Keystone logo
IU International University of Applied Sciences

IU International University of Applied Sciences

IU International University of Applied Sciences

Tanıtım

İÜ Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Neyi farklı yapıyoruz

İÜ Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Lisans, Yüksek Lisans ve MBA dereceleri için yepyeni bir yaklaşımla kaliteli programlar sunmaktadır. Öğrenimlerini yerinde tamamlamak isteyen ancak aynı zamanda tüm programlarımızı uzaktan eğitim için çevrimiçi olarak sunan öğrenciler için kampüsler kurduk. Hikayemizdeki en son gelişme: Uygun öğrenciler hem çevrimiçi hem de kampüs içi çalışmaları birleştirebilir ve ikisi arasında geçiş yapabilir. Bu şekilde, öğrencilerin kişisel ve profesyonel düzeyde gelişmelerini sağlıyor ve geleceğe yönelik, esnek çalışmalarla kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı oluyoruz. Geçtiğimiz yıl İÜ Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde 35.000'den 100.000'den fazla öğrenciye ulaştık!

Görevimiz

Bizi harekete geçiren, sizi harekete geçiren şeydir: Programlarımızı ve kurslarımızı kaliteden ödün vermeden mümkün olduğunca esnek ve yenilikçi olacak şekilde tasarlıyoruz. Mükemmel öğrenci hizmetlerine ve profesyonel tavsiyeye odaklanmanın yanı sıra uzman uzmanlık ve yenilikçi öğrenme materyalleri sunuyoruz. Programlarımız, mezunları uluslararası iş dünyasına hazırlamak için konuya özel bilgi ve sosyal becerilerin etkili bir şekilde aktarılmasıyla karakterize edilir.

IU: Küresel pazarın taleplerine uygun

IU'da okumak, küresel bir ortamda kariyer yapmayı mümkün kılar ve dünyanın her yerinden gelen öğrencileri memnuniyetle karşılarız. Uluslararası düzeyde geçerli eğitim içeriği ile sizi uluslararası kariyerinize hazırlıyoruz ve hem genel yönetim modülleri hem de konuya özel içerik için size uluslararası bir bakış açısı sağlamaya büyük önem veriyoruz. Yeni nesil profesyonelleri küresel ticarete hazırlamak için yaptığımız her şeye uluslararası zihniyetimizi aktarıyoruz.

Mezunlarımızın yüzde 94'ü mezun olduktan sonraki ilk üç ayda iş buluyor ve iki yıl sonra ortalama yüzde 80'i yönetim sorumluluğuna sahip oluyor. Bu mükemmel sonuçlar, mesleki uzmanlığı öğretmeye ek olarak, sosyal ve kültürlerarası yeterliliği eğitmeye odaklandığımız gerçeğine dayanmaktadır. IU, mezunlarıyla ve inşa ettikleri etkileyici kariyerlerle gurur duyuyor.

İki Derece, Avantajı İkiye Katlar

IU University of Applied Sciences (IU), derecenizin iki kurum tarafından onaylanmasını sağlamak için London South Bank University ile ortaklık kurdu. Bu seçeneği tercih ettiğinizde, IU'dan hem Almanya hem de İngiliz derecesi ile mezun olacaksınız ve bu da size büyük bir kariyer artışı sağlayacaktır! Bu fırsat, ekstra eğitim kursları veya seyahat olmadan gelir. Daha fazlasını öğrenmek için lütfen web sitesini ziyaret edin.

Akreditasyonlar, Sıralamalar ve Üyelikler
İÜ Uluslararası Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde temel amaçlarımızdan biri, öğrencilerimize bizimle yolculuklarının tüm aşamalarında ihtiyaç duydukları desteği sağlamanın yanı sıra yüksek kaliteli dereceler, öğretim ve kaynaklar sağlamaktır. Akreditasyonlarımız, ödüllerimiz ve üyeliklerimiz, bunu başardığımızı kanıtlıyor. Kurslarımız ve öğretimimiz Almanya Akreditasyon Konseyi ve Alman Bilimler Konseyi'nden sistem akreditasyonu almıştır. Ayrıca 5 yıldızlı bir QS derecesi aldık ve Almanya'nın CHE sıralamasında yer alarak kalite ve öğrenci memnuniyeti için resmi olarak tanındık. Dahası, öğrenen organizasyonlara üyeliğimiz, gelecekte öğrencilerimiz için en yüksek kaliteyi sağlamaya devam edeceğimiz anlamına gelir.

