Keystone logo
IED - Istituto Europeo di Design Marka Yönetimi ve İletişimde Yüksek Lisans (Landor ile Ortaklaşa)
IED - Istituto Europeo di Design

Marka Yönetimi ve İletişimde Yüksek Lisans (Landor ile Ortaklaşa)

Milan, İtalya

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jan 2025

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Marka Yönetimi ve İletişimde Yüksek Lisans (Landor ile Ortaklaşa)

Yaratıcılık ve stratejinin değer sağlamak için birlikte çalıştığı markalaşma projelerinde fikirlerinizi organize ederek, etrafımızdaki dünyayı nasıl yorumlayacağınızı öğrenin. IED Milano'da Marka Yönetimi ve İletişiminde İngilizce Yüksek Lisans Derecesinin konusu budur.

IED Milano'da Marka Yönetimi ve İletişiminde İngilizce Yüksek Lisans Derecesi, marka yönetimi, iletişim ve stratejinin tüm süreçlerini araştırıyor. Yıldan yıla değişen çeşitli proje tabanlı öğrenme fırsatları aracılığıyla yoğun eğitim sağlar, böylece öğrenciler ve piyasadaki en çekici uluslararası şirketlerden bazıları arasında yakın etkileşim sağlar.

Vizyonunuzu yaratıcı çözümlere dönüştürerek ve yoğunlaştırarak, eleştirel içgörü ile etrafınızdaki dünyaya nasıl bakacağınızı öğreneceksiniz. Bu kurs, marka stratejisi, stratejik planlama ve dijital stratejinin tüm sürecini geniş bir kapsamda keşfetmek ve bazı yeni, yaratıcı çözümler ortaya koymak isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır.

Kursta geçirdiğiniz süre boyunca, Yüksek Lisans öğretim görevlisi olarak çalışan ve öğrencileriyle görüş alışverişinde bulunmaktan, hepsiyle birlikte çalıştıkları en iyi şirketlerden ve ajanslardan edindikleri tüm deneyimleri paylaşan, büyük uzmanlığa sahip üst düzey yöneticiler tarafından eğitileceksiniz. Tamamladığınızda, analitik, stratejik ve yaratıcı becerilerinizle ne kadar ileri gidebileceğinizi göstererek iş dünyasına başarılı bir şekilde girebileceksiniz.

Kabul şartları

Program içeriği

Burslar ve finansman

Öğrenim ücretleri

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular