Keystone logo
IED - Istituto Europeo di Design Grafik Tasarım ve Portfolyo Yaz Kursu
IED - Istituto Europeo di Design

Grafik Tasarım ve Portfolyo Yaz Kursu

Florence, İtalya

3 Weeks

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jul 2024

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Grafik Tasarım ve Portfolyo Yaz Kursu

Bu üç haftalık deneyim sırasında geliştirilen yaratıcı bir portföyü tamamlamak için dersler, vaka çalışmaları, laboratuvarlar ve saha ziyaretleri yoluyla teorik bilginizi ve teknik becerilerinizi geliştireceksiniz.

Grafik Tasarım ve Portföy kursu, grafik ve görsel tasarımın temel araç ve tekniklerine yaklaşmak için geleneksel dersleri ve proje çalışmalarını birleştiren yaratıcı bir programla kendinize meydan okuma imkanı sunar.

Programda grafik ve tasarımın tarihsel arka planı, görsel iletişim öğeleri, temel tasarım, sayfa düzeni, yazı tipi ve renk, Adobe Photoshop ve Illustrator'ın temelleri, görüntü yerleştirme, kaydetme ve dışa aktarma, bir profesyonel portföy:

Temel Tasarım: Ders, grafik ve iletişim, göstergebilim öğeleri ve renk paleti, yazı tipi aileleri ve tipografi dahil olmak üzere grafik algı unsurlarına tarihsel bir bakış vererek görsel iletişim temelinde odaklanır.

Görsel Tasarım LAB - Photoshop ve Illustrator: Bu dersin amacı, temel grafik tasarım yazılımlarını kullanmanızı sağlamaktır. Farklı dijital ortamlarda grafik gösterimler için gerekli araçları nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Illustrator kullanımıyla vektör grafik dünyasındaki ilk adımlardan itibaren, program Photoshop ve fotoğraf düzenleme tekniklerinin çok yönlülüğü ile ilerler. Yaparak öğrenme yaklaşımı ve atölye çalışmaları, sınıf arkadaşlarınızla giderek daha fazla somut vaka üzerinde karşılaştırma yapmanızı kolaylaştıracaktır.

Kabul şartları

Program içeriği

Burslar ve finansman

Öğrenim ücretleri

Okul Hakkında

sorular