Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Profesyonel Uygulama ile Siber Güvenlik Yönetimi Yüksek Lisansı
The University of Law Business School Postgraduate

Profesyonel Uygulama ile Siber Güvenlik Yönetimi Yüksek Lisansı

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20.350 *

Kampüste

* yurtiçi öğrenciler - Londra: £13,050 / Londra dışı: £12,450 | yurtiçi olmayan öğrenciler - Londra / Londra dışı: £18,700

Tanıtım

Yeni MSc Cyber Security Management with Professional Practice kursumuz 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık MSc Siber Güvenlik Yönetimi ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle öğrencilerin istihdam fırsatlarını geliştirmek için ikinci bir Profesyonel Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

Siber Güvenlik yüksek lisans derecesi, iş dünyası profesyonellerini, hızla gelişen mevcut teknolojik ortamımızda siber güvenliğin temel yönleri hakkında derin bir anlayışla donatmak için tasarlanmıştır. Özellikle bu program, siber güvenlik veri bilimi yönetiminde veya risk değerlendirmesi ve veri analizinin önemli bir rol oynadığı herhangi bir yönetimsel rolde kariyer gelişimi için beceri ve anlayış sağlayacaktır. Bu kursu tamamladıktan sonra, kariyerinizi üst düzeye taşıyacak ve gelecekteki kazancınızı en üst düzeye çıkaracak bilgi ve becerilere sahip olacaksınız.

Bu kurs, The Chartered Management Institute tarafından akredite edilmiştir, bu nedenle kursu başarıyla tamamladıktan sonra, derecenizin yanı sıra Stratejik Yönetim ve Liderlik alanında CMI Seviye 7 Diplomasına başvurma seçeneğiniz olacaktır.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık lisans derecesinden 2:2 veya üzeri veya eşdeğer nitelikler
  • Uluslararası öğrenciler ayrıca, her bileşen için en az 5.5 IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce dil düzeyi isterler.

harç

Eylül 2024 - Haziran 2025

Yerli öğrenciler

  • Londra: £13,050
  • Londra dışı: 12.450 £

Uluslararası (yurtiçi olmayan) öğrenciler

  • Londra: £20,350
  • Londra dışında: £18,700

Kariyer yolu

Siber Güvenlik.

Okul Hakkında

sorular