Keystone logo
© SSBM Geneva
Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

SSBM Cenevre Kampüsü Nisan Başvurusu 2024!

Akademik ve profesyonel gelişim yolculuğuna çıkmak için bu şanstan yararlanın. Nisan ayı alımı için SSBM Cenevre'de yerinizi alın - 10 Nisan kayıt için son gün.

Tanıtım

SSBM Hakkında

SSBM, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle küresel , yenilikçi ve eşsiz bir okuldur. Programlarımız 30'dan fazla sektör ortağı ile tasarlanmıştır. İsviçre Kalite Eğitimini ve mükemmelliğini garanti ediyoruz.

180847_acbsp_full_logo_stacked.jpg

SSBM Geneva, ACBSP onaylı ve EduQua sertifikalıdır. ACBSP (İş Okulları ve Programları için Akreditasyon Konseyi), işletme eğitimi için önde gelen uzman bir akreditasyon kuruluşudur ve işletme okulları için en iyi akreditasyonlardan biri olarak kabul edilir.

EduQua, ileri eğitim kurumları için İsviçre kalite etiketidir (EduQua) (Almanca: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen “EduQua”), İsviçre ulusal kalite güvence kuruluşudur ve yetişkinlerin sürekli eğitimine yönelik ilk İsviçre kalite etiketidir. EduQua, İsviçre Konfederasyon Hükümeti tarafından tanınan ve desteklenen bir akreditasyon kuruluşudur; İsviçre'deki kamu ve özel eğitim kurumları için ilk kalite sertifikasıdır. EduQua, sürekli eğitim için önde gelen kalite güvence kuruluşu akreditasyon planıdır. İsviçre Kanton Eğitim Bakanları Konferansı (EDK), eduQua'yı resmi olarak tanınan bir kalite güvence planı olarak onaylamaktadır.

EduQua kalite etiketi, ancak Federal Ekonomik İşler, Eğitim ve Araştırma Dairesi'nin bir parçası olan İsviçre Devlet Ekonomi İşleri Sekreterliği kapsamında İsviçre Akreditasyon Bürosu SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) tarafından tanınmış bir denetim organı aracılığıyla alınabilir.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Vizyonumuz

VİZYONUMUZ, birinci sınıf araştırma, uygulama ve eğitim sunan benzersiz, yenilikçi ve uluslararası bir işletme ve yönetim okulu olmaktır.

Görevimiz

Yenilikçi en son teknolojimiz ve ilgili araştırmalarla desteklenen yüksek kaliteli öğrenme deneyimimiz aracılığıyla sürekli olarak eğitim mükemmelliği ve iş eğitimindeki uzmanlığımızı sağlamaya kararlıyız. Öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz ve iş ortaklarımız arasında çeşitliliği ve küresel bağlantıyı teşvik ederken, işimizin topluma ve çevreye sağlayabileceği faydalara büyük önem veriyoruz.

İlgili Eğitim

SSBM, günümüz toplumunu anlamak için çok önemli olan düşünme ve eleştirel düşünme alışkanlıkları edinmenize yardımcı olacaktır. Bireysel başarının daha büyük dünyayla iç içe olduğunu kabul ederek öğrencileri eleştirel düşüncelerini geliştirmeye teşvik ediyoruz.

Neden SSBM'yi Seçmelisiniz?

 • SSBM, eğitimi yeni bir seviyeye taşımayı amaçlayan, gerçekten yenilikçi ve lider bir işletme ve yönetim okuludur!
 • Mesleki gelişiminizi doğrudan etkileyecek üstün bir öğrenme deneyimi sağlamayı amaçlıyoruz.
 • Eşsiz programlarımızla, günümüz organizasyonlarını yönetmek için stratejik vizyonunuzu, verimliliğinizi ve liderliğinizi güçlendireceksiniz.

134557_Promo5.png

Programlarımız

Programlarımız 30'dan fazla uluslararası şirketle ortaklaşa tasarlanmıştır!

Bilginin, endüstri liderleri ile güçlü bağlara sahip olmasından kaynaklandığına inanıyoruz. Bu nedenle, iş gerçeklerine uyarlanmış programlar tasarlamak için önde gelen bazı uluslararası şirketlerle ortaklık kurduk.

134549_DSC_0272-Small.jpg

Fakülte

Fakültemiz dünyaca ünlüdür ve ortalama çoğunluğu 15 yılı aşkın bir süredir çeşitli uluslararası şirketlerde çalışmaktadır. Bu gerçek , profesyonel gelişiminiz üzerinde doğrudan etkisi olacak üstün bir öğrenme deneyimi sağlama hedefimizde bize yardımcı olmaktadır.

Merkezi Cenevre, İsviçre

Swiss School of Business and Management , hareketli Cenevre, İsviçre'de işin tam kalbinde yer almaktadır. Alplerin eteklerinde Cenevre Gölü kıyısında yer alan Cenevre, Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biri olarak parıldıyor.

Cenevre küresel bir şehir, finans merkezi ve birçok şirketin merkezi ve uluslararası ajanslar da dahil olmak üzere çok sayıda uluslararası kuruluşun varlığı nedeniyle dünya çapında diplomasi merkezidir.

İş PARTN ERS

SSBM'nin fakülte ve işbirlikçileri 70'in üzerinde uluslararası ve ulusal şirkete danışmanlık, öğretim ve proje bazlı hizmet vermiştir.

Akademik bilginin günümüzün hızla değişen ortamında daha iyi bilgi için itici güç olan sektörle sıkı bir bağlantı içinde olması gerektiğine inanıyoruz.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

İstatistik

 • Uluslararası öğrenciler:

  100%

 • 0
 • Öğrenci / öğretim üyesi oranı:

  18 1'e

Kampüs Özellikleri

Kampüslerimiz

SSBM Cenevre, 4 konumda eğitim programları sunmaktadır: Cenevre (İsviçre), Zagreb (Hırvatistan), Şanghay (Çin) ve Moskova (Rusya).

134554_DSC_0283-Small.jpg134546_2.jpg134546_2.jpg
134548_DSC_0281-Small.jpg134547_DSC_0267-Small.jpg134551_DSC_0284-Small.jpg

  Mezun İstatistikleri

  Öğrenci Görüşleri

  İsviçre İşletme ve Yönetim Okulu Cenevre Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2020 badge

  Konumlar

  • Geneva

   Avenue des Morgines 12, 1213, Geneva

  • Petit-Lancy

   Avenue des Morgines,12, 1213, Petit-Lancy

   sorular