Keystone logo
IED - Istituto Europeo di Design Marka Tasarımı ve Yönetiminde Usta: Yemek, Şarap ve Turizm
IED - Istituto Europeo di Design

Marka Tasarımı ve Yönetiminde Usta: Yemek, Şarap ve Turizm

Florence, İtalya

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jan 2025

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Marka Tasarımı ve Yönetiminde Usta: Yemek, Şarap ve Turizm

IED Barcelona ve IED Firenze'de Marka Tasarımı ve Yönetimi - Yemek, Şarap ve Turizm Yüksek Lisansımızla unutulmaz konaklama deneyimlerini nasıl tasarlayacağınızı öğrenin

IED Firenze ve IED Barcelona merkezli Marka Tasarımı ve Yönetimi - Yiyecek, Şarap ve Turizm Yüksek Lisans Derecesi, marka bilinci oluşturma ve marka stratejilerinin sıcak rulo endüstrisine nasıl uygulanabileceğine odaklanmaktadır. Ürün ve hizmetlerin aksine, restoranlar ve konaklama sağlayıcıları bir bütün olarak canlı varlıklar gibidir'. Bir dereceye kadar, konaklama tesisleri, insan etkileşimi ve sihrin bir hikaye anlatmak için bir araya geldiği bir tiyatro sahnesi olarak kabul edilebilir.

Bir konaklama mekanı için marka stratejinizi oluştururken, onu rakiplerinden nasıl ayıracağınızı bilmeniz gerekir. Amacınız, müşteri seçimini yönlendiren kilit faktör olarak çalışacak açık ve tanımlanabilir bir stil oluşturmaktır. Gerçekten de, hedef müşterileriniz diğer restoranlar, oteller veya şarap imalathaneleri arasından sizi sadece 'o hikayeyi duymak' istedikleri için seçecektir.

Kabul şartları

Program içeriği

Burslar ve finansman

Öğrenim ücretleri

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular