Keystone logo
© BIMM University
The Royal Central School of Speech and Drama

The Royal Central School of Speech and Drama

The Royal Central School of Speech and Drama

Tanıtım

Kraliyet Merkez Konuşma ve Drama Okulu

Royal Central School of Speech and Drama, Londra Üniversitesi bünyesinde tiyatro ve sahne sanatları alanında küçük bir uzman kurumdur. Önde gelen uygulayıcıları eğitme ve yetiştirme konusunda uzun bir geçmişe sahip ve yaratıcı endüstrilerin genişliği boyunca kapsamlı bağlantılara sahip. Central, mezunların ileriye dönük düşünmelerini ve kendi disiplinlerinin geleceği olmaya hazırlanmalarını sağlamak için deney ve yeniliği teşvik eder.

Central'ın kursları, performanstan prodüksiyona, uygulamalı tiyatrodan drama terapisine ve ses tasarımından film ve televizyon için yazı yazmaya kadar yaratıcı ve gösteri sanatlarının tüm genişliğini kapsar. Derece programlarımızın çoğu tam zamanlı ve az sayıda lisansüstü düzeyde yarı zamanlı olarak mevcuttur, ayrıca akşam sınıflarından yaz okullarına ve hatta işletme profesyonelleri için eğitimlere kadar çeşitli esnek kısa vadeli seçenekler sunuyoruz.

Misyonumuz, tiyatronun ve sahne sanatlarının geleceğini şekillendirmek için yarının sanatçılarına, uygulayıcılarına ve değişim yaratıcılarına ilham vermek, onları eğitmek ve eğitmektir.

Küçük sınıflar, endüstri standardı tesisler ve endüstrinin en iyi uzmanlarından bazılarının verdiği özel derslerin yanı sıra öğrenciler, Judi Dench, Martin Freeman, Nonso Anozie, Harold Pinter ve Gareth gibi mezunların ayak izlerini takip etmelerini sağlayan ısmarlama eğitimden yararlanabilirler. Yağda kızartmak.

Tiyatro ve sahne sanatlarının bu heyecan verici yeni çağının bir parçası olmak istiyorsanız, gelin ve bizimle neler başarabileceğinizi keşfedin!

Kampüs Özellikleri

Central'ın kendi konaklama yeri veya yurtları bulunmamakla birlikte, okulun tam zamanlı lisans kurslarımızda okurken öğrencileri konut aramalarında destekleyen özel bir Öğrenci Danışma Hizmeti (SAS) vardır. SAS, Londra Üniversitesi Konut Hizmetlerinin tahsisini yönetir, okulda iki yıllık paylaşım günü düzenler, bir çevrimiçi, Facebook Konaklama grubunu yönetir ve diğer genel destek sağlar. Central, her yıl daha da az alım yapan nispeten küçük bir kurum olduğundan, SAS, Central'da eğitim alma tekliflerine sahip olanlara uygulamalı destek sağlayabilir.

  Burslar ve fon sağlama

  Central, her yıl değişen aday öğrenciler için çeşitli burslara ve burslara sahiptir. Bunlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitesini ziyaret edin.

  Ödüller ve Akreditasyonlar

  TEF Altın

  Kraliyet Merkez Konuşma ve Drama Okulu Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2020 badge

  Konumlar

  • London

   62-64 Eton Avenue , NW3 3HY, London

  sorular