Keystone logo
Unicaf University

Unicaf University

Unicaf University

Tanıtım

Unicaf Üniversitesi

Unicaf Üniversitesi, yüksek kaliteli akademik nitelikler sunarak çevrimiçi öğrenmenin en iyi unsurlarını birleştiren, pan-Afrika, bağımsız, uluslararası kabul görmüş bir üniversitedir.

Unicaf Üniversitesi, dinamik bir çevrimiçi ortamda yüksek derecede memnuniyet sağlarken, öğretimde ve öğrenci başarısında mükemmelliğin peşindedir. Unicaf Üniversitesi, çevrimiçi öğrenmenin evrimini yönlendirmek için ilgili paydaşlarla çalışırken Yüksek Öğrenimde yüksek standartlar belirlemeye kararlıdır. Unicaf Üniversitesi, öğretim, öğrenim ve araştırmaya olağanüstü katkısıyla tanınan Afrika'nın önde gelen üçüncül kurumu olmayı hedeflemektedir.

Burslar ve finansman

Unicaf, bugün mevcut olan en cömert burs programlarından biridir. Üstün zekalı, kısıtlı olmayan öğrencilere çok daha düşük bir maliyetle uluslararası kabul görmüş yeterlilikler üzerinde çalışarak eğitimlerini ilerletme fırsatı sunmak için kurulmuştur. Program, Afrika'daki öğrencileri desteklemekte ve Avrupa ve İngiliz üniversiteleri tarafından verilen çevrimiçi derece programlarına yönelik çalışmalar için fırsatlar sunmaktadır.

Neden Unicaf Üniversitesi

Unicaf Üniversitesi kampüsleri, öğrencilere çok düşük bir maliyetle yüksek kalitede nitelikler kazanma fırsatı sunar. Unicaf Üniversitesi, öğrencilere bilgi ve kişisel becerilerini artırma, kariyerlerini geliştirme ve hayal ettikleri hayatları kurma fırsatı sunmayı amaçlamaktadır.

Son yirmi yıldır Unicaf'ın yardımcı kurumları, uygun uluslararası öğrencilere genel burslar sunmaktadır. Mezunlar kendi ülkelerine en üst düzeyde önemli katkıda bulunabildiler.

Öğrenci hizmetleri ve tesisleri

Unicaf Üniversitesi, kampüslerinden birinde ve öğrenme merkezlerinde kampüs içi öğrenim yoluyla sunulan çevrimiçi programların yanı sıra tamamen çevrimiçi programlar da sunmaktadır. Kampüste öğrenen öğrenciler, dijital kütüphanelere ve çalışma materyallerine 7/24 tam erişime ek olarak yüz yüze öğretim oturumlarına, halka açık derslere ve profesyonel sunumlara katılımın yanı sıra bir dizi sosyal aktiviteye katılımın ek avantajlarına sahiptir. .

Konumlar

  • Lilongwe

    Area4, Plot 67, , Lilongwe

  • Lusaka

    Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres, , Lusaka

sorular