Keystone logo
Universidad Austral

Universidad Austral

Universidad Austral

Tanıtım

Biz kimiz

Biz bir üniversiteyiz

Üniversite kurumu olarak evrensel bir vizyonla bilginin geliştirilmesi ve aktarılması yoluyla, tüm boyutlarıyla gerçeği arayarak topluma hizmet etmeyi öneriyoruz.

Bu geniş gerçeklik perspektifi, kendimizi başkalarına açmamıza ve disiplinler arası ruhu, üniversite çalışmasının karakteristiğini ve insanların karşılıklı ilişkisini destekleyen bir çalışma ortamını geliştirmemizi sağlar.

Gün be gün akademisyenler, profesyoneller, öğrenciler ve mezunlardan oluşan, entelektüel özgürlük, sorumluluk, kültürel çeşitlilik ve diğerine saygı çerçevesinde bir topluluk oluşturuyoruz; farklı düşünen birçok insanın topluma hızla ulaşma potansiyeline sahip fikirler üretmek için bilgilerini teste tabi tuttuğu yer.

Üniversitemizin merkezinde misyonumuz, tüm öğretim, araştırma, transfer, tıbbi yardım ve üniversite yayım faaliyetlerimizin sonu olan kişidir.

Hümanist vizyonumuz, bizi mesleki ve sosyal anlamda erdemler konusunda eğitime odaklanmaya yönlendirir; dürüstlük, dostluk, endüstri, çaba ve kalıcı öğrenme arzusu gibi erdemler.

Bu şekilde, toplumu dönüştüren daha insani bir katkı önermek için topluluğumuzun üyelerinin kişisel yeteneklerine entelektüel, sosyal ve kamusal liderliğin eşlik etmesini arzuluyoruz. Üniversite ile toplumun farklı aktörleri arasında yerel ve uluslararası düzeyde ortak çalışmayı teşvik ederek, sürekli öğrenen ve katkıda bulunan bir ortam yaratıyoruz.

145468_pexels-photo-3762800.jpeg

Hıristiyan kimliğiyle

Hristiyan kimliğimiz bizi, İsa'nın bize İncil'de öğrettiği sevgi ve kendisinin bize verdiği özgürlükle kendimizi özdeşleştirmeye davet ediyor. Bu bakış açısıyla, bugün dünyanın somut sorunlarına yanıt vererek inanç ve akıl arasında uyum arıyoruz.

Her insanın haysiyetini hayattaki aşkın kaderine göre anlıyoruz. Bu nedenle, kişisel özgürlük ve farklı inançlara sahip insanlara saygı ortamında, insanların manevi boyutunu besleyen Hristiyan oluşum faaliyetleri sunuyoruz. Hata yaptığımızda af dileme ve başkalarını affetme, nasıl anlayacağımızı ve kendimizi diğerinin yerine koyacağımızı bilme yeteneğini teşvik ederiz. Başkalarının sorunlarına ve isteklerine kendimizi açarak bir karşılaşma kültürü oluşturmaya çalışıyoruz. Hepimiz arasında verimli bir diyalog kurmak için farklı düşünenlerle birlikte akıl yürütürüz.

Savunmasız durumlarda olanlara özel bir şekilde yardım etmek için üniversite topluluğumuzun insanları arasında gönüllü olarak dayanışmayı teşvik ediyoruz.

Diğerlerinin yanı sıra yaşam, sağlık, eğitim, aile, sosyal adalet, çevreye özen ve ortak fayda arayışı gibi insan haklarını destekliyoruz; her zaman insanların ideallerine saygı duyulan kapsayıcı bir ortamda.

Saint Josemaría'dan ilham aldı

Saint Josemaría, Universidad Austral kurulmasına ilham verdi. Bizi üniversiteler için tüm insanların ihtiyaçları karşısında yaşamaya ve daha adil bir toplum inşa etmeye istekli vatandaşlar oluşturan bir değişim ve anlayış alanı olmaya teşvik etti.

Aynı ilk dürtüyle, bugün Opus Dei, Hristiyan ilkelerini öğretimde, içeriğinde ve hatta Üniversiteyi yönetme yolunda birleştirmede Üniversiteye yardımcı olmaktadır.

Opus Dei'nin teşvik ettiği ana mesajlardan biri, günlük işlerde Tanrı'yı bularak ve onu başkalarının hizmetine sunarak yaşamın anlamını zenginleştirmektir.

