Keystone logo
Medical University of Lublin

Medical University of Lublin

Medical University of Lublin

Tanıtım

Lublin Tıp Üniversitesi

Lublin Tıp Üniversitesi (MUL), güçlü bir araştırma geçmişine sahip köklü bir devlet yüksek öğrenim kurumudur. Polonya'nın doğusunda, Lublin şehrinde bulunan, samimi ve çok kültürlü bir yaşam ve çalışma ortamı sunmaktadır.

Üniversite tarafından sunulan İngilizce dil programları Tıp, Diş Hekimliği, Hemşirelik ve Ebeliktir. Okul 1944 yılından beri faaliyet göstermektedir ve 1995 yılında uluslararası öğrenciler yetiştirmeye başlamıştır; 2020 itibariyle, 50'den fazla ülkeden binin üzerinde MD ve DDS öğrencisi de dahil olmak üzere yedi binden fazla öğrenciye sahipti.

MUL, yalnızca ulusal ve AB eğitim kurumları tarafından değil, aynı zamanda ABD Eğitim Bakanlığı, California Tıp Kurulu, New York Eyaleti Eğitim Departmanı, FAIMER, Tayland Tıp Konseyleri, Hindistan ve diğerleri tarafından da tam olarak tanınmaktadır.

Lublin Tıp Üniversitesi'ndeki eğitim, tıp / diş hekimliği / hemşirelik / ebelik temelleri ve tıbbi simülasyon teknikleri de dahil olmak üzere, önde gelen eğitimciler tarafından yönetilen ve deneyimli öğretmenler ve doktorlar tarafından verilen katı pratik eğitim hakkında özel bir kurs sağlar.

Okulun eğitim odağı, akademik topluluk içinde diyalog ve işbirliği, eğitim kalitesinin güvencesi ve öğrencilerin tüm potansiyellerini gerçekleştirmeleri için fırsatlar sağlamaktır.

Konumlar

  • Lublin

    Al. Racławickie 1, 20-059, Lublin

sorular