Keystone logo
IED - Istituto Europeo di Design Grafik Tasarım Lisans
IED - Istituto Europeo di Design

Grafik Tasarım Lisans

Rome, İtalya

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Grafik Tasarım Lisans

Fikirlerinizi somut vizyonlara dönüştürün: Roma'daki üç yıllık Grafik Tasarım programına kaydolun ve tüm grafik tasarım sürecini nasıl yöneteceğinizi öğrenin.

Kendinizi bu yolculuğa bırakın ve çağdaş grafiklerin kahramanı olun. Bu kurs sayesinde etrafınızdaki dünyayı okumak ve yorumlamak ve hem benzersiz hem de tanınabilir projeler tasarlamak için ihtiyacınız olan tüm araçları edineceksiniz.

Geçmişiniz ne olursa olsun, tasarım dünyasını küresel bir perspektiften anlamanızı sağlayacak bir eğitim bağlamına gireceksiniz.

Üç yıllık Grafik Tasarım kursundaki dersler, kimliklerini ortaya koymak ve etki yaratmak için dünyanın her yerinden görsel iletişim ve tasarım dillerini öğrenmek isteyen öğrencileri ağırlıyor.

Üç Yıllık Grafik Tasarım Kursu, ihtişamını İtalyan yapımı tasarımın olağanüstü kalitesiyle birleştiren bir şehir olan Roma'da düzenlenmektedir. Bu kültürel bağlamda, çok yönlü bir profesyonel olmanızı sağlayacak düşünme araçları, teknolojik bilgi ve teknik/tasarım becerileri kazanacaksınız. Aslında, bir iletişim projesinin genel gelişimini tasarım aşamasından tamamlanmasına kadar takip edebileceksiniz. Grafik dünyasına olan tutkunuzun sizi bu olağanüstü deneyime ve yeni vizyonlar ve projelerle dolu bir geleceğe yönlendirmesine izin verin.

Kabul şartları

Program içeriği

Burslar ve finansman

Program teslimi

Öğrenim ücretleri

derece

Okul Hakkında

sorular