WES Kanada Tanınmamız

Artık Kanada genelinde akademik kurumlar, devlet kurumları ve işverenler tarafından resmi olarak kabul edilen, kar amacı gütmeyen, güvenilir bir eğitim kimlik bilgisi değerlendirmeleri (ECA) sağlayan WES Canada tarafından tanınıyoruz. Bir IU mezunu olarak, dereceniz Kanada Göçmenlik Puan Sisteminde Kanada akademik standartlarına göre puanlara dönüştürülebildiğinden, Kanada'da çalışabilir veya okuyabilirsiniz.

Nerede Olursanız Olun Kariyerinizi Artırın - IU'da Okurken Ücretsiz Almanca Öğrenin

IU Uluslararası Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, giderek birbirine bağlı bir dünyada çeşitliliğin önemini kabul etmektedir. Bu nedenle, nerede okuyor olurlarsa olsunlar, tüm çevrimiçi ve kampüs içi öğrencilere ücretsiz çevrimiçi Almanca dersleri sunuyorlar. IU'nun anavatanında ve Avrupa'nın en büyük ekonomisinde çalışmanın kapılarını açabilir ve kazanç potansiyelinizi de büyük ölçüde artırabilirsiniz.

Description

  • Dünya çapında akredite ve tanınmış: Kariyerinizi bir Avrupa derecesi ile yükseltin
  • Uygun fiyatlı dereceler
  • Esnek ödeme seçenekleri: Stressiz ve kolay!
  • 100.000 öğrenci.

Description

educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge

Description

QS 5 Yıldız

QS, üniversitelerle ilgili karşılaştırmalı veriler için dünyanın en popüler kaynağıdır ve dünya genelindeki öğrencilerin güvendiği sıralama sistemleri sağlar. IUBH University of Applied Sciences, QS Stars University Ratings for Online Learning'de 5 yıldız almaktan ve QS Stars Raporumuzda 100 üzerinden 99 puan almaktan gurur duymaktadır. Almanya'da böyle bir derece alan ilk kurumuz.

AACSB

IUBH, dünya çapındaki işletme okullarını gururla birbirine bağlayan AACSB Business Education Alliance'ın bir üyesidir. AACSB International, 1.700'den fazla üye kuruluşa ve 840 işletme okuluna kalite güvencesi, iş eğitimi zekası ve öğrenme ve geliştirme hizmetleri sağlayan kar amacı gütmeyen bir dernektir. Bu ağ birlikte katılımı teşvik etmek ve eğitimde mükemmelliği sağlamak için birleşik bir cephe oluşturur.

FIBAA

IUBH'nin mevcut tüm eğitim programları FIBAA tarafından akredite edilmiştir ve Alman Akreditasyon Konseyi'nin mührünü taşımaktadır. FIBAA, uluslararası olarak 48 eyalette eğitim kalitesini garanti eder. Mührün alınması, müfredatımızın akademik standartları karşıladığını, programlarımızın resmi gereksinimlere göre yapılandırıldığını ve kalifiye personel ve yeterli donanım gibi gerekli kaynakların öğrencilere sunulduğunu gösterir. Programlarımızdan beşi, bu programların olağanüstü kalitesi takdir edilerek FIBAA premium mührü ile ödüllendirildi. Bu anlamda, IUBH, beş veya daha fazla premium mührü olan Almanya'nın önde gelen üniversitelerinden biridir.

CHE Üniversite Sıralaması

CHE Üniversite Sıralaması, Almanya'daki en büyük çalışma sıralama sistemidir. Üniversite Geliştirme Merkezi, üniversiteleri çeşitli kriterler kullanarak düzenli aralıklarla değerlendirir. Mevcut CHE sıralamasında (yıl 2020 - 2022), IUBH "Genel Çalışma Koşulları", "Öğretmenlerle İletişim", "Sunulan Eğitim Programları", "Sınavlar", "Çalışma Organizasyonu" ve "Uygulama" kategorilerinde İşletme alanında ilk sırada yer almaktadır. Oryantasyon". 25 kategoriden toplam altısını kazanan IUBH, değerlendirilen 300'den fazla kurumun herhangi birinden daha fazla üst kategori sıralaması elde etti.

Konumlar

  • Bad Honnef

    Bad Honnef, Almanya

  • Berlin

    Berlin, Almanya

sorular