Keystone logo
UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Tanıtım

UCAM (Universidad Católica de Murcia) 1996'da açık bir misyonla kurulan özel bir üniversitedir: topluma hizmet edecek bilgi ve beceriye sahip öğrencileri yetiştirmek, insan gelişiminin ayrılmaz bir parçası olarak insan bilgisinin genişlemesine katkıda bulunmak ve insanlık ve Katolik Kilisesi'nin eğitim ve kültür alanlarındaki misyoner misyonuna katılmak.

Kişiden Kişiye, Yüz yüze

UCAM öğrencileri ihtiyaçlarına uygun kişiselleştirilmiş ilgi gösterebilirler. UCAM personeli, öğrenme bağlamında kişisel ilişkiye değer verir, bu yüzden her öğrenciye kişisel bir öğretmen ve az sayıda sınıf arkadaşı olan sınıflar verilir. Sunulan akademik programların çeşitliliği, toplumun gerçek ihtiyaçlarına sürekli olarak uyum sağlayan ve Avrupa Yükseköğretim Alanı tarafından tanınan bu temel kılavuzu yansıtmaktadır: her öğrenci UCAM'ın mükemmellik arayışı çalışmalarına devam etmesinin bir nedenidir.

Eylemde Öğrenme

Universidad Católica San Antonio de Murcia, öğrencilerin kendi gerçek dünya becerilerini geliştirmelerini sağlar. Kampüsün birinci sınıf altyapısı, laboratuvarları ve stüdyoları, sunulan pratik derslerle birlikte öğrencileri edindikleri bilgileri eyleme geçirmeye hazır hale getirecektir. Her öğrenci, gelecekteki uzmanlık alanlarının tadına varacağı kamu veya özel kurumlarda staj yapmak zorundadır. UCAM, Coca-Cola, Danone, Vodafone veya Siemens gibi kuruluşlarla yakın işbirliği içinde çalışan 90'dan fazla araştırma grubu sağlar.

Bilgiden daha fazlası, Değerler

Kiliseye adanmış bir Katolik kurumu olan UCAM, en kaliteli eğitimi vermekten daha fazlasını yapar. Değerlerin aktarılması bu üniversitenin temel direğidir ve öğrencilerimizin geleceği için fark yaratan şeydir: sadece mükemmel profesyoneller olmakla kalmayacak, aynı zamanda güçlü bir kişisel etik ve empati geliştireceklerdir. UCAM'ın oluşumu ayrılmaz, kapsamlıdır ve gönüllülük fırsatları, kongreler, seminerler, araştırma projeleri ve dini hizmetler yoluyla kişisel gelişim için kapsamlı fırsatlar sunmaktadır.

Açık ve küresel

Güçlü bir uluslararası mesleğe sahip olan UCAM öğrencileri, küresel perspektiflerini geliştirmek için ortak programlar, işbirlikleri ve UC Berkeley, Stanford, Bologna Üniversitesi, Singapur Ulusal Üniversitesi (NUS de dahil olmak üzere, dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerle 400'den fazla üniversite ile değişim anlaşmaları yaparak). ), Nanyang Teknoloji Üniversitesi (NTU) ve PUC - Rio Grande do Sul. Çin, Endonezya, Vietnam, BAE, Kolombiya, Meksika, Ekvador, Peru, Türkiye’deki UCAM ofisleri üniversitenin uluslararası stratejisini geliştirmek için birlikte çalışır.

Sporun Elitliği

İspanya Spor Üniversitesi'ne hoş geldiniz. Anglo-Sakson modelinin ardından spor, üst üste ikinci yıl 76 üniversiteyle (50 altın) İspanyol Üniversiteler Arası Şampiyonası Şampiyonu olarak nitelendirilen UCAM DNA'sının bir parçasıdır. UCAM, Olimpiyat madalyaları Mireia Belmonte ve David Cal ve Melanie Costa gibi Dünya Şampiyonları da dahil olmak üzere en iyi atletleriyle övünebilir. UCAM tarafından desteklenen ve yönetilen 21 federe takım arasında ACB Liga Endesa'da yarışan profesyonel bir basketbol takımı olan UCAM Murcia CB yer alıyor. Spor tesisleri, hem üniversite hem de yerel topluluklar tarafından erişilebilen yüksek teknoloji ürünü bir spor salonu olan UCAM Spor Merkezi tarafından yönetilmektedir.

Murcia’nın yaşam tarzı, senin yaşam tarzın.

UCAM'ın Kampüsü de Los Jeronimos, İspanya'nın Güneydoğu Bölgesi'nin başkenti Murcia'da, Akdeniz havasının Costa Cálida'nın plajlarının doğal güzelliğine, Huerta de Europa'nın dağları ve tarlalarına katıldığı yer almaktadır. Flamenko, tapas ve fiesta ile bilinen İspanyol kültürünün mirası, Murcia'nın insanlarına yansır: sıcak, sıcak, hevesli ve girişken. Orta büyüklükteki bir bölge olarak (1.5 milyon nüfuslu) Murcia, ekonomik yaşam maliyetleri, güvenli bir ortam ve modern altyapı sunarken, sanatsal ve sosyal dinamiklerle doludur.

Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

Konumlar

 • Murcia

  UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia Campus de los Jerónimos, Nº 135 Guadalupe +34 968 278 883 enquiries@ucam.edu, 30107, Murcia

 • Spain Online

  Spain Online, İspanya

  • Madrid

   Madrid, İspanya

   • Cartagena

    C. Porto Alegre, 30310, Cartagena

    sorular