Keystone logo
University of Glasgow Online

University of Glasgow Online

University of Glasgow Online

Tanıtım

Glasgow Üniversitesi

Glasgow Üniversitesi'nde daha iyi bir dünya hayal ediyoruz ve başkalarının bunu değiştirmesine yardımcı olmak için ilham alıyoruz. Üniversite, Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2024 tarafından Birleşik Krallık'ta Yılın İskoç Üniversitesi ve 12. seçildi; ayrıca The Guardian Üniversite Rehberi 2024 tarafından İngiltere'nin en iyi 13. üniversitesi ve 2024 Dünya Üniversite Sıralamasında 76. sırada yer aldı.

Çevrimiçi lisansüstü programlarımız, hedeflerinize ulaşmanız ve dünyayı değiştiren topluluğumuza katılmanız için sizi güçlendirir. Hırslı insanların başarıya yönlendirildiği bir kuruma katılın. Çevrimiçi programlarımızdan birini inceleyin ve iz bırakmaya hazırlanın.

Çevrimiçi eğitim almak, yeni bir kariyere ulaşmak için mevcut kariyerinizi feda etmeniz gerekmediği anlamına gelir. İnteraktif kaynaklarımıza her yerden ve her zaman erişebileceksiniz; Buna videolar, etkileşimli testler ve tartışmalar da dahildir; öğrenmenize ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya adanmış kaynaklar.

Glasgow Üniversitesi'nde mevcut taahhütlerinizden ödün vermeden hedeflerinizi ilerletebilirsiniz.

Neden Glasgow Üniversitesi

Çevrimiçi Yüksek Lisans Eğitimi

The Times ve The Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2024 tarafından Eğitim alanında Birleşik Krallık'ta 1. sırada yer alan Çevrimiçi Eğitim Yüksek Lisans Programımız öğretmenler, öğretmenler, doktora öncesi veya -EdD öğrencileri ve kariyerlerini mevcut taahhütleri doğrultusunda ilerletmek isteyen eğitim profesyonelleri için mükemmeldir. . Uzman öğretim üyeleri tarafından araştırmaya ve üst düzey öğretime odaklanmamız, yetişkin eğitimi, değerlendirme ve pedagoji ve kapsayıcı eğitim uzmanlıklarıyla Eğitim alanına kendinizi kaptırmak için en iyi konumda olmanızı sağlayacaktır.

Çevrimiçi Yüksek Lisans Pazarlama

QS Business Master Sıralaması 2023'e göre Uluslararası Stratejik Pazarlama alanında Birleşik Krallık'ta 14. ve dünya çapında 48. sırada yer almaktadır. Üç akreditasyona sahip Adam Smith İşletme Okulumuz tarafından sunulan Glasgow Üniversitesi'nin çevrimiçi Pazarlama Yüksek Lisansı, size en son teknolojileri pazarlamaya uygulama yeteneği sağlar. temeller. Analitiklerden kullanıcı deneyimi (UX) pazarlamasına, marka geliştirmeye, pazarlama yönetimine ve tüketici davranışına kadar en yeni konuları araştırıyor. Günümüzün müşteri odaklı, hiper dijital pazarlama ve iletişim dünyasında başarı için yüksek talep gören becerilere sahip bir aday olarak mezun olacaksınız.

Bize katılın ve izinizi bırakın

Glasgow Üniversitesi Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

Ödüller ve Akreditasyonlar

MSc Education, Birleşik Krallık'ta 8. sırada yer aldı

CUG - Eksiksiz Üniversite Rehberi (2024)

Dünyanın en iyi 100 üniversitesinde yer aldı

THE Dünya Üniversite Sıralamaları (2023)

Dünyanın en iyi 81. üniversitesi seçildi

QS Dünya Üniversite Sıralaması (2023)

İngiltere'nin en iyi 11. üniversitesi seçildi

Guardian Üniversite Rehberi (2023)

Konumlar

  • Glasgow

    Glasgow, Birleşik Krallık

sorular