145470_pexels-photo-5676744.jpeg
Ivan Samkov / pexels

Misyon ve Vizyon

misyon

Universidad Austral , bilginin geliştirilmesi ve aktarılması, erdemler konusunda eğitim ve her bireyin aşkın kaderine göre özen gösterilmesi, entelektüel, profesyonel ve sosyal liderlik uygulaması yoluyla gerçeği arayarak topluma hizmet etmeyi amaçlamaktadır. ve halk.

görünüm

İnsanların gelişimi üzerinde en büyük etkiye sahip olan, disiplinlerarasılığı teşvik eden ve toplumda geniş bir cazibeye sahip olan disiplinlerde bilimsel, eğitimsel ve transfer katkılarımız için referans noktası olmayı hedefliyoruz.

Sıralamalar ve akreditasyonlar

QS Üniversite Sıralaması

Universidad Austral , Latin Amerika'daki ilk Arjantin özel yönetim üniversitesi olarak konumlandırılmıştır ve Arjantin'deki üçüncü üniversite ve 2021 QS Latin Amerika Üniversite Sıralamasında özel yönetimin ilk üniversitesidir. Ayrıca, Universidad Austral , İstihdamda ilk üniversitedir. QS Dünya Üniversite Sıralamasında.

 • Latin Amerika'da Arjantin'de özel yönetimde 1 numara (QS Latin Amerika Üniversite Sıralaması)
 • İstihdam Edilebilirlikte Arjantin'de 1 Numara (QS Lisansüstü İstihdam Edilebilirlik Sıralaması)

145455_ranking-universidades-Universidad-Austral.png

IAE İşletme Okulu

Universidad Austral IAE İşletme Okulu, bir üniversite yönetici eğitiminde en önemli üç uluslararası akreditasyonu elde ettiğinde işletme okulları alanında kullanılan bir ifade olan üçlü taca sahiptir. dünyanın okulları:

 • İşletme Koleji Okullarını Geliştirme Derneği (AACSB)
 • MBA Derneği (AMBA)
 • Avrupa Kalite İyileştirme Sistemi (EQUIS)

145460_ASCSB-Equis-AssociationofMBAs.png

Sıralamada IAE, Arjantin ve Latin Amerika'daki en iyi işletme okulları arasında yer almaktadır.

 • Arjantin'de 1 numara: Financial Times (Yönetici Eğitimi); Amerika Ekonomisi (Yüksek Lisans); Açılış
 • Arjantin'de 1 Numaralı Özel Yönetim Eduniversal Business School Sıralaması 2019
 • Arjantin'de 2. sırada: QS Global MBA Sıralaması
 • Latin Amerika'da 7. sırada: QS Global MBA Sıralaması

145458_IAEBusinessSchool.png

İşletme Bilimleri Fakültesi (Tarım İşletmeciliği Merkezi)

Universidad Austral İşletme Bilimleri Fakültesi Tarım İşletmeciliği Yüksek Lisansı, dünyanın en iyi üç Tarım İşletmeciliği MBA'sının dünya podyumunda ve Latin Amerika'da en iyi konumlandırılmış. Eduniversal sıralaması, bu kategorideki en prestijli olanıdır.

 • Eduniversal: Dünya MBA Tarımsal İş Dünyasında 2 numara ve Latin Amerika'da 1 numara.


145459_eduniversal.png

hukuk Okulu

Konuya göre QS Dünya Üniversite Sıralamasının en son güncellemesine göre, Universidad Austral Arjantin'de 2. sırada ve Hukuk alanında özel yönetimde 1. sırada yer almaktadır.

145462_ranking-universidades-Universidad-Australbysubject.png

Austral Üniversite Hastanesi

Universidad Austral Hastanesi, Arjantin'deki ilk hastanedir ve dünyada Joint Commission International'dan "Academic Hospital" kategorisinde en yüksek sertifikayı alan ilk hastanelerden biridir. Ek olarak, Arjantin'de Joint Commission International ile yeniden kredi alan ilk hastanedir.

145465_jointcomissioninternational.png

América Economía: Latin Amerika'daki tek hastane ve klinik sıralamasında 10. sırada.

145466_America.png

2016'da Arjantin'deki En İyi Uluslararası Hastane, Uluslararası Sağlık Komisyonu.

145467_InternationalHealthcareComission.png

Konumlar

 • Pilar

  Mariano Acosta 1611 (B1629WWA) Derqui, Pilar, Provincia de Buenos Aires, , Pilar

  • Rosario

   Paraguay 1950 (S2000FZF) Rosario, Santa Fe, , Rosario

   • Rosario

    Paraguay 1950 (S2000FZF) Rosario, Santa Fe, , Rosario

    sorular