Keystone logo
MCI |The Entrepreneurial School®

MCI |The Entrepreneurial School®

MCI |The Entrepreneurial School®

Tanıtım

MCI | Girişimcilik Okulu®

MCI, start-up'lar, yönetici eğitimi, yaz ve kış okulları, yurtdışında eğitim dahil olmak üzere çok sayıda akademi-iş faaliyetleri için bir platform sağlayarak, uluslararası Uygulamalı Bilimler Girişimcilik Üniversitesi'nin benzersiz konseptinde bilim, ekonomi ve danışmanlığın en iyilerini bir araya getiriyor. programlar, uluslararası konferanslar ve daha fazlası. Uluslararasılık, akademik kalite, uygulama odaklılık, yenilikçilik, endüstri ile yakın işbirliği, çözüm odaklı araştırma ve geliştirme, birinci sınıf altyapı, yüksek düzeyde müşteri ve hizmet odaklılık ve uluslararası üne sahiptir.

Neyi temsil ediyoruz - benzersiz bir üniversite.

 1. Uygulamalı ve pratik oryantasyon

MCI profesörleri, yöneticileri ve işletme, bilim ve danışmanlık alanlarından uzmanların yanı sıra dünyanın her yerinden deneyimli konuk öğretim görevlilerinin dengeli bir karışımı, teori ve pratiğin sinerjik sentezini sunar. Edinilen bilgiler, ünlü küresel şirketlerle yapılan projeler veya stajlar sırasında doğrudan uygulanır. Bu, iş piyasasının ödüllendirdiği bir özelliktir: MCI mezunları, eğitimlerinin sonunda ortalama 2,6 iş teklifi alırlar.

2. İnovasyon ve Dinamikler.

Entrepreneurial School®'un 1995/96'daki kuruluşundan bu yana büyümesi kendi adına konuşuyor. Öğrenciler kadar çalışanlar da MCI'ın dinamik yönünü takdir ediyor. Geleceğe yönelik çalışma ve eğitim programlarının geliştirilmesinde, yenilikçi mobil formatların ve verimli öğrenci hizmetlerinin tanıtılmasında veya heyecan verici araştırma projelerinin gerçekleştirilmesinde her zaman hareket halinde olan bir şeyler vardır.

3. Akademik kalite.

Akreditasyonlarda, anketlerde ve sıralamalarda sürekli en yüksek sonuçlar, MCI'ın yüksek kalitesini ve kabulünü teyit eder, uluslararası itibarını güçlendirir ve markasına bağlılık ve güven yaratır. MCI, uluslararası düzeyde en iyilerle rekabet edebilir ve prestijli AACSB (İşletme İşletme Okullarını Geliştirme Derneği) akreditasyonu ile dünya çapında en ünlü işletme okulları kulübüne aittir.

4. Uluslararası Çalışmalar.

67 ülkeden öğrenciler. 36 ülkeden çalışanlar. Dünya çapında 300 ortak üniversite. Çalışma dili olarak İngilizce: Uluslararasılık, bir MCI çalışmasının temel bir bileşenidir. Entrepreneurial School®'da yurt dışında eğitim almak veya bir sömestr geçirmek sadece profesyonel ufukları genişletmekle kalmaz, aynı zamanda kültürlerarası beceriler edinme ve uluslararası bir ağ kurma fırsatı da sağlar.

Kampüs Özellikleri

OeAD

Çoğu değişim öğrencisi, OeAD aracılığıyla bir öğrenci yurdunda oda rezervasyonu yapar. Daha fazla bilgi için lütfen OeAD'nin web sitesine bakın.

Özel konut

Innsbruck'ta özel konut bulmak zor olabilir ve bir apartman dairesi veya stüdyo bulmak için önemli ölçüde zaman ve çaba gerektirir. Öğrencilere, aday gösterildikleri anda konaklama yerlerini ayırtmalarını öneririz (işlemler biraz zaman alabilir ve öğrenci yurtları çok hızlı dolar)! Konut hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

5 merkezi lokasyonunda MCI, çekici ve iyi donanımlı konferans salonları, bilgisayar laboratuvarları ve son teknoloji iş istasyonları ve araştırma tesislerine sahip grup çalışma odaları, civardaki öğrenci yurtları, çok çeşitli iyi seçenekler ile olağanüstü bir altyapı sunar. dışarıda yemek yiyebileceğiniz yerler, uygun park yeri ve mükemmel toplu taşıma.

  Burslar ve fon sağlama

  Avusturya uyruklu öğrenciler ve AÇA ülkelerinden öğrenciler

  Öğrenciler için mali destek, Öğrenci Ödeneği ve Hibe Ofislerinden alınabilir. Personeli, telefon veya e-posta yoluyla kişisel tavsiye vermekten her zaman mutluluk duyar.

  Uluslararası öğrenciler

  Avrupa Birliği ve Avrupa Ekonomik Alanı dışındaki ülkelerin vatandaşı olan uluslararası derece arayan öğrenciler, çeşitli MCI burs seçeneklerinden yararlanabilirler. Bu MCI Bursları, öğrenim ücretinin %50'sine kadarını karşılayabilir.
  Öğrencinin kriterleri sürekli olarak karşılaması koşuluyla, bir çalışma programının tamamı (3 veya 2 yıl) için burs verilecektir. Öğrencinin şartları yerine getirmemesi durumunda burs bir sonraki akademik yıl için geri alınabilir.
  Burs değeri öğrenim ücretinden düşülecek ve doğrudan öğrenciye ödenmeyecektir.

