Keystone logo
Loma Linda University School of Public Health

Loma Linda University School of Public Health

Loma Linda University School of Public Health

Tanıtım

Loma Linda University School of Public Health , öğrencilerini, giderek değişen sağlık hizmetleri sisteminde halk sağlığı kariyerlerini ödüllendirmeye hazırlar. Yüksek lisans ve doktora seviyelerinde 12 halk sağlığı derecesi programı sunuyoruz. Halk Sağlığı Okulu ayrıca çevrimiçi olarak MPH ve DrPH dereceleri sunmaktadır.

Her nesil için öğrenme deneyimleri yaratıyoruz. Bilimsel keşfi eyleme dönüştürüyor, sağlığı iyileştiriyor, umut yayıyor ve mahallemizin bütünlüğünü sizinkine tanıtıyoruz.

Sürekli yaratıcılık ve düşünce keşfi zihniyetinde gelişiyoruz. Halk sağlığını başarılı kılmak için ısrar ediyoruz ve disiplinler arası çalışmalıyız. Sorumlu yenilik, esneklik ve değerlendirme gerektirir. Büyümeyi sağlar ve yeni fikirlerin etkisini belirler. Hesaplanmış riskler almaya ve en iyi fikirlerimizi ileriye taşımaya hazırız. Operasyonumuzun her seviyesinde, yeni çalışma alanlarını tanımlamak için öğrencilerimizin derslere kayıt olma şeklini iyileştirmeye çalışıyoruz. Gerçekten de yeniliğimiz, alakalı kalmamızın bir yoludur.

Konumlar

  • Loma Linda

    Circle Drive,24951, 92354, Loma Linda

    sorular