Keystone logo
SHL Schweizerische Hotelfachschule Luzern

SHL Schweizerische Hotelfachschule Luzern

SHL Schweizerische Hotelfachschule Luzern

Tanıtım

SHL Schweizerische Hotelfachschule Luzern

1909 yılında kurulan SHL Schweizerische Hotelfachschule Luzern, İsviçre'deki iki orijinal otel yönetimi okulundan biridir ve İsviçre federal hükümeti tarafından akredite edilen ve Bologna Bildirgesi'ne uygun olarak İsviçre'deki Otelcilik Yönetimi alanında iki Lisans Derecesinden birini sunmaktadır.

100 yılı aşkın süredir dünyanın en iyi otelleri, yarının otelcilerini, girişimcilerini ve yöneticilerini bulmak için SHL'ye yöneliyor. Bugün dünya çapında insanların yeteneklerini geliştirmemizle ve otelcilik sektörünün en iyilerini yetiştirmemizle tanınıyoruz.

Otelcilik Yönetimi Lisans Programı

Otelcilik Yönetimi Lisans Programı, iki ücretli staj içeren ve size konaklama liderliği, yönetimi, stratejisi ve operasyonları konularında aktarılabilir beceriler sağlayan tam zamanlı, dört yıllık bir lisans programıdır. Eğitiminiz sırasında modern yönetim uygulamalarının yanı sıra en yüksek mükemmellik standartlarına odaklanacak, akademik araştırma projelerinin yanı sıra uygulamalı iş projeleri üzerinde çalışacaksınız. Otelcilik Yönetimi Bilim Lisansı, kişisel gelişiminize ve mesleki geleceğinize değerli bir yatırımdır.

Lucerne Uygulamalı Bilimler ve Sanat Üniversitesi (HSLU) ile işbirliği içinde bir lisans programı sunan tek otel yönetimi okulu olan SHL öğrencilerine eğitimde mükemmellik ve dünya çapında derece tanınırlığı garanti edilir.

Almanca dilindeki bir programı takip etmeyi tercih ederseniz, Diplom Hotelier/e-Gastonom/in HF'yi de sunuyoruz - daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin!

Kampüs Özellikleri

Öğrenci konaklama yerimiz Hotel SHL, mükemmel bir standarda sahiptir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli en-suite oda kategorileri ile gerçek bir otel deneyimini yansıtan güzel bir göl kenarında sağlıklı bir yaşam tarzını destekler. Modern, geniş odalara ek olarak, öğrenci oteli, tam donanımlı bir mutfak ve bitişik bir avluya sahip bir Topluluk Odası ve keyfini çıkarabileceğiniz geniş bir çatı terası sunmaktadır.

Web sitemizde Otel SHL Broşürümüzü inceleyin.

SHL Kampüsü şunlardan oluşur:

 • Lucerne Gölü'nün nefes kesen manzarasına sahip Lakeview Kampüsü
 • Şehir Kampüsü
 • öğrenci konaklama yerimiz, Hotel SHL

Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

  Burslar ve fon sağlama

  Dünyanın dört bir yanındaki en iyi yetenekleri keşfetmeyi ve gelecek nesil hevesli otelciler ve misafirperverlik liderleri olma arayışlarında onları desteklemeyi amaçlıyoruz.
  Uygun SHL Inspire adayları, misafirperverlik konusundaki olağanüstü tutkularını ve hayranlıklarını ve aynı zamanda ilham verici liderler olmaya olan bağlılıklarını gösterirler. Tipik bir SHL Inspire burs adayı olmasa da, konaklama endüstrisinde kalıcı bir etki yaratacak ve onu bir sonraki seviyeye taşımaya katkıda bulunacak yetenek ve dürtüye sahip öğrenciler arıyoruz.

  Aradığımız kişi sen misin? Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin veya web sitemizi ziyaret edin.

  *Yalnızca Ağırlama Yönetimi programındaki BSc için geçerlidir.

  SHL Schweizerische Hotelfachschule Luzern Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge

  Konumlar

  • Lucerne

   Adligenswilerstrasse 22, 6006, Lucerne

  Chat with students

  sorular