniversitesi

Çevrimiçi Yüksek Lisans Eğitimi

The Times ve The Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2024 tarafından Eğitim alanında Birleşik Krallık'ta 1. sırada yer alan Çevrimiçi Eğitim Yüksek Lisans Programımız öğretmenler, öğretmenler, doktora öncesi veya -EdD öğrencileri ve kariyerlerini mevcut taahhütleri doğrultusunda ilerletmek isteyen eğitim profesyonelleri için mükemmeldir. . Uzman öğretim üyeleri tarafından araştırmaya ve üst düzey öğretime odaklanmamız, yetişkin eğitimi, değerlendirme ve pedagoji ve kapsayıcı eğitim uzmanlıklarıyla Eğitim alanına kendinizi kaptırmak için en iyi konumda olmanızı sağlayacaktır.

Çevrimiçi Yüksek Lisans Pazarlama

QS Business Master Sıralaması 2023'e göre Uluslararası Stratejik Pazarlama alanında Birleşik Krallık'ta 14. ve dünya çapında 48. sırada yer almaktadır. Üç akreditasyona sahip Adam Smith İşletme Okulumuz tarafından sunulan Glasgow Üniversitesi'nin çevrimiçi Pazarlama Yüksek Lisansı, size en son teknolojileri pazarlamaya uygulama yeteneği sağlar. temeller. Analitiklerden kullanıcı deneyimi (UX) pazarlamasına, marka geliştirmeye, pazarlama yönetimine ve tüketici davranışına kadar en yeni konuları araştırıyor. Günümüzün müşteri odaklı, hiper dijital pazarlama ve iletişim dünyasında başarı için yüksek talep gören becerilere sahip bir aday olarak mezun olacaksınız.

Bize katılın ve izinizi bırakın

Ödüller ve Akreditasyonlar

MSc Education, Birleşik Krallık'ta 8. sırada yer aldı

CUG - Eksiksiz Üniversite Rehberi (2024)

Dünyanın en iyi 100 üniversitesinde yer aldı

THE Dünya Üniversite Sıralamaları (2023)

Dünyanın en iyi 81. üniversitesi seçildi

QS Dünya Üniversite Sıralaması (2023)

İngiltere'nin en iyi 11. üniversitesi seçildi

Guardian Üniversite Rehberi (2023)

Glasgow Üniversitesi Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

Konumlar

  • Glasgow

    Glasgow, Birleşik Krallık

sorular