Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Şirketler Hukuku ve Mesleki Uygulama ile Kurumsal Yönetim Yüksek Lisans Programı
The University of Law Business School Postgraduate

Şirketler Hukuku ve Mesleki Uygulama ile Kurumsal Yönetim Yüksek Lisans Programı

London, Birleşik Krallık

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20.350 *

Kampüste

* yurtiçi öğrenciler - Londra: £13,050 / Londra dışı: £12,450 | yurtiçi olmayan öğrenciler - Londra / Londra dışı: £18,700

Tanıtım

Yeni MSc Corporate Governance with Company Law with Professional Practice kursumuz 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık Şirketler Hukuku ile Kurumsal Yönetim Yüksek Lisans Programı ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle öğrencilerin istihdam fırsatlarını geliştirmek için ikinci bir Mesleki Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

Şirketler Hukuku ile Kurumsal Yönetim alanındaki işletme yüksek lisans kursu, kariyerinizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır. Kuruluşlar iş kararlarından giderek daha fazla sorumlu tutulmakta ve etik davranışlara ve kurumsal sosyal sorumluluğa (CSR) giderek daha fazla odaklanılmaktadır.

Bu kurs boyunca, mesleki becerilerinizi geliştirecek ve iş etiği ile iş kararlarını çevreleyen etik ve yasal ikilemlere odaklanarak kurumsal yönetim ve şirketler hukuku çerçevelerindeki en önemli kavramları keşfedeceksiniz.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık lisans derecesinden 2:2 veya üzeri veya eşdeğer nitelikler
  • Uluslararası öğrenciler ayrıca, her bileşen için en az 5.5 IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce dil düzeyi isterler.

harç

Eylül 2024 - Haziran 2025

Yerli öğrenciler

  • Londra: £13,050
  • Londra dışı: 12.450 £

Uluslararası (yurtiçi olmayan) öğrenciler

  • Londra: £20,350
  • Londra dışında: £18,700

Kariyer yolu

İşletme Yönetimi Hukuku.

Okul Hakkında

sorular