Keystone logo
Universitas Gadjah Mada Bilgisayar Bilimleri Uluslararası Lisans Programı (IUP)
Universitas Gadjah Mada

Bilgisayar Bilimleri Uluslararası Lisans Programı (IUP)

8 Semesters

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Aug 2024

IDR 25.000.000 / per semester *

Kampüste

* Endonezyalı Öğrenciler: 23.000.000Rp/dönem; Endonezyalı Olmayan Öğrenciler: 30.000.000Rp/dönem

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Bilgisayar bilimi, toplumumuz ve günlük yaşamlar üzerinde derin bir etkisi olan entelektüel açıdan zengin ve hızla büyüyen bir alandır. IUP'yi Bilgisayar Bilimlerinde okumak, öğrencilerin araştırma ve staj programları aracılığıyla bu dinamik alanda uygulamalı deneyim kazanmaları için sayısız fırsata sahip olmalarını sağlar. Bilgisayar bilimi bölümleri, teknoloji, bilim, işletme, sağlık, endüstri, hükümet ve diğer sektörlerde iyi ücretli işler için yüksek talep görmektedir.

Bilgisayar bilimi, bilgi işlem ve bilgisayar teknolojisi, kullandığımız arabalardan izlediğimiz filmlere, iş dünyası ve hükümetin bizimle uğraşma biçimlerine kadar hayatımıza dokunan hemen hemen her şeyin bir parçasıdır.

IUP Computer Science, öğrencilere mümkün olan en yüksek kalitede bir eğitim sunar. Program, yurtdışındaki ve Endonezyalı öğrencilere, uluslararası standart ve mükemmel müfredatla Bilgisayar Bilimleri alanında lisans derecesini alma ve çalışma fırsatı sunar. Ulusal Yüksek Öğrenim Akreditasyon Kurulu (BAN-PT) tarafından akredite edilen 'A' kategorisi dışında, program ASIIN (Mühendislik, Bilgisayar Bilimleri, Doğa Bilimleri ve Matematik Lisans Programları için Akreditasyon Kurumu) tarafından akredite edilmiştir. Almanya merkezli uluslararası akreditasyon kuruluşu.

Görüş

Bilgisayar Bilimleri Lisans Programı, Bilgisayar Bilimleri ve Elektronik Bölümü Universitas Gadjah Mada vizyonu:

Bilgi sistemleri ve teknolojisi alanında eğitim, araştırma ve toplum hizmetini yürütmede ulusal düzeyde lider ve üstün bir Bilgisayar Bilimleri Çalışma Programı olmak.

Misyon

Bilgisayar Bilimleri Lisans Eğitim Programının ( Universitas Gadjah Mada misyonu, uluslararası düzeyde mezunlarla ön saflarda eğitim kalitesini ve sürecini geliştirmek ve iyileştirmektir:

 1. Milletin ve insanlığın refahı için bilgisayar bilimi ve bilgi teknolojisinin gelişimini destekleyen temel araştırma ve uygulamalarda akademik personel ve öğrencilerin ve mezunların kalitesini geliştirmek ve iyileştirmek;
 2. Yüksek Öğrenimin Tri Dharma'sını uygulamak eğitim, araştırma ve toplum hizmetidir.

kabul

Müfredat

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Bilgisayar Bilimi Operasyonel Mühendisliğinde BPROF
  • Budapest, Macaristan
 • İşletme Lisansı ve İşletmeler İçin Yapay Zeka Lisansı
  • Barcelona, İspanya
  • Madrid, İspanya
 • Bilgisayar Mühendisliği Lisans
  • Istanbul, Türkiye