Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Mesleki Uygulama ile Stratejik İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programı
The University of Law Business School Postgraduate

Mesleki Uygulama ile Stratejik İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programı

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20.350 *

Kampüste

* yurtiçi öğrenciler - Londra: £13,050 / Londra dışı: £12,450 | yurtiçi olmayan öğrenciler - Londra / Londra dışı: £18,700

Tanıtım

Yeni Mesleki Uygulamalı Stratejik İşletme Yönetimi Yüksek Lisans programımız 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık MSc Stratejik İşletme Yönetimi ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle istihdam fırsatlarını teşvik etmek için ikinci bir Mesleki Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

Gelecekteki istihdam edilebilirliğinize güçlü bir şekilde odaklanan Stratejik İşletme Yönetimi alanındaki akredite işletme yüksek lisansımız, size operasyonlar ve her bir iş alanının diğerini nasıl etkilediği ve etkilediği konusunda geniş bir anlayış sağlayacaktır. Küresel bağlamda stratejik işletme ve yönetimin temel yönleri hakkında derinlemesine bilgi ve anlayış kazanacaksınız. İster yönetici, ister danışman, ister analist veya girişimci olun, kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımaya veya hızlandırmaya hazır olarak mezun olacaksınız.

Öğrenciler, günümüzde işletmelerin karşılaştığı işletme ve yönetimin temel yönleri konusunda mükemmel bir temel oluşturacaklardır. Başarılı iş profesyonellerinin katkılarıyla tasarlanan ve çeşitli modülleri kapsayan bu program, profesyonel kariyeriniz için en iyi temele sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bu program, profesyonel olarak tanınan Chartered Management Institute yeterliliği ile akredite edilmiştir, böylece başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra derecenizin yanı sıra Stratejik Yönetim ve Liderlik alanında CMI Seviye 7 Diploması için başvurabilirsiniz. Bu kurs aynı zamanda Chartered Institute of Marketing (CiM) tarafından 'Akredite Derece' olarak sunulmaktadır, yani öğrenciler sektörde tanınan nitelikleri hızlandırılmış bir hızda kazanabilirler.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık lisans derecesinden 2:2 veya üzeri veya eşdeğer nitelikler
  • Uluslararası öğrenciler ayrıca, her bileşen için en az 5.5 IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce dil düzeyi isterler.

harç

Eylül 2024 - Haziran 2025

Yerli öğrenciler

  • Londra: £13,050
  • Londra dışı: 12.450 £

Uluslararası (yurtiçi olmayan) öğrenciler

  • Londra: £20,350
  • Londra dışında: £18,700

Kariyer yolu

Şirket yönetimi.

Okul Hakkında

sorular