Keystone logo
Mälardalen University

Mälardalen University

Mälardalen University

Tanıtım

Eğitim Bilimleri ve Matematik, Endüstriyel Ekonomi ve Yönetim ile İş-Yaşam Çalışmaları'nın yerleşik araştırma alanlarının birincil görevi, birinci aşama ve ikinci aşama seviyelerinde her çalışma konusu için bir araştırma temeli sağlamaktır.

MDU, bölgedeki işletmeler ve kamu sektörü ile yakın ortaklıklar ile karakterize edilir ve bu, Üniversitemizi öğrenciler ve öğrencilerimiz için işgücü piyasasında çekici kılar. Öğrencilerimizin yaklaşık %85'i mezun olduktan sonraki bir yıl içinde iş sahibi olmaktadır.

MDU çevre sertifikasına sahiptir ve tüm faaliyetlerinde sürdürülebilir toplum gelişimine öncelik verir.

Neden Burada Eğitim?

 • Yararlanacağınız işbirliği
  Eğitimimiz, öğrenciler ve öğretmenler arasında olduğu kadar öğrenciler arasında da yüksek kalite ve araştırma için yakın temas ile karakterize edilir. Mälardalen University , çevredeki toplumla işbirliğimizle tanınmaktadır ve öğrencilerimizin işgücü piyasasında çekici olduklarını biliyoruz. Öğrencilerimizin %86'dan fazlası mezun olduktan sonraki ilk yıl içinde öğrenim gördükleri alanda istihdam edilmektedir. Kaliteli eğitim ve kamu, şirketler ve sanayi işbirliği ile sizi iş hayatına hazırlıyoruz. Çalışma programlarımız işverenlerle işbirliği içinde tasarlanır ve onlar tarafından sürekli olarak değerlendirilir - bu da programlarımızı ve kurslarımızı profesyonel dünyanın talepleriyle eşleştirmeye yardımcı olur. ABB ve Volvo gibi birçok çok uluslu şirket hem Eskilstuna'ya hem de Västerås'a yakın konumdadır ve öğrencilerimiz bundan faydalanmaktadır.

 • Uluslararası bir atmosfer
  Mälardalen Universityde kendinizi evinizde hissedeceksiniz ve burada olmak, belirli bir ülkeden çok uluslararası bir topluluğun parçası olmak gibi. Mälardalen University , dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ve personel ile uluslararası bir atmosfere sahiptir. Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki kırk kadar ülkede ortak üniversitelerimiz var ve hem öğrenciler hem de personel bu diğer öğrenim merkezlerinden birinde biraz zaman geçirmek için mükemmel fırsatlara sahip. Yeni bilgiler edinmenize, yeni kültürlerle tanışmanıza ve yeni arkadaşlar edinmenize yardımcı olduğu için yurtdışında eğitim fırsatlarından yararlanmanız önerilir.

 • Değerli destek ve faaliyetler
  Üniversite, diğer şeylerin yanı sıra çalışma tekniği ve iletişim kursları şeklinde öğrencilerimize birçok çalışma yardımı sunmaktadır. Bir eğitim programının sonuna doğru kariyer danışmanlığı da sunuyoruz. Öğrenci Birliği, pek çok sosyal aktivite düzenler ve özellikle uluslararası öğrencilerimize değerli destekler sunar. Öğrenci Birliği, Üniversitedeki çeşitli toplantılara katılmak üzere çağrılacak öğrenci temsilcilerinin atanmasını da içeren öğrenci etkisini güçlendirmek için aktif olarak çalışır. Bu, bu temsilcilere ve meslektaşlarına alınan çeşitli kararları etkileme fırsatı verir.

 • İyi konaklama
  Öğrencilerimizin Eskilstuna'da veya Västerås'ta yaşayacak bir yer bulmalarına yardımcı oluyoruz. Sömestir boyunca, Pazartesi - Cuma, hem öğrenciler hem de personel için şehirler arasında ücretsiz otobüs yolculuğu sunuyoruz. Otobüsle seyahat edebilmek için öğrencilerin ve personelin otobüse binerken MDU kartlarını otobüs şoförüne göstermeleri gerekmektedir.

 • Emrinizde mükemmel tesisler
  Tesisler moderndir ve özellikle Üniversite için inşa edilmiş parlak binalara sahiptir. Öğrenciler için çok sayıda amfi ve toplantı yeri vardır, ayrıca güzel avlular ve sessiz çalışma odaları da vardır. Öğrencilerimizin kullanabileceği çok sayıda bilgisayar iş istasyonu ve ayrıca dizüstü bilgisayarlar için kablosuz ağa erişim vardır. Oda Müziği Lisans Programına katılan öğrenciler, özel olarak uyarlanmış uygulama ve çalışma odalarına neredeyse sınırsız erişime sahip olacakları Västerås şatosunda bulunacaklar.

 • Araştırmaya dayalı yüksek kaliteli öğretim
  Aldığımız eğitimle araştırmamız arasında güçlü bir bağ olması bizim için doğaldır. Öğrencilerimiz araştırma dünyası ve en son bulgular hakkında iyi içgörüler kazanırlar.

 • İstihdam edilebilirliğe odaklanan eğitim
  Mälardalen University okulundan bir öğrenci olarak iş piyasasında çekici olacaksınız. Yüksek kaliteli eğitim ve çevre toplumla işbirliği sayesinde sizi iş hayatına hazırlıyoruz. Çalışma programlarımız işverenlerle işbirliği içinde tasarlanır ve onlar tarafından sürekli olarak değerlendirilir - bu da programlarımızı ve kurslarımızı işgücü piyasasının talepleriyle eşleştirmeye yardımcı olur. Öğrencilerimiz akranları, öğretmenleri, araştırmacıları ve gelecekteki işverenleri ile sürekli yakın temas halindedir ve eğitimlerimizin çoğu uygulamalı öğeler içerir. Bu, örneğin öğrencilerin bir şirketle birlikte derece projelerini yazmaları veya üniversitenin işletme temsilcilerini konuk öğretim görevlisi olarak davet etmesi şeklinde olabilir.

 • Üniversite içi yakınlık
  Uluslararası öğrenciler genellikle profesörlerle iletişim kurmanın kolay olduğunu ve MDU'da gayri resmi bir atmosfer olduğunu takdir ederler. Lisans öğrencileri, doktora öğrencileri ve profesörler genellikle farklı projeler bağlamında buluşurlar. Öğrencilerin eğitimlerine aktif olarak katılmalarını takdir ediyoruz ve bu nedenle çalışma sürenizden en iyi şekilde yararlanmanızı öneriyoruz.

Kampüs Özellikleri

Mälardalen Üniversitesi ( MDH ), Mälaren Gölü çevresindeki yoğun nüfuslu ve geniş bölgede, Stockholm ve Arlanda Havalimanı'ndan trenle yaklaşık bir saat uzaklıkta yer almaktadır. Üniversite öğrencilerinin çoğu, Eskilstuna ve Västerås'daki merkezi konumdaki iki kampüsünden birinde ders almaktadır.

MDH Geleceğin Enerjisi ve Gömülü Sistemler uzmanlığı ve Sağlık ve Refah alanında önde gelen araştırmaların yanı sıra Yenilik ve Ürün Gerçekleştirme alanındaki teknolojik ve mühendislik uzmanlıklarında mükemmel araştırmalar yürütür.

Mälardalen Üniversitesi'nin kendine ait dairesi olmamasına rağmen, konaklama acenteleriyle yakın işbirliği yapıyor ve onları kabul edilen öğrenciler hakkında bilgilendiriyoruz.

İngilizce programlarımızın ve kurslarımızın çoğu Campus Västerås'ta verilmektedir ve MDH'deki eğitiminiz sırasında karşılaşacağınız öğretmenlerin / profesörlerin / fakülte üyelerinin çoğu oradadır. Bu, aktif uluslararası öğrenci birliği ile birlikte, çoğu uluslararası öğrencinin Västerås'ta kalmayı seçmesini sağlar. Size bir hizmet olarak, konut başvurusu yapmanızı kolaylaştırmak için yerel konaklama acentesi Bostad Västerås ile düzenlemeler yaptık.

Västerås'ta ortak mutfaklı koridor tarzı daireler veya özel banyolu ve mutfaklı daireler arasından seçim yapabilirsiniz. Dairelerin çoğu Üniversiteye yakın elverişli bir konumdadır. Aralarından seçim yapabileceğiniz hem mobilyalı hem de eşyasız alternatifler var.

  Burslar ve fon sağlama

  Son başvuru tarihi
  Mälardalen University scholarship programmeJanuary 16, 2024

  akreditasyonlar

  EFMD Equis Akreditasyonlu

  Kampüs Yaşamı ve Tesisler

  MDH öğrenci olmak, hayatınız boyunca hatırlayacağınız harika bir deneyimdir. Yeni arkadaşlar, yeni yerler ve yakın bir uluslararası topluluk. Boş zamanınızın ilgi alanı ne olursa olsun, Mälardalen University okumaya başladığınızda bile özel aktivitenize devam edebilme şansınız yüksektir.

  Mälardalen Üniversitesi Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

  Konumlar

  • Eskilstuna

   Mälardalen University Eskilstuna, Hamngatan 15, 63220 Eskilstuna, , Eskilstuna

   • Västerås

    Universitetsplan 1, 722 20 Västerås, Västerås

    • 4

     Universitetsplan 1, 721 23, 4

    sorular