  Neden MCI |Girişimcilik Okulu®

  Bir Girişimci Üniversite® olarak MCI, benzersiz bir konsept yaratmak için bilim, işletme ve danışmanlığı bir araya getirir. Uluslararasılık, akademik kalite, pratik uygunluk, yenilikçilik, endüstri ile yakın işbirliği, çözüm odaklı araştırma ve geliştirme, birinci sınıf altyapı, yüksek müşteri ve hizmet odaklılık ve uluslararası itibar anlamına gelir.

  Ödüller ve Akreditasyonlar

  AACSB onaylı

  Üniversite İşletme Okullarını Geliştirme Derneği

  fibaa akredite

  Uluslararası İşletme Yönetimi Vakfı (2014)

  CEEMAN Üye

  Orta ve Doğu Avrupa Yönetim Geliştirme Derneği

  Fulbright programı Avusturya

  Avusturya-Amerikan Eğitim Komisyonu

  PRME girişimi

  BM'nin Sorumlu Yönetim Eğitimi İlkeleri (2011)

  che sıralaması

  Yüksek Öğrenim Merkezi

  Kampüs Yaşamı ve Tesisler

  • MCI Kitaplığı
  • Kariyer Merkezi
  • BT Hizmetleri
  • Dil Merkezi
  • Uluslararası İlişkiler Ofisi
  • Start-Up'lar ve Girişimcilik

  Üniversite şehri Innsbruck

  Canlı. Kentsel. Heyecan verici bir şekilde alp.

  Avusturya'nın batısında yer alan Innsbruck, inanılmaz çeşitliliği ile her şeyden önce puan alıyor: kentsel yetenek, el değmemiş doğası, adrenalin dolu maceralar. Çarpıcı bir dağ dünyası, rustik alpin otlakları, çok çeşitli kültürel ve sportif aktiviteler, popüler barlar ve kafeler ve sakinlerinin çok özel cazibesi ile Innsbruck, büyüleyici bir şehirdir.

  Girişimci bir okul olarak MCI'ın bilim ve pratiği sinerjik bir şekilde birleştirmesi gibi, üniversite şehri Innsbruck da iki dünyayı birleştiriyor. Vadideki kentsel dünya, Innsbruck'a sık gelen herkes tarafından takdir edilen harika bir yaşam alanı oluşturmak için sansasyonel, çevreleyen dağ dünyası ile birleşir.

  Dört kentsel seviye - benzersiz bir çalışma yeri.

  1. Genç, zeki, kozmopolit.

  Innsbruck'ta 150.000 kişi yaşıyor, bunların 30.000'i beş kolejden, girişimci okuldan ve üniversiteden birinde okuyor. Bazıları, "Alplerin Başkenti"nin, öğrenimi aktif ve tatmin edici bir yaşam tarzıyla birleştirmek için Avrupa'daki en iyi yerlerden biri olduğunu söylüyor. Her halükarda, benzersizdir: mükemmel bir şekilde korunmuş tarihi bir çekirdeğe sahip kentsel ve dağlık, şehre neredeyse samimi bir his veren devasa bir dağ zemini ile çevrilidir.

  2. Titreşen kentsel alan.

  İnsanlar Innsbruck'ta sokaklarda ve meydanlarda canlı yaşam tarzı, Inn nehrinin kıyısında serinletici, hareketli eski şehir ve yayalara ayrılmış Maria-Theresien-Straße, tarihi binalar, mükemmel üniversiteler ve avangart alp mimarisi ile birlikte kendilerini rahat hissediyorlar. kolejler ve her türlü dinlenme tesisleri ve kültürel faaliyetler. Innsbruck, hem yaşamak hem de çalışmak için alan sunar.

  3. Alplerin büyüsü.

  Innsbruck'un baskın bir özelliği olan Innsbruck'u çevreleyen dağlar sadece nefes kesici bir fon oluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda şehrin yaşam alanını özel bir şekilde genişletiyor. Elinizin altındaymış gibi görünen Hafelekar'da snowboard, Patscherkofel'de kayak turu, yakındaki alpin otlaklarından birine dağ bisikleti ile bir zevk turu, hızlı bir yokuş aşağı yarış veya sakin bir doğa yürüyüşü yapabilirler.

  4. Yetkinlik alanı sporları.

  Inssbruckers damarlarında akan sporlar var gibi görünüyor. Yeni gelenler, nüfusun ne kadar spor odaklı olduğunu çabucak anlıyor ve bu ruha bulaşmaktan mutluluk duyuyorlar. 2012 Gençlik Olimpiyat Oyunları da dahil olmak üzere Innsbruck, Olimpiyat meşalesinin dört kez yakıldığı dünyadaki tek şehirdir (Olimpiyat Kış Oyunları 1964 ve 1976, Kış Paralimpikleri 1984). Ayrıca, yıllık Bergisel-jumping, Air & Style-Etkinliği, UCI Road World Championships ve diğer birçok aktivite ve etkinlik, Innsbruck'un atletik yeterliliğini yansıtmaktadır.

  MCI |Girişimcilik Okulu® Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge

  Konumlar

  • Innsbruck

   Universitätsstrasse 15, A-6020, Innsbruck

  Chat with students

  sorular