Keystone logo
Malmö University

Malmö University

Malmö University

Tanıtım

Malmö University , her düzeyde toplumun bir parçası olmaya çalışır. Bu bölgesel, ulusal veya küresel olsun, onun odak noktası dünyayı daha iyi ve daha adil bir yer haline getiriyor.

Araştırma, eğitim ve yenilik için aktif bir merkez olma misyonumuz var. Araştırmamız genellikle multidisiplinerdir ve üniversiteden dışarıdan ortaklarla işbirliği içinde takip edilir.

Neden Malmö University seçmelisiniz?

Malmö University ...

İşbirlikçi

Öğretmenlerin ve öğrencilerin birlikte çalıştığı yüksek kaliteli eğitim sunar ve lisans öğrencileri öğrenme sürecine önemli katkıda bulunurlar.

girişimci

Malmö University eğitim ve araştırmadan etkilenen ve etkilenen girişimci ve yenilikçi bir öğrenme ortamını teşvik eder.

Multidisipliner

Öğrencilerin gittikçe karmaşıklaşan bir iş piyasasında çok önemli olan farklı fakültelerden öğrendikleri multidisipliner programlara sahiptir.

farklı

Öğrencilerin yaklaşık üçte birinin uluslararası bir arka plana sahip olduğu, uluslararası bir kariyer arayan öğrenciler için çok değerli olan uluslararası sınıflar.

Büyük ama çok büyük değil!

İsveç'teki en büyük dokuzuncu yüksek öğrenim kurumu, 24.000 öğrenciyle.

global

Öğrenciler yurtdışında eğitim görme fırsatına sahip olurlar. Dünyada yaklaşık 250 üniversite ile anlaşmamız var.

uygun

Kopenhag uluslararası havaalanı Kastrup (Danimarka) trenle sadece 20 dakika ve Kopenhag şehri 30 dakika uzaklıktadır. Buradan ağ bağlantıları, Avrupa’nın her yerinde ve dünyanın her yerindeki uçakla trenle gidebilir!

Kampüs Özellikleri

  Neden Malmö Üniversitesi

  Malmö, özellikle Öresund köprüsünün açılmasından ve Malmö Üniversitesi'nin kuruluşundan bu yana son yirmi yılda büyük gelişmeler yaşadı. Şehrin düzenli olarak her türlü uluslararası sıralamada övgü topladığını öğrenmek sizi şaşırtabilir:

  • Malmö Üniversitesi'ndeki eğitim ve araştırmayı etkileyen ve ondan etkilenen girişimci ve yenilikçi bir öğrenme ortamını teşvik eder. Örneğin Forbes, büyük ölçüde kişi başına düşen etkileyici patent oranı sayesinde Malmö'yü dünyanın en yenilikçi 4. şehri olarak tanımladı.
  • Malmö ayrıca dünyanın en bisiklet dostu 6. şehri seçildi. Dünyanın 1 numaralı Kopenhag'ın suyun hemen karşısında olduğu göz önüne alındığında, burada sürpriz yok! A noktasından B noktasına ucuz ve sağlıklı ulaşımı tercih eden öğrenciler için ideal koşullar.
  • Avrupa Komisyonu'nun “Yaşam Kalitesi” araştırmasında, Malmö sakinleri kıtanın en mutluları arasında: Düzenli olarak, %95 ve daha fazlası yaşamlarından “memnun” veya “çok memnun” olduklarını bildiriyor. Malmö'nün yaklaşık %40'ının

  Ödüller ve Akreditasyonlar

  Yılın En İyi Öğrenci Şehri

  İsveç Ulusal Öğrenci Birliği - SFS (2021)

  En iyi öğrenci evi ödülü

  İsveç Ulusal Öğrenci Birliği - SFS (2021)

  Malmö Üniversitesi Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

  Konumlar

  • Malmö

   Nordenskiöldsgatan 1, 211 19, Malmö

  sorular