Keystone logo
IED - Istituto Europeo di Design Gelecekteki Mağaza Tasarımında Usta
IED - Istituto Europeo di Design

Gelecekteki Mağaza Tasarımında Usta

Florence, İtalya

8 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

12 Nov 2024

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Geleceğin Mağaza Tasarımı

Kesişen ve yenilikçi eleştirel düşünmeyi benimseyin, bir projeyi hem stratejik hem de teknik açıdan yönetmeyi öğrenin ve önde gelen sektör uzmanlarıyla tartışmalara katılın. Gelecekteki Mağaza Tasarımı Yüksek Lisansının size sunduğu heyecan verici fırsatları keşfedin!

Bu Master'ın iddialı bir misyonu var: Geleceğe ve inovasyondan kaynaklanan tasarım zorluklarına giderek daha fazla odaklanan ve bir fikirde tatmin bulan yeni nesil tasarımcılar hazırlamak. Bu çalışma yolunda pazar taleplerine, markaların ve tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun tasarım konseptleri üreteceksiniz.

Hızla değişen bir ortamda kurs, özellikle pandemi sonrasında bu alanda meydana gelen derin dönüşümleri kabul ederek, perakende alanlarının etkili tasarımı için gerekli bilgi ve becerileri aktarmayı amaçlamaktadır. Fiziksel ve dijital alanlar arasında gelişen etkileşim, yaşam tarzımız için giderek daha önemli hale geliyor. Geleneksel fiziksel mağaza artık çok kanallı hizmetler aracılığıyla çevrimiçi ve çevrimdışı unsurları kusursuz bir şekilde harmanlayarak hibrit bir deneyim için merkezi bir merkez görevi görüyor. Çevresel faktörlerin, duyguların ve davranışların etkisini kabul eden kurs, çevrimiçi ve fiziksel alanlar arasında zahmetsizce geçiş yapan tutarlı bir stratejinin önemini vurgulamaktadır. İyi tanımlanmış bir marka stratejisiyle desteklendiğinde perakende tasarımı, tüketici duygu ve davranışlarını harekete geçirme gücüne sahiptir.

Neden onu seçmelisiniz?

Geleceğin Mağaza Tasarımı Yüksek Lisansı, halihazırda bir yol çizmiş olan ve şimdi kendi kariyerini inşa etmeye başlamayı hedefleyenlerin ihtiyaçları etrafında geliştirilen, pazarın sürekli gelişen taleplerine bir yanıttır.

Ders, öğrencileri yeni perakende alanlarının stratejik tasarımına hazırlamayı ve onların perakende ve ötesine adanmış profesyonel stüdyolara entegre olmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Buna iç tasarım, etkinlik sahneleme, ticaret, ticari danışmanlık firmaları, kültür kurumları, üretim ve iletişim ajansları gibi sektörler dahildir.

Kabul şartları

Program içeriği

Program teslimi

Öğrenim ücretleri

Okul Hakkında

sorular