Keystone logo
Universitas Gadjah Mada Yönetimde Uluslararası Lisans Programı (IUP)
Universitas Gadjah Mada

Yönetimde Uluslararası Lisans Programı (IUP)

8 Semesters

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Universitas Gadjah Mada (FEB UGM) Ekonomi ve İşletme Fakültesi İşletme Uluslararası Lisans Programı (IUP), öğrencileri dinamik ve zorlu iş dünyasında başarılı olmak için gerekli bilgi, beceri ve değerlerle donatmak üzere tasarlanmıştır. Program, titiz bir akademik temel, pratik uygulama ve küresel bakış açısını vurgulayarak öğrencileri çeşitli sektörlerde etkili liderler ve yenilikçiler olmaya hazırlar.

Tamamen İngilizce olarak verilen program, uluslararası uzmanlığa sahip çeşitli bir öğretim kadrosuna sahiptir. Öğrenciler, FEB UGM'nin ortak üniversitelerindeki yurt dışı eğitim fırsatları sayesinde ilk elden deneyim bile kazanabilirler. Müfredatın kendisi, uluslararası ticaret, kültürler arası yönetim ve etik uygulamalar gibi kritik küresel iş konularını inceleyerek mezunların uluslararası iş ortamına iyi hazırlanmasını sağlar.

Yönetim alanında IUP, çok çeşitli heyecan verici kariyerlerin kapılarını açmaktadır. Mezunlar çok uluslu şirketlerde liderlik pozisyonlarına gelebilir, girişimci olarak kendi girişimlerini başlatabilir, danışmanlık yoluyla uzman rehberliği sağlayabilir, hükümet girişimlerine katkıda bulunabilir ve hatta kar amacı gütmeyen kuruluşlarda fark yaratabilirler. Program sizi seçtiğiniz herhangi bir iş ortamında başarılı olmanızı sağlayacak bilgi ve becerilerle donatır.

Müfredat

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar