Keystone logo
© Loyalist College
Loyalist College of Applied Arts & Technology

Loyalist College of Applied Arts & Technology

Loyalist College of Applied Arts & Technology

Tanıtım

Toronto'daki Loyalist College hoş geldiniz

Loyalist College , yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde öğrencilerin, fakültelerin ve personelin bilinçli bir seçimi olarak bilinen ve deneyimlerinin ilgili ve destekleyici bir kültür tarafından sağlandığı Ontario'nun Destination College olacaktır.

Toronto'daki Loyalist College öğrencilere akademik mükemmellik, ders dışı etkinlikler ve deneyimlerin ideal bir kombinasyonunu sunar. Çeşitli topluluğumuz, dünya çapında sayıları giderek artan ülkelerden gelen uluslararası öğrencileri içermektedir.

Toronto'daki Loyalist College , öğrencilerimizin gördüğü kişisel ve dostça ilgiden dolayı kendimizle gurur duyuyoruz. Fakülte ve personel her bir öğrenciyi tanır, başarılarını izler ve gerektiğinde destek sağlar.

Bir görevdeyiz: küçüklerin gücüyle dünyayı değiştirmek.

Büyük takıntılı bir dünyada biz küçüğüz. Küçük, bize büyük şeyler yapma gücü verir. Büyük konferans salonlarının ve stadyum koltuklarının kişisel olmayan dünyasında, öğrencilerimizi isim ve durumlarıyla tanıyoruz.

Küçük, küçük sınıflarda ve kişiselleştirilmiş uygulamalı öğrenme ortamlarında kişisel bire bir ilgi göstermemiz için bizi özgür kılar. Sonuç? Sadık mezunlar, biyobilimler, sağlık, iş dünyası ve medyadaki zorlu alanları anında etkilemek için gereken becerilerle işe hazırdır.

Ontario'nun Destination College'ı olarak samimi kampüsümüz, güzel Bay of Quinte bölgesinde 200 dönümün üzerinde bir alana kuruludur ve Toronto, Ottawa ve Montreal arasında mükemmel bir konuma sahiptir. Derin topluluk köklerimiz ve işbirlikçi ruhumuz, Quinte Körfezi bölgesinde inovasyonun ve iş gücü gelişiminin geleceğini yönlendirmek için yerel ortaklarımız ve endüstrilerle el ele çalışmamızı sağlıyor.

Biz Loyalist College . biz küçüğüz

Neden Sadık?

Küçük bir kolejin büyük faydalarını ve Loyalist öğrencilerin neden büyük şeyler yapmaya devam ettiğini öğrenin. Boyumuza rağmen değil, ondan dolayı.

 1. Küçük sınıflar, Büyük fark.
 2. Büyük fırsatlara ve büyük bir ağa sahip küçük bir kolej.
 3. Uygulamalı araştırma söz konusu olduğunda çok önemliyiz.
 4. Yılda 1 milyon doların üzerinde öğrenci mali desteği.
 5. Gelecek odaklı öğrenme merkezleri ve teknolojileri
 6. Küçük kolej, Daha fazla özen.
 7. Kocaman bir kalbi olan küçük bir kasaba.
 8. Büyük gitme. Eve gel.
 9. Esnek öğrenme seçenekleri = Büyük fırsatlar.
 10. Büyük şeyler küçük başlar.

Kampüs Özellikleri

İnsanlar ve yerler hayatımızı şekillendiren güçlerdir. Eğitim deneyiminiz üzerindeki en büyük etki, birlikte öğrendiğiniz akranlarınız ve eğitim aldığınız sınıflar, laboratuvarlar ve atölyeler tarafından yapılacaktır. Loyalist'in son teknoloji tesisleri, sizi işyerinde kendinden emin ve etkili olmaya hazırlayan en son araçlara ve teknolojilere, öğrenme kaynaklarına ve gerçekçi uygulama ortamlarına erişmenizi sağlayacaktır. Kampüsteki en son teknolojiye sahip tesisler hakkında daha fazla bilgi edinmek için soldaki bağlantılara tıklayın.

  kabul

  Nasıl Başvurulur?

  Uluslararası başvuru sahibi, Kanada'da eğitim almak isteyen, ne Kanada vatandaşı ne de mevcut Göçmenlik Kanunu'nda tanımlandığı şekilde daimi ikamet sahibi olan kişidir. Yetişkin öğrenci şartı uluslararası öğrenci adayları için geçerli değildir.

  Son başvuru tarihi nedir?

  Kolejlerin eşit değerlendirmeye tabi tutulacağı erken başvuru tarihi 1 Şubat'tır; ancak çoğu kolej Eylül ayında derslerin başlangıcına kadar başvuru almaya devam ediyor. Bazı programlar çabuk doluyor; Erken başvuru, seçtiğiniz programa kabul edilme şansınızı artıracaktır.

  Kabul şartları

  Uluslararası başvuru sahipleri, Ontario Ortaokul Diplomasına (OSSD) (12. Sınıf) eşdeğer akademik durum kanıtını ve herhangi bir ortaöğretim sonrası eğitimin transkriptlerini (varsa) sunmalıdır.

  Aşağıdaki sertifikalar kabul için kabul edilebilir:

  • Taranan orijinal, ortaokul mezuniyet transkriptleri.
  • Taranan orijinal, üniversite/ortaokul sonrası mezuniyet transkriptleri (yüksek lisans için).
  • Varsa onaylı çeviri. Tüm belgeler İngilizce olmalıdır.
  • İngilizce yeterlilik testi sonuçları.
  • Kabul ekibimiz, çalışmadaki herhangi bir boşluk için birikmiş sertifikanın yanı sıra deneyim/işle ilgili belge talep edebilir.

  Dil gereksinimleri

  Loyalistlerdeki tüm eğitim İngilizce olarak yapılır. Bir programda başarılı olabilmek için iletişim, dinlediğini anlama, okuma ve yazma gibi becerilerin ortaöğretim sonrası çalışmaların taleplerini karşılayacak düzeyde olması gerekir. Ana dili İngilizce olmayan veya önceki eğitimi başka bir dilde olan tüm Loyalist adaylarından, kabul onayı için bir İngilizce yeterlilik değerlendirmesi sunmaları beklenecektir.

  Vize Gereksinimleri

  Kanada'da öğrenim görmek için, yerel Kanada Büyükelçiliği veya Konsolosluğu'nda öğrenim izni/vize başvurunuzu işleme almak üzere pasaportunuzla birlikte Kabul Mektubunuza da ihtiyacınız olacaktır. Vize/eğitim izni başvurusu ve Kanada'da çalışma hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen IRCC web sitesine gidin. Bu web sitesinde öğrenciler için çalışma izinleri, mezun olduktan sonra için bilgiler ve kalıcı oturma izni başvurusu hakkında yararlı bilgiler bulunmaktadır. Mezun olduktan sonra Kanada'da kalmayı düşünüyorsanız lütfen eğitim süresinin mezuniyetten sonra Kanada'da kalma sürenizi belirleyeceğini unutmayın. Uluslararası öğrencilerin tam zamanlı eğitim görmesi CIC'nin bir gereğidir.

  Burslar ve fon sağlama

  Kampüs İçi İstihdam Girişimi aracılığıyla her yıl ödüller, burslar, burslar ve istihdam fırsatları aracılığıyla bir milyon doların üzerinde öğrenci finansmanı sağlıyoruz. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak para var. Mali Yardım Büromuzdaki güler yüzlü personel size onu nerede bulacağınızı gösterebilir, başvurmanıza yardımcı olabilir ve okul yılı boyunca dayanması için size yardımcı bütçeleme becerileri öğretebilir.

  Sıralamalar

  Loyalist College üst üste üçüncü kez Kanada'daki En İyi 50 Araştırma Yüksek Okulu arasında yerini aldı.

  >href="https://loyalistcollege.com/news/loyalist-college-ranks-2-for-industry-research-income-as-percentage-of-total-research-income/

  Öğrenci Görüşleri

  Konumlar

  • Belleville

   376 Wallbridge-Loyalist Rd. PO Box 4200 Belleville, Canada, ON K8N5B9, Belleville

  • Toronto

   4000 Victoria Park Ave Toronto, Canada, ON M2H 3P4, Toronto

  • Port Hope

   10 Pine St. South Port Hope, ON L1A 3E7, Port Hope

  sorular