Keystone logo
© Università Europea di Roma
Università Europea di Roma

Università Europea di Roma

Università Europea di Roma

Tanıtım

Roma Avrupa Üniversitesi - Università Europea di Roma

Università Europea di Roma, 2005 yılında doğmuş, öğrenciler, araştırma işbirlikleri ve yenilikçi projeler açısından hızla büyüyen, yasal olarak tanınan bir İtalyan özel üniversitesidir. Akademik teklifimiz, hem İngilizce hem de İtalyanca olarak öğretilen Lisans ve Yüksek Lisans Derecelerini, çok sayıda lisansüstü kursu ve bir Ph.D. Akademik içeriğinin yüksek kalitesini ve fakülte ile yakın temasını sağlayan, öğrencilerin yenilikçi bir eğitim projesinin merkezinde yer aldığı otantik bir akademik topluluk yaratan etkileşimli ve dinamik bir öğretim yöntemi ile karakterize edilir.

ABD, İspanya, Meksika ve Şili'de bulunan Uluslararası Katolik Üniversiteleri Ağının bir parçası olan UER, öğrencilerine çok çeşitli uluslararası deneyimler sunar: değişim, yurtdışında staj, Çift Diploma, Uluslararası Yaz Okulu ve çok daha fazlası. UER ayrıca atölye çalışmaları, sosyal sorumluluk faaliyetleri ve stajlar aracılığıyla öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirir ve mezun olduktan sonra iş bulmaya hazırlar.

Università Europea di Roma'nın modern kampüsü, unutulmaz harabeleri, hayranlık uyandıran sanatı ve canlılığıyla dünyanın en karizmatik şehirlerinden biri olan Roma şehir merkezine toplu taşıma araçlarıyla sadece 10 dakika uzaklıktadır. sokak hayatı Akademik mükemmelliğimiz, özel eğitim faaliyetlerimiz ve uluslararası eğitim deneyimlerimiz sayesinde, "Biz insanları eğitiyoruz, profesyonellere öğretiyoruz".

Kampüs Özellikleri

Aziz Petrus Meydanı'na sadece 10 dakika uzaklıkta, Roma manzarasının ortasında eşsiz bir ortam. Güzel bir yeşil avlu ile çevrili ve modern mimari kriterlere göre inşa edilmiş, doğal ışık, toplantı yerleri ve öğrenme alanları bulunmaktadır. Yaşamak ve büyümek için harika bir yer.

  Vize Gereksinimleri

  Vize gereksinimlerine ilişkin bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz:

  https://www.universitaeuropeadiroma.it/en/study-visa-and-residency-permit/

  Konumlar

  • Rome

   Via degli Aldobrandeschi,190, 00163, Rome

  